Жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, захисні ролети в Дніпрі!


м. Дніпропетровськ,

Калініна, 3

+38 (0362) 48 95 12,+38 (099) 703 10 82,+38 (093) 598 93 55,+38 (067) 579 97 50

E-mail: [email protected]

Виклик
замірника
Розрахунок вартості
NIKOSS в Полтаве

Nikoss успішно функціонує в Дніпрі вже досить довго. За цей час багато дніпропетровці оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.

Маючи власне виробництво жалюзі, тканинних ролет, рулонних штор, захисних жалюзі і працюючи безпосередньо з постачальниками комплектуючих і аксесуарів для виготовлення жалюзі, тканинних ролет на вікна, ми можемо запропонувати своїм клієнтам продукцію високої якості і, у той же час, за низькими цінами, Всі комплектуючі для виготовлення жалюзі, ролет, рулонних штор, римських штор мають сертифікати якості і виробляються на кращих фабриках Європи, Туреччини, Малайзії, Китаю.

У Дніпрі ви можете замовити будь-який вид сонцезахисних систем, вибравши з численних моделей горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних та бамбукових ролет рулонних штор, захисних ролет або рольставней.

Також в нашому філіалі в Дніпрі ви зможете придбати штори Бриз, римські штори, вибравши з широкого асортименту кольорів і матеріалів.

Никосс

Наша команда майстрів

Викликати майстра — замірника жалюзі, тканинних ролет — ви можете в будь-який зручний для вас час. І не ламайте голову над проблемою захисту вікон і дверей — надайте це професіоналам! Наші менеджери та дизайнери завжди підберуть для вас найкращий варіант захисту як від сонця, так і від будь-якого неприємного вам уваги з боку.

Виконати замовлення швидко і якісно виготовити жалюзі та тканинні ролети на вікна в Дніпропетровську так, щоб доставити радість клієнта і задоволення від експлуатації нашої продукції — ось завдання колективу нашої компанії!

Вигідні умови співпраці по продажу жалюзі, тканинних ролет залучають до нас багатьох бізнесменів. Ми завжди раді надати допомогу у створенні і розвитку вашого бізнесу!

Оптовий продаж жалюзі, тканинних ролет на вікна в Дніпрі за низькими цінами!

Купити жалюзі на вікна, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, ролети, захисні ролети, рольставні в Дніпрі можна, зателефонувавши за телефонами:
+38 (056) 736 03 44,
+38 (067) 579 97 50,
+38 (099) 703 10 82,
+38 (093) 598 93 55.

замовити жалюзі та тканинні ролети в Дніпрі / Дніпропетровську можна прямо з нашого сайту.

Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі на пластикові вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, ролети, захисні ролети, рольставні і комплектуючі!

Никосс, р. Дніпро

7 Цікавих фактів
про компанію Nikoss

1 Середній вік нашої команди 35 років. NIKOSS жалюзі вік команди
2 Лідер з продажу сонцезахисних систем в Україні
на думку Торгово-Промислової Палати.
NIKOSS лідер продажу жалюзі
3 Сумарний досвід роботи нашої команди більше 200 років. NIKOSS жалюзі сумарний досвід роботи команди більше 200 років
4 Команда Никосс щорічний відвідувач виставки
«100% Design London»
NIKOSS жалюзі відвідувач виставки 100% Design London
5 Вся продукція має сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи. NIKOSS жалюзі сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи
6 Наша продукція виготовляється з матеріалів та фурнітури виробництва ЄС та Ізраїлю. NIKOSS жалюзі матеріали з ЄСNIKOSS жалюзі матеріали з Ізраїлю
7 Всього в нашій колекції більше 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту. NIKOSS жалюзі 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте повний спектр послуг, починаючи від дизайну, виміру до монтажу жалюзі та гарантійного обслуговування.

Однією з заслуг нашої компанії є низькі ціни на жалюзі при винятковій якості виготовлення і швидкому виконанні самого складного замовлення.

Чим обумовлена ціна
на нашу продукцію?

NIKOSS Власне виробництво на автоматизованому обладнанні.
NIKOSS Досвідчений персонал, який не допускає помилок при роботі.
NIKOSS Прямі закупівлі матеріалів і фурнітури у виробників з ЄС та Ізраїлю.
NIKOSS Закупівлі матеріалів великим оптом, дають можливість ставити мінімальні ціни.
NIKOSS Ці факторы дозволяють нам тримати низькі ціни на якісну продукцію.

Для того, щоб замовити жалюзі на вікна, захисні ролети на вікна та двері, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або відправити замовлення прямо з сайту, на якому ви можете ознайомитися з фото жалюзі і ролет, а також з відео установки жалюзі. Наш дизайнер зі зразками продукції може виїхати додому у зручний для вас час. Майстер зробить точні виміри, щоб не виникло проблем при установці. Виготовлення жалюзі відбувається в самі короткі терміни (в залежності від складності дизайну від 3 до 7 днів), потім наші фахівці встановлять їх швидко, якісно і акуратно.

Гарантія встановлених нами жалюзі — 1 рік за умови правильної експлуатації!

Запрошуємо дилерів на умовах вигідної співпраці!

Чому жалюзі виготовляються
від 3 до 5 днів, а не за 1 день?

NIKOSS 1 день - порізка та складання по всім стандартам, без поспіху
(висушування клею і т. д.).
NIKOSS 2 день – тривала перевірка виробу відділом технічного контролю в опущеному положенні.
NIKOSS 3 день - доставка. Т. к. у нас найбільший завод в Україні, тому ми забезпечуємо швидку та безпечну доставку.
NIKOSS В сезон кількість замовлень завжди збільшується, тому можлива невелика черга.
І пам`ятайте українське прислів`я: «Що швидко робиться, те криве родиться.»

Матеріали

oKrp4moat NEvgXkVxh 2jMGHfgIL 2ajzJ3ypG 1QBWRO3QC Xdarxkelf NEvgXkVxh A60IR8Wf6 9u8IAl1Qn 7bHYPv7iA
0/ 5 (0)