Філії
руукр

Як закрити жалюзі?

Як закрити жалюзі?
Зміст
Як правильно управляти горизонтальними жалюзі?
Як закривати горизонтальні жалюзі?
Як можна опустити вниз горизонтальні жалюзі з подальшою фіксацією?

Жалюзі міцно увійшли в наше життя, і перестали бути виключно предметом декору. З їх допомогою можна надійно захистити приміщення від сонячного світла, а також від занадто цікавих сторонніх поглядів. Незалежно від того горизонтальні у вас вдома жалюзі або вертикальні, наші поради допоможуть вам правильно експлуатувати (як правильно опускати жалюзі вниз і піднімати вгору).

Щоб тривалий час використовувати жалюзі і не думати про їх ремонті слід точно знати їх пристрій. Наприклад, у них є карниз для кріплення, ламелі, мотузки для управління, ручка управління (представлена ​​тонкою тростиною).

Смужки захисного типу, які з'єднані між собою називають ламелями. Розрізняють такі варіанти ламелей:

 • Металеві;
 • Алюмінієві;
 • На основі тканини.

Як правильно управляти горизонтальними жалюзі?

Щоб опустити горизонтальні жалюзі вниз, потрібно за допомогою тростини вибрати режим, який вам необхідний.

Обертаючи його ви зможете підібрати кращий варіант. Ці ж рухи допоможуть відкрити або закрити штору. За допомогою напрямних ламелей можна регулювати і кількість сонячного світла в приміщенні. З правого або лівого боку карниза розташовується мотузка, за допомогою якої можна відрегулювати висоту підняття штори. Як тільки ви її потягніть, смужки, що знаходяться внизу зберуться в гармошку і піднімуться вгору. Якщо по черзі переміщати мотузку з одного боку в іншу, то вони повернутися в той стан, в якому були спочатку. Тільки різкі рухи робити не бажано, так як мотузка може обірватися і жалюзі можна буде далі використовувати.

Існують також варіанти, в яких за управління відповідає не мотузка, а ланцюжок. Користуватися таким пристроєм також не складно. У верхній частині ланцюжка і з боків знаходяться механізми, за допомогою яких можна обертати смужки в потрібному напрямку і тим самим регулювати потік сонячного світла. Досить потягнути ланцюжок з однієї зі сторін, а потім з іншого. Опустивши і піднявши жалюзі кілька разів поспіль, ви зможете навчитися ними користуватися. Тільки не варто поспішати, щоб ланцюжка між собою не плуталися.

Як закривати горизонтальні жалюзі?

Горизонтальні жалюзі - популярний варіант в багатьох квартирах, так як вони допомагають прикрасити вікно і добре захищають від спекотного сонця. Як тільки вони будуть встановлені, може виникнути питання - як відкривати жалюзі і як ними правильно користуватися?

Горизонтальні жалюзі також є досить практичним варіантом. Виготовляють їх з алюмінієвих ламелей з покриттям із спеціальної фарби. Вони не вигоряють і можуть прослужити до 15 років. Кількість світла в приміщенні можна регулювати кутом повороту алюмінієвої ламелі.

Механізм управління складається з таких елементів:

 • Керуюча тростину
 • Механізм для управління розташований у верхньому коробі;
 • Шнур, за допомогою якого можна регулювати ступінь підйому.

Використовувати слід таким чином:

Дотримуючись правил експлуатації виробу, воно зможе прослужити вам не один десяток років. Використовувати її варто в такий спосіб:

 1. Поворот регулюючої тростини дозволяє провернути навколо своєї осі ламель, змінюючи кут нахилу, регулюємо і рівень проникнення світла в приміщенні.
 2. Щоб підняти вгору або опустити жалюзі, в першу чергу повертаємо ламель в горизонтальне положення, використовуючи для цього тростину.
 3. Піднімаємо і опускаємо полотно за допомогою шнура. Щоб полотно піднялося вгору, шнур необхідно потягнути вниз, а щоб закрити - тягнемо за шнур вгору. Закриття і відкриття відбувається за допомогою плавних рухів, без різких рухів.
 4. Для фіксації полотна на потрібній висоті потрібно відвести шнур від середини в сторону і відпустити.
 5. Всі дії повинні виконуватися без сильного натиску і спокійно. Якщо трапилася якась неполадка, краще скористатися послугами майстра.

Якщо так трапиться, що прийде в непридатність шнур (наприклад, перетреться) виконати його заміну можна самостійно.

Як можна опустити вниз горизонтальні жалюзі з подальшою фіксацією?

Горизонтальні жалюзі - той варіант ламелей, які можна регулювати і повертати в зручне положення, опускати, піднімати або складати. Пропонуємо рекомендації, які дозволять продовжити період експлуатації жалюзі.

В основному жалюзі виготовляють з алюмінію, а для їх управління використовують тонкі шнури. Щоб повернути ламель в одне з положень, прут слід повернути в потрібну сторону. Регулювати рівень можна за допомогою спеціального шнура (якщо потрібно підняти - підтягуємо вниз, а фіксацію виконуємо за допомогою переміщення шнура від середини полотна в бік), після чого відпускаємо його. Під час відведення звільняється фіксатор, за допомогою якого жалюзі закріплюються на потрібній висоті.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 08.06.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Білі вертикальні жалюзі на вікна
Вертикальні жалюзі стали альтернативою горизонтальним конструкціям. Вони відразу привернули користувачів своїм привабливим зовнішнім виглядом і тим, наскільки здатні перетворити будь-яке приміщення.
Детальніше
Чим захистити вікна від сонця?
Чим захистити вікна від сонця?
Замислюючись над тим, що краще повісити на вікна, щоб і сонячного світла було достатньо, і щоб надійно захистити приміщенні від його надлишків, можна звернути увагу на жалюзі, рулонні штори. Вони бувають горизонтальні, вертикальні, типу «день-ніч».
Жалюзі день-ніч на кухню
Жалюзі день-ніч на кухню
Жалюзі - це один з видів віконних штор, призначений для затемнення житлових і виробничих приміщень. При облаштуванні невеликої кухні вони є найбільш виграшним варіантом, оскільки дуже зручні в чищенні, не вимагають особливих Догляду процедур і не вигоряють на сонці.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень