Горизонтальні жалюзі

Існує кілька версій історії появи жалюзі. Загальними рисами всіх, є те, що створені ці пристосування для захисту від сонця і сторонніх очей. Свою функцію вони настільки добре виконували, що поширилися по всьому світу, і сьогодні є одними з найбільш популярних варіантів для декору вікон.

Пропонуючи створити для вас горизонтальні жалюзі, компанія Nikoss гарантує їх високу якість та багаторічну експлуатацію. Завдяки сучасним матеріалам і можливостей виробництва, ці вироби стали справжнім втіленням давніх традицій і прогресу.

Стандартні алюмінієві жалюзі під замовлення
Стандартні алюмінієві жалюзі
Стандартні горизонтальні жалюзі, з шириною ламелі 25 і 16 мм, є найпоширенішим варіантом сонцезахисних систем. Їх перевага простота експлуатації і нескладний догляд. Кут нахилу ламелей регулюється спеціальною палицею. Захист від сонця: легким рухом руки =) ви перетворюєте яскраві пекучі сонячні промені в м'яке комфортне освітлення, змінюючи його
Докладніше
Площа 1шт до 0,7 м кв Площа 1 шт більш 0,7 м кв
Білі 25мм 134 за 1 шт 192 за м. кв.
Кольорові 25мм 163 за 1 шт 234 за м. кв.
Під дерево 25мм 397 за 1 шт 567 за м. кв.
Білі 16мм 256 за 1 шт 366 за м. кв.
Кольорові 16мм 290 за 1 шт 414 за м. кв.
Струна грн. комплект
Більше пропозицій
В 2019 році було замовлено більше ніж
9 300
Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм
Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм
Горизонтальні жалюзі на металопластикові вікна системи Venus, з шириною ламелі 25 і 16 мм, відомі також як Солодизайн, розроблені спеціально для металопластикових вікон. Дизайн цієї моделі має вишуканий і витончений вид. Жалюзі для металопластикових вікон монтуються на кожну стулку окремо, впритул до скла. Ламелі цієї моделі закривають тільки площа скла і не перекривають раму. Жалюзі системи Venusоснащені міцним і довговічним механізмом повороту і підйому ламелей. Управління ламелями здійснюється за допомогою одного ланцюжка (що більш зручно, ніж у стандартних). Горизонтальні жалюзі системи Venus найкраще рішення для пластикових вікон!
Докладніше
Площа 1шт до 0,7 м кв Площа 1 шт більш 0,7 м кв
Білі 25мм 353 за 1 шт 505 за м. кв.
Кольорові 25мм 384 за 1 шт 548 за м. кв.
Під дерево 25мм 605 за 1 шт 864 за м. кв.
Білі 16мм 425 за 1 шт 608 за м. кв.
Кольорові 16мм 454 за 1 шт 648 за м. кв.
Струна Йде в комплекті
Більше пропозицій
В 2019 році було замовлено більше ніж
950
Горизонтальні дерев'яні жалюзі 25/50 мм
Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм
Дерев'яні горизонтальні жалюзі стиль, розкіш і простота. Дерев'яні жалюзі по праву можуть називатися елітними, оскільки їх ламелі виготовлені з кращих сортів нефарбованої, спеціально обробленої натуральної деревини. Дерев'яні жалюзі підкреслять особливий стиль інтер'єру вашого будинку, створять відчуття затишку, і в той же час, розкоші. Крім того, що ці жалюзіприносять глибоке естетичне задоволення, оскільки вони виготовляються з натурального дерева, то є екологічно чистим продуктом. Різноманітність кольорів тасьми, сполучає ламелі, надає особливий шик жалюзі. Дерев'яні горизонтальні жалюзі, з шириною ламелі 25 і 50 мм, виготовляються з 100% натурального дерева
Докладніше
  Площадь 1шт до 0,7 м² Площадь 1 шт более 0,7м²
Дерево 25мм 1210 1728 за 1 шт
Дерево 50 мм 1325 1890 за 1 шт
Бамбук 25мм 1305 1863 за 1 шт
Бамбук 50мм 1420 2025 за 1 шт
Струна 8 комплекте
Більше пропозицій
В 2019 році було замовлено більше ніж
1 950

Дизайнери намагаються використовувати їх не тільки як практичну частину інтер'єру. Вони органічно вплітають такий декор вікон в загальну концепцію оформлення. У результаті виходить ідеальне поєднання, яке збільшує комфорт, тому вирішуючи купити горизонтальні жалюзі, ви отримуєте величезні переваги.

Сьогодні для їх виробництва використовуються найсучасніші матеріали, алюмінієві і пластикові сплави, а також дерево. Це дозволяє випускати легкі, міцні і надійні у роботі системи. За довгі роки існування були вироблені рамки параметрів. Прийнято вважати, що стандартні горизонтальні жалюзі мають ширину ламелей 16 і 25 мм. Принцип роботи у всіх подібних моделей приблизно однаковий. Поворот на 180 градусів основних елементів конструкції забезпечує система з натягнутих шнурів, які управляються спеціальним механізмом. Існує кілька типів цих пристроїв, і застосовуються вони в залежності від ваги жалюзі, а також їх розміру. Механічне оснащення дозволяє піднімати і опускати всю конструкцію.

Постійним попитом користуються горизонтальні жалюзі Venus, система управління в яких дуже зручна. Маніпулюючи ланцюжком, ви легко зможете регулювати кут нахилу ламелей або піднімати і опускати їх. Крім цього, карниз виглядає більш плоским, ніж у стандартних систем і декорує всі елементи механізму. І хоча на такі горизонтальні жалюзі ціна вище, вони виправдовують її надійністю в роботі, більш елегантним виглядом і комфортом. Кріпитися конструкції можуть над віконним отвором або безпосередньо до рам.

У нас можна замовити горизонтальні дерев'яні жалюзі, які володіють усіма технічними можливостями, але виглядають більш нестандартно. Вони чудово доповнять стиль кантрі і етно, їх часто вибирають прихильники природних матеріалів в інтер'єрі. Дерево підійде для дитячих кімнат і спалень. Завдяки особливим естетичним якостям воно зроблять приміщення більш затишним.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
БЕЗКОШТОВНО
Додаткові знижки
при замовленні від 2 500 грн ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
0/ 5 (0)
Як замовити Горизонтальні жалюзі?
Самостійна установка
Заміри
Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як)
Оплата
Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку
Доставка
Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника
Відгук
Ви задоволені залишаєте відгук
Розрахунок вартості
Виклик замірника
Вибір
Ви викликаєте змірника на будь-який зручний для Вас час
Заміри
Замірник привозить все зразки і допомагає визначитися з системою
Договір
На місці укладається договір і вноситься передоплата 20-30%
Доставка
Виготовлення 3-5 днів і монтаж у зручний Вам час, доплата
Викликати замірника
Наші роботи

Ми виконали вже більше 15 000 замовлень, в тому числі 12 487 під ключ.

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору