Філії
руукр

Про компанію

Компанія "Nikoss" упродовж багатьох років є провідним виробником сонцезахисних систем в Україні. Вона була створена ще 1996 року Пуньком Анатолієм Миколайовичем. Починалося все з простої лави і торгівля йшла лише в масштабах ринку. А наприкінці 2000-х до бізнесу підключився його син Пунько Микола і фірма вийшла на новий рівень спочатку завдяки тісній співпраці з дилерами. Сьогодні це вже величезна дилерська мережа, яка охоплює великі міста України.

"Nikoss" успішно співпрацює з великими компаніями, не тільки виготовляючи та встановлюючи їм жалюзі, а й обслуговуючи їх клієнтів "під ключ". Ми були субпідрядниками фірм із продажу металопластикових вікон. Вони передавали нам клієнтів, які зрештою отримували якісні сонцезахисні системи, їх установку та обслуговування, а самі компанії отримували роялті від цих угод.

З розвитком інтернет-технологій на початку 2011 року компанія створила свій сайт та почала по-новому залучати клієнтів. І вже у 2012 році фірма вийшла на масштаби України та почала створювати свої представництва у різних містах, кількість яких зростає досі.

Великий досвід роботи на ринку виготовлення та встановлення сонцезахисних систем дозволив компанії налагодити максимально комфортну співпрацю як з дилерами, так і з роздрібними клієнтами. Ми також готові до конструктивного діалогу, адже наші менеджери на зв'язку завжди.

Завдяки прозорому ціноутворенню, ви можете відразу дізнатися, скільки коштуватиме установка жалюзі. Ми розраховуємо ціну квадратних метрів, тому замірник зможе назвати точну суму. Це значно полегшує роботу дилерів і дозволяє уникнути непорозуміння з клієнтами.

Безперечним плюсом компанії "Нікос" є відкритість керівництва. З усіх питань, що стосуються купівлі, встановлення або обслуговування сонцезахисних систем, ви можете звернутися безпосередньо до керівника. Також запорукою успіху є кваліфіковані та мотивовані співробітники. Ми ретельно відстежуємо конверсію замірника для підвищення якості первинної роботи з клієнтом. Також менеджери компанії отримують премії та путівки для всієї родини як бонуси за хорошу роботу. Все це дозволяє забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів та гарну репутацію фірми.

Наша команда
Переваги наших жалюзі
Виберіть будь-який колір, матеріал або тканину з нашого асортименту
Виберіть будь-який колір, матеріал або тканину з нашого асортименту
Залежно від дотримання правил експлуатації і догляду. Ми даємо гарантію на наші вироби 12 місяців
Залежно від дотримання правил експлуатації і догляду. Ми даємо гарантію на наші вироби 12 місяців
Під будь-який дизайн, різних за вартістю та складності
Під будь-який дизайн, різних за вартістю та складності
З точністю до мм. Спеціально під Ваше вікно.
З точністю до мм. Спеціально під Ваше вікно.
Галерея наших робіт
Завантажити більше фото

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень