Жалюзі і ролети (роллети, рулонні штори) в Рівному


м. Рівне,

вул. Д. Галицького, 19

+38 (0362) 48 95 12,+38 (099) 703 10 82,+38 (093) 598 93 55,+38 (067) 579 97 50

E-mail: [email protected]

Виклик
замірника
Розрахунок вартості
NIKOSS в Полтаве

Філія компанії Nikoss — виробника жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор)— успішно функціонує в Рівномувже досить довго. За цей час багато мешканців міста оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.

Маючи власне виробництво жалюзі і працюючи безпосередньо з постачальниками комплектуючих і аксесуарів для виготовлення жалюзі і ролет (роллет, рулонних штор), ми можемо запропонувати своїм клієнтам продукцію найвищої якості і, в той же час, за низькими цінами. Усі комплектуючі для виготовлення жалюзі і ролет (роллет, рулонних штор) мають сертифікати якості і виробляються на кращих фабриках Європи, Туреччини, Малайзії, Китаю.

В Рівному ви можете замовити будь-який вид сонцезахисних систем,, обравши з багаточисельних моделей горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних і бамбуковых рулонних штор, захисних ролет або рольставней.

Також в нашій філії в Рівному ви зможете купити штори Бриз, римські штори , обравши з широкого асортименту кольорів і матеріалів.

Наближається зима, тому своєчасно зробивши замовлення захисних ролет (роллет, рулонних штор), ви вбережете свій будинок від холоднечі, хуртовин та завірюх Замовити в Рівному ворота для гаражу — означає захистити свій транспорт як від природних катаклізмів, так і від будь-яких посягань.

Викликати майстразамірника жалюзі і ролет (роллет, рулонних штор)— ви можете в будь-який зручний для вас, час. І не ламайте голову над проблемоюзахисту вікон і дверей — надайте це професіоналам! Наші менеджери і дизайнери завжди підберуть для вас кращий варіант захисту як від сонця, так івід будь-якого неприємної вам уваги з боку iнших.

Виконати замовлення швидко і якісно, виготовити жалюзі і ролети в Рівному,так, щоб принести радість клієнту і задоволення від експлуатації нашої продукції - ось завдання колективу нашої компанії!

Вигідні умови співпраці з продажу жалюзі і ролет (роллет, рулонних штор) привертають до нас багатьох бізнесменів. Ми завжди раді надати допомогу в створенні і розвиткувашого бізнесу!

Оптовий продаж жалюзі і ролет (роллет, рулонних штор) в Рівному за низькими цінами!

 

Никосс

Наша команда майстрів

Наша команда складається з висококласних фахівців: менеджерів, які в телефонному режимі допоможуть швидко підібрати за допомогою веб-сайту якісні жалюзі, ролети або штори, а також в Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі з майстрів, які виїдуть з матеріалами і допоможуть з виміром і установкою.

Фахівці компанії Nikoss відстежують всі новинки в світі сучасного дизайну і виготовлення сонцезахисних систем. Для виготовлення жалюзі, ролет або те ж саме роллет, рулонних і римських штор ми використовуємо найсучасніші розробки, новітню фурнітуру і матеріали від відомих виробників з Європи, Ізраїлю, Малайзії, Китаю, наша продукція виготовляється тільки з сертифікованих матеріалів.

Висококласні професіонали в області дизайну, виготовлення і монтажу жалюзі, ролет та штор в найкоротші терміни виготовлять для вас необхідну Вам продукцію в великому асортименті моделей, кольорів і відтінків в найкоротші терміни.

7 Цікавих фактів
про компанію Nikoss

1 Середній вік нашої команди 35 років. NIKOSS жалюзі вік команди
2 Лідер з продажу сонцезахисних систем в Україні
на думку Торгово-Промислової Палати.
NIKOSS лідер продажу жалюзі
3 Сумарний досвід роботи нашої команди більше 200 років. NIKOSS жалюзі сумарний досвід роботи команди більше 200 років
4 Команда Никосс щорічний відвідувач виставки
«100% Design London»
NIKOSS жалюзі відвідувач виставки 100% Design London
5 Вся продукція має сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи. NIKOSS жалюзі сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи
6 Наша продукція виготовляється з матеріалів та фурнітури виробництва ЄС та Ізраїлю. NIKOSS жалюзі матеріали з ЄСNIKOSS жалюзі матеріали з Ізраїлю
7 Всього в нашій колекції більше 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту. NIKOSS жалюзі 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте повний спектр послуг, починаючи від дизайну, виміру до монтажу жалюзі та гарантійного обслуговування.

Однією з заслуг нашої компанії є низькі ціни на жалюзі при винятковій якості виготовлення і швидкому виконанні самого складного замовлення.

Чим обумовлена ціна
на нашу продукцію?

NIKOSS Власне виробництво на автоматизованому обладнанні.
NIKOSS Досвідчений персонал, який не допускає помилок при роботі.
NIKOSS Прямі закупівлі матеріалів і фурнітури у виробників з ЄС та Ізраїлю.
NIKOSS Закупівлі матеріалів великим оптом, дають можливість ставити мінімальні ціни.
NIKOSS Ці факторы дозволяють нам тримати низькі ціни на якісну продукцію.

Для того, щоб замовити жалюзі на вікна, захисні ролети на вікна та двері, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або відправити замовлення прямо з сайту, на якому ви можете ознайомитися з фото жалюзі і ролет, а також з відео установки жалюзі. Наш дизайнер зі зразками продукції може виїхати додому у зручний для вас час. Майстер зробить точні виміри, щоб не виникло проблем при установці. Виготовлення жалюзі відбувається в самі короткі терміни (в залежності від складності дизайну від 3 до 7 днів), потім наші фахівці встановлять їх швидко, якісно і акуратно.

Гарантія встановлених нами жалюзі — 1 рік за умови правильної експлуатації!

Запрошуємо дилерів на умовах вигідної співпраці!

Чому жалюзі виготовляються
від 3 до 5 днів, а не за 1 день?

NIKOSS 1 день - порізка та складання по всім стандартам, без поспіху
(висушування клею і т. д.).
NIKOSS 2 день – тривала перевірка виробу відділом технічного контролю в опущеному положенні.
NIKOSS 3 день - доставка. Т. к. у нас найбільший завод в Україні, тому ми забезпечуємо швидку та безпечну доставку.
NIKOSS В сезон кількість замовлень завжди збільшується, тому можлива невелика черга.
І пам`ятайте українське прислів`я: «Що швидко робиться, те криве родиться.»

Наші роботи

qx9igdH4a uHaiQifqi TYN1beQXy FssSHwij0 c3APDcTVa AXmsrFAQT v0awads38-Никосс QiT03mdM1-Никосс jrM1pdWsf-Никосс ElA65J32Z-Никосс

Матеріали

oKrp4moat NEvgXkVxh 2jMGHfgIL 2ajzJ3ypG 1QBWRO3QC Xdarxkelf NEvgXkVxh A60IR8Wf6 9u8IAl1Qn 7bHYPv7iA
0/ 5 (0)