Філії
руукр

Доставка

Для фірми "Нікосс" дуже важлива зручність клієнтів, тому ми пропонуємо декілька способів оплати і доставки продукції для того, щоб ви могли самостійно обрати найприйнятніший для вас варіант.

Для оплати замовлення можно використовувати як готівковий, так і безготівковий розрахунок. В першому випадку треба звернутися до каси будь-якого банку або скористатися терміналом "ПриватБанку". А у другому достатньо мати доступ до мережі інтернет і перевести свої кошти через сервіс "Приват24" або будь-який інший мобільний банкінг.

Для внесення оплати через термінал слід дотримуватися наступної послідовності:

  1. Виберіть на екрані "Інші послуги".
  2. Потім натисніть на "Пошук організації по імені".
  3. Серед інших назв оберіть "Нікосс".
  4. Після чого внесіть необхідну суму і підтвердіть перерахування коштів.

Оплату через касу банку слід виконувати по наступним реквізитам:

МФО 351533

ЕДРПОУ 3186009712

рахунок UA983515330000026004052327392 ФЛП Пунько Н.А.

рахунок відкритий в КП "ПриватБанк"

У рядку "призначення платежу" слід вказати ім'я отримувача товару. Також зверніть увагу на те, що рахунки з ПДВ виставляються у будь-якій вказаній вами формі платника податків.

Сучасне обладнання і високоякісні матеріали дають нам можливість виготовляти лише якісну продукцію, яка має великий термін експлуатації. Завдяки цьому наша компанія надає гарантію на працездатність рухливих механізмів і всіх систем коснтрукції, яка складає 12 місяців.

Також ми пропонуємо декілька способів доставки товару:

  1. Самовивіз. Ви можете забрати виріб із нашого офісу відразу після його виготовлення у будь-який зручний для вас час.
  2. Замовлення зняття розмірів і монтажи. Якщо ви бажаете, щоб наш спеціаліст виконав замір майбутньої конструкції а потім її встановив, то до вас додому виїде монтажер нашої компанії і виконає всі необхідні роботи.
  3. Доставка транспортною компанією. Ми співпрацюємо з багатьма фірмами-перевізниками. Якщо ви обираєте послуги однієї з них, то строки доставки треба уточнювати у її менеджерів.

При обранні послуг по зняттю замірів і втановленню конструкцією монтажерами нашої компанії, ми повністюб несемо відповідальність за якість виконаних робіт. При цьому вартість монтажу однієї конструкції складатиме 80-100 грн але не менше ніж 300 грн за всю роботу. Гарантія на встановлення виробу складає 12 місяців.

Повернення товару

Якщо придбаний вами виріб має заводський брак або виготовлений не за умовами договору, то ви можете повернути його впродовж 14 днів. Якщо констуркція була пошкоджена під час перевезеня, то повернути ії можна буде лише по домовленості обох сторін, та  за умови перевірки відразу при отриманню, а також якщо ви відразу повідомите про пошкодження нашому менеджеру.

В усіх інших випадках конструкції які були виготовлені на замовлення і мають належну якість повернути чи обміняти буде неможливо. Ця умова прописана у договорі та має законні підстави. Перевірите це можно ознайомившись з постановою Кабінету Міністрів України про товари, які не підлягають поверненню (нарізані або розкроєні по вашому замовленню)

Галерея наших робіт
Завантажити більше фото

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень