Технічні характеристики жалюзі

Технічні характеристики жалюзі
Зміст
Варіанти жалюзі
Характеристики жалюзі
Вертикальні жалюзі
Горизонтальні
Рулонні
Жалюзі з алюмінію

Вже багато людей встигли оцінити таке сучасне рішення в інтер'єрі як жалюзі. Вони вже давно стали гідною заміною стандартним штор. У магазинах представлено безліч варіантів з різних матеріалів в будь-якому кольорі. Варіантів настільки багато, що зупинити вибір на якомусь одному конкретному досить складно. Чим же жалюзі відрізняються між собою.

Самі жалюзі є світлозахисними спеціальними пристроями, які складаються з вертикально або горизонтально розташованих ламелей. Їх можна регулювати по висоті або за кількістю світла в кімнаті за допомогою підйому або опускання полотна або ж спеціального поворотного механізму (він обертається навколо своєї осі) і дозволяє регулювати потік сонячних променів і повітря.

Варіанти жалюзі

Згідно функціональним призначенням жалюзі поділяються на:

 • внутрішні: горизонтальні (дерев'яні, пластикові, алюмінієві, бамбукові), вертикальні (тканинні);
 • зовнішні: захисні ролети з алюмінію, пластику та екструдованої сталі.

Розглядаючи різні матеріали виготовлення рольставні ділять на:

 • Горизонтальні пластик і алюміній (бива.т 16 і 25 мм) - доступний кожному варіант, один з найбільш поширених
  Можна встановити їх навіть впритул до скла, майже не займають місця;
 • Дерев'яні і бамбукові ламелі (бувають 25 і 50 мм) дорогі але дуже надійні, екологічні і підійдуть під будь-який інтер'єр;
 • Вертикальні тканинні жалюзі (тканини поліестр з бавовною в різних співвідношеннях) буває 89 і 127 мм ширина ламелей.
  Мають безліч тканин і кольорів, можна закрити від мінімальних прорізів до дуже великих, навіть зробити зонування приміщення.
  Переважно використовують в школах, інститутах, на виробництвах

Орієнтуючись на напрямок руху полотна, їх поділяють на:

 • Горизонтальні (вони можуть переміщатися вниз і вгору);
 • Вертикальні комбіновані (розділені на 2 частини і можуть розсуватися в дві сторони від центру вікна або ж навпаки, закриватися всередину);
 • Вертикальні (можуть рухатися вліво-вправо).
  Окремим варіантом вважають рулонні штори (вони по конструкційним особливостям складаються не з ламелей, а цілих відрізом з тканини, які при відкриванні накручуються на вал).

Замовляйте вироби у нас!

Характеристики жалюзі

Все більше господинь надає перевагу в своєму інтер'єрі воліють вішати НЕ тюлі або штори, а саме жалюзі. Вдало обрані жалюзі допомагають створити в квартирі або будинку затишну, комфортну обстановку, прекрасно вписуються в багато інтер'єри, і що дуже важливо - доглядати за ними дуже просто. Виготовляють їх в таких популярних варіантах: горизонтальні, вертикальні, рулонні.

Вертикальні жалюзі

Допомагають створити розсіяний і м'яке світло. Складаються вони з: карниза, ламелей, бігунків, важків, мотузки і ланцюжки управління, сполучної ланцюжка. Як карниза використовують пластикову або алюмінієву деталь. Важки бувають суцільнометалеві, пластикові, цільно пластикові. Найбільш практичними будуть цілісно пластикові, адже вони не іржавіють з часом і не пошкоджують тканину. Ланцюжок управління розміщують збоку карниза. Ламелі, які також можуть називатися пластинами бувають різними по ширині (127 мм - європейські або 87 мм - американські). Як матеріал використовують склотканина, жаккард, пластик. Вони мають пилевідштовхуючий і антистатичну обробку. Вони навіть показані до застосування в пожежонебезпечних приміщеннях.

Горизонтальні

Вони являють собою класичний варіант жалюзі, який має відмінні сонцезахисні властивості. Їх встановлюють, як у вікнах, так і міжкімнатних отворах. Добре захищають від сонця і при цьому прості в догляді. Створюють їх у вигляді пластин шириною в 2,5 мм, повертаються вони завдяки поворотному пруту. Виготовляти їх можуть із пластику, алюмінію, дерева, тканини, бамбука. Будуть чудово виглядати на кухні, офісі, спальні, як перегородки в офісі. Велика розмаїтість текстур дозволяє їм добре поєднуватися з дерев'яними меблями або елементами дерева в інтер'єрі.

Рулонні

Дані жалюзі складаються з полотна, який при необхідності можна піднімати або опускати, полотно при цьому накручується на вал і має ширину в 2 мм. Закріплюватися може як на стіні, так і полотні. В основному зустрічається в тканинних варіантах, при цьому тканина має спеціальне просочення, завдяки чому полотно не вигоряє, на ньому не осідає пил, бруд і воно не втрачає форму.
Вибираючи жалюзі для свого будинку, точно виміряйте віконний отвір по ширині і висоті.

Жалюзі з алюмінію

Такий варіант знайшов своє застосування в робочих і житлових приміщеннях. Використовують їх в основному для захисту від надлишків світла, ультрафіолету і регулювання повітряних потоків. Для них характерні: безпека, надійність, простота експлуатації. Вони добре доповнять будь-який інтер'єр і є досить затребуваними завдяки естетичності, і великій різноманітності відтінків. Як догляду їх досить протерти ганчіркою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 09.08.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сірі римські штори на вікна
Римські штори - особлива конструкція, яка представлена рівним полотном в розгорнутому вигляді, але при згортанні збирається красивими складками. Подібний варіант найчастіше використовується в тому випадку, коли виникає необхідність монтажу коротких фіранок, які не будуть діставати до підвіконня.
Детальніше
Жалюзі і ролети від Nikoss в Кременці
Жалюзі і ролети від Nikoss в Кременці
Якщо ви втомилися від громіздких штор і гардин, якщо їх недостатньо для того, щоб оптимально захистити житло від надлишку сонячного світла, то сучасні, продумані і технологічні сонцезахисні системи стануть для вас ідеальним рішенням.
Тканинні ролети в дитячу кімнату
Тканинні ролети в дитячу кімнату
Вибираючи штори в дитячу, слід враховувати безліч факторів, але головне - пам'ятати, що фіранки в кімнаті дитини повинні бути практичними та функціональними, виконаними з безпечних матеріалів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00