Статті

Римські штори в дитячу кімнату
Римські штори в дитячу кімнату
Кожному з батьків хочеться оформити дитячу кімнату так, щоб вона стала справжнім раєм і затишним куточком для дитини, який не хотілося б залишати навіть ненадовго
Чорні римські штори на вікна
Чорні римські штори на вікна
Римські штори стали користуватися особливою популярністю при реалізації різних ідей інтер'єру. Їх зручність монтажу, привабливість складок і можливість підбору точно під будь-яке вікно, незалежно від його особливостей підкорили багатьох користувачів.
Сірі римські штори на вікна
Сірі римські штори на вікна
Римські штори - особлива конструкція, яка представлена рівним полотном в розгорнутому вигляді, але при згортанні збирається красивими складками. Подібний варіант найчастіше використовується в тому випадку, коли виникає необхідність монтажу коротких фіранок, які не будуть діставати до підвіконня.
Сірі рулонні штори на вікна
Сірі рулонні штори на вікна
Рулонні штори стали своєрідною альтернативою класичним горизонтальним жалюзі. Конструкція являє собою цілу систему з тканого полотна та кількох напрямних
Білі вертикальні жалюзі на вікна
Білі вертикальні жалюзі на вікна
Вертикальні жалюзі стали альтернативою горизонтальним конструкціям. Вони відразу привернули користувачів своїм привабливим зовнішнім виглядом і тим, наскільки здатні перетворити будь-яке приміщення.
Білі горизонтальні жалюзі
Білі горизонтальні жалюзі
Незважаючи на всю різноманітність штор і гардин, особливою популярністю користуються білі горизонтальні жалюзі. Вони стали справжньою класикою серед існуючих на ринку світлофільтрів.
Білі римські штори
Білі римські штори
Конструкція самих римських штор досить проста - саме полотно прикріплюється до підіймального механізму, а для управління використовується ланцюжок ао нитка. Довжина самої ланцюжка підбирається в залежності від габаритів і моделі самої штори. Для додання плавності механізму, можуть використовуватися спеціальні обважнювачі.
Переваги рулонних штор
Переваги рулонних штор
Прикраса кожного будинку - чисті вікна. І як ніколи це правило актуально для приміщень з чорними ролетами.
Сірі жалюзі на вікна
Сірі жалюзі на вікна
Багато дизайнерів сьогодні відходять від звичних тенденцій і строгих рамок при реалізації різних ідей в інтер'єрі. Однією з таких тенденцій стало зняття заборони на використання сірого відтінку.
Чорні жалюзі на вікна
Чорні жалюзі на вікна
Ще кілька років тому використання чорного кольору в інтер'єрі вважалося моветоном, але сьогодні при розумному підході він може стати справжньою родзинкою в кімнаті. Яскравим прикладом стануть чорні жалюзі.
Жалюзі день-ніч блекаут
Жалюзі день-ніч блекаут
Правильно підібрані віконні штори здатні перетворити будь-який інтер'єр. Але крім естетики вони також повинні захищати приміщення від яскравого сонячного світла і сторонніх очей.
Жалюзі день-ніч на кухню
Жалюзі день-ніч на кухню
Жалюзі - це один з видів віконних штор, призначений для затемнення житлових і виробничих приміщень. При облаштуванні невеликої кухні вони є найбільш виграшним варіантом, оскільки дуже зручні в чищенні, не вимагають особливих Догляду процедур і не вигоряють на сонці.
Жалюзі день-ніч в спальню
Жалюзі день-ніч в спальню
Інша назва жалюзі день-ніч "Зебра». Таку назву заслужили завдяки чергуванню смуг щільної тканини венге і прозорою в вигляді сітки, тюлі або вуалі. Можна використовувати їх в трьох варіантах:
Жалюзі день-ніч в дитячу
Жалюзі день-ніч в дитячу
Найголовнішою перевагою жалюзі Day Night є те, що вони дозволяють затінювати кімнату - злегка закривати сонячне світло або майже повністю зробити кімнату темною для сну
    < Назад 1 2 3 4 5 6
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00