Жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, захисні ролети в Одесі!


м. Одеса,

вул. Райдужна, д. 46

+38 (0362) 48 95 12,+38 (099) 703 10 82,+38 (093) 598 93 55,+38 (067) 579 97 50

E-mail: [email protected]

Виклик
замірника
Розрахунок вартості
NIKOSS в Полтаве

Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і спекотним сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово! Але прийшовши додому, хочеться відпочити в затемненому прохолодному приміщенні, чи це квартира, то санаторій, пансіонат, готель. Не треба забувати і про те, що багато жителів Одеси навіть у спекотні літні місяці повинні проводити в офісах, на виробництвах, в кондитерських цехах, виконуючи різну необхідну роботу.

Сонцезахисні системи в Одесі просто необхідні як вдома, так і в офісі!

Никосс

Наша команда майстрів

Компанія Nikoss пропонує вам допомогу в вирішенні цієї проблеми. Ми виробляємо сонцезахисні системи найвищої якості з матеріалів найкращих виробників Європи, Малайзії, Туреччини, Китаю. Отримуючи комплектуючі для виготовлення жалюзі напряму від виробника, ми маємо можливість представити своїм покупцям мінімальні ціни на жалюзі та тканинні ролети на вікна, вироблені нашою компанією.

Купити жалюзі на вікна, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, ролети, захисні ролети, рольставні в Одесі можна, зателефонувавши за телефонами:
+38 048) 775 01 74,
+38 (067) 579 97 50,
+38 (099) 703 10 82,
+38 (093) 598 93 55.

замовити жалюзі та тканинні ролети в Одесі можна прямо з нашого сайту.

Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі на пластикові вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, ролети, захисні ролети, рольставні і комплектуючі!

Никосс, Одеса

 

Фахівці компанії Nikoss відстежують всі новинки в світі сучасного дизайну і виготовлення сонцезахисних систем. Для виготовлення жалюзі, ролет або те ж саме роллет, рулонних і римських штор ми використовуємо найсучасніші розробки, новітню фурнітуру і матеріали від відомих виробників з Європи, Ізраїлю, Малайзії, Китаю, наша продукція виготовляється тільки з сертифікованих матеріалів.

Висококласні професіонали в області дизайну, виготовлення і монтажу жалюзі, ролет та штор в найкоротші терміни виготовлять для вас необхідну Вам продукцію в великому асортименті моделей, кольорів і відтінків в найкоротші терміни.

7 Цікавих фактів
про компанію Nikoss

1 Середній вік нашої команди 35 років. NIKOSS жалюзі вік команди
2 Лідер з продажу сонцезахисних систем в Україні
на думку Торгово-Промислової Палати.
NIKOSS лідер продажу жалюзі
3 Сумарний досвід роботи нашої команди більше 200 років. NIKOSS жалюзі сумарний досвід роботи команди більше 200 років
4 Команда Никосс щорічний відвідувач виставки
«100% Design London»
NIKOSS жалюзі відвідувач виставки 100% Design London
5 Вся продукція має сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи. NIKOSS жалюзі сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи
6 Наша продукція виготовляється з матеріалів та фурнітури виробництва ЄС та Ізраїлю. NIKOSS жалюзі матеріали з ЄСNIKOSS жалюзі матеріали з Ізраїлю
7 Всього в нашій колекції більше 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту. NIKOSS жалюзі 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте повний спектр послуг, починаючи від дизайну, виміру до монтажу жалюзі та гарантійного обслуговування.

Однією з заслуг нашої компанії є низькі ціни на жалюзі при винятковій якості виготовлення і швидкому виконанні самого складного замовлення.

Чим обумовлена ціна
на нашу продукцію?

NIKOSS Власне виробництво на автоматизованому обладнанні.
NIKOSS Досвідчений персонал, який не допускає помилок при роботі.
NIKOSS Прямі закупівлі матеріалів і фурнітури у виробників з ЄС та Ізраїлю.
NIKOSS Закупівлі матеріалів великим оптом, дають можливість ставити мінімальні ціни.
NIKOSS Ці факторы дозволяють нам тримати низькі ціни на якісну продукцію.

Для того, щоб замовити жалюзі на вікна, захисні ролети на вікна та двері, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або відправити замовлення прямо з сайту, на якому ви можете ознайомитися з фото жалюзі і ролет, а також з відео установки жалюзі. Наш дизайнер зі зразками продукції може виїхати додому у зручний для вас час. Майстер зробить точні виміри, щоб не виникло проблем при установці. Виготовлення жалюзі відбувається в самі короткі терміни (в залежності від складності дизайну від 3 до 7 днів), потім наші фахівці встановлять їх швидко, якісно і акуратно.

Гарантія встановлених нами жалюзі — 1 рік за умови правильної експлуатації!

Запрошуємо дилерів на умовах вигідної співпраці!

Чому жалюзі виготовляються
від 3 до 5 днів, а не за 1 день?

NIKOSS 1 день - порізка та складання по всім стандартам, без поспіху
(висушування клею і т. д.).
NIKOSS 2 день – тривала перевірка виробу відділом технічного контролю в опущеному положенні.
NIKOSS 3 день - доставка. Т. к. у нас найбільший завод в Україні, тому ми забезпечуємо швидку та безпечну доставку.
NIKOSS В сезон кількість замовлень завжди збільшується, тому можлива невелика черга.
І пам`ятайте українське прислів`я: «Що швидко робиться, те криве родиться.»

Наші роботи

qx9igdH4a uHaiQifqi TYN1beQXy FssSHwij0 c3APDcTVa AXmsrFAQT v0awads38-Никосс QiT03mdM1-Никосс jrM1pdWsf-Никосс ElA65J32Z-Никосс

Матеріали

oKrp4moat NEvgXkVxh 2jMGHfgIL 2ajzJ3ypG 1QBWRO3QC Xdarxkelf NEvgXkVxh A60IR8Wf6 9u8IAl1Qn 7bHYPv7iA
0/ 5 (0)