Філії
руукр

Статті

Чорні римські штори на вікна
Чорні римські штори на вікна
Римські штори стали користуватися особливою популярністю при реалізації різних ідей інтер'єру. Їх зручність монтажу, привабливість складок і можливість підбору точно під будь-яке вікно, незалежно від його особливостей підкорили багатьох користувачів.
Білі вертикальні жалюзі на вікна
Білі вертикальні жалюзі на вікна
Вертикальні жалюзі стали альтернативою горизонтальним конструкціям. Вони відразу привернули користувачів своїм привабливим зовнішнім виглядом і тим, наскільки здатні перетворити будь-яке приміщення.
Чорні жалюзі на вікна
Чорні жалюзі на вікна
Ще кілька років тому використання чорного кольору в інтер'єрі вважалося моветоном, але сьогодні при розумному підході він може стати справжньою родзинкою в кімнаті. Яскравим прикладом стануть чорні жалюзі.
Жалюзі день-ніч блекаут
Жалюзі день-ніч блекаут
Правильно підібрані віконні штори здатні перетворити будь-який інтер'єр. Але крім естетики вони також повинні захищати приміщення від яскравого сонячного світла і сторонніх очей.
Жалюзі день-ніч на кухню
Жалюзі день-ніч на кухню
Жалюзі - це один з видів віконних штор, призначений для затемнення житлових і виробничих приміщень. При облаштуванні невеликої кухні вони є найбільш виграшним варіантом, оскільки дуже зручні в чищенні, не вимагають особливих Догляду процедур і не вигоряють на сонці.
Жалюзі день-ніч в спальню
Жалюзі день-ніч в спальню
Інша назва жалюзі день-ніч "Зебра». Таку назву заслужили завдяки чергуванню смуг щільної тканини венге і прозорою в вигляді сітки, тюлі або вуалі. Можна використовувати їх в трьох варіантах:
Штори-Плісе в спальню
Штори-Плісе в спальню
Для спальні відмінним варіантом є шторки плісе, які почали з'являтися на ринку зовсім недавно.
Захисні ролети на двері
Захисні ролети на двері
Для захисту будь-якого приміщення не тільки від стороннього ока і впливу кліматичних умов, але найбільша захист від злому або іншого проникнення.
Римські штори в спальну кімнату
Римські штори в спальну кімнату
Ваша спальня повинна бути вашим розслаблюючим оазисом, безпечним притулком і заспокійливим місцем для сну.
Тканинні ролети на кухню
Тканинні ролети на кухню
Тканинні ролети на кухню це чудовий варіант щоб захистити приміщення від небажаного світла і позбутися влітку від спеки. Також можна на кухні використовувати 6 варіантів ролетів:
Тканинні ролети в спальню
Тканинні ролети в спальню
Таке слово, як ролети з'явилося в сучасному світі зовсім недавно. Прийшло воно в наше життя в той момент, коли на ринку стали з'являтися перші різновиди жалюзі (до них відносяться тканинні і захисні ролети).
Тканинні ролети в вітальню
Тканинні ролети в вітальню
На сучасному ринку представлена велика кількість тканинних ролетів різних текстур і квітів. Вартість такого подівся практично не відрізняється від цін на горизонтальні і вертикальні моделі.
Тканинні ролети в дитячу кімнату
Тканинні ролети в дитячу кімнату
Вибираючи штори в дитячу, слід враховувати безліч факторів, але головне - пам'ятати, що фіранки в кімнаті дитини повинні бути практичними та функціональними, виконаними з безпечних матеріалів.
Як закрити жалюзі?
Як закрити жалюзі?
Жалюзі міцно увійшли в наше життя, і перестали бути виключно предметом декору. З їх допомогою можна надійно захистити приміщення від сонячного світла, а також від занадто цікавих сторонніх поглядів. Незалежно від того горизонтальні у вас вдома жалюзі або вертикальні, наші поради допоможуть вам правильно експлуатувати (як правильно опускати жалюзі вниз і піднімати вгору).
    < Назад 1 2

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень