• Головна
 • Блог
 • Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Зміст
Зберігання машини
Що спільного між цими двома видами?
Різниця між ролетами і секційними воротами
Що і де найкраще встановити: гаражні ролети
Секційні ворота

Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Зберігання машини

Власники автомобіля завжди дуже дбайливо ставляться до зовнішнього вигляду, справності механізму і звичайно ж безпеки   зберігання цієї техніки. Насамперед у людей з великим будинком виникає питання: « Де мені зберігати машину? &Raquo ;. Щоб убезпечити себе найкраще мати для автомобіля надійне місце, закрите від чужих очей. Гараж і є цим затишним місцем. Але якими ж повинні бути ворота у цього гаража?

Що спільного між цими двома видами?

Дуже часто люди не вміють розрізняти секційні ворота і гаражні ролети між собою, тому що вони мають кілька схожих характеристик:

 • обидві конструкції піднімаються вгору;
 • мають однакові функції;
 • можуть бути вмонтовані в будь-який отвір;
 • зроблені у вигляді горизонтальних ламелей;
 • один і другий варіант мають захист проти корозії.

Різниця між ролетами і секційними воротами

Незважаючи на схожий принцип дії вони мають дуже велика різниця між собою:

 • Секційні моделі не можуть бути встановлені, якщо стеля не зовсім міцний і не цілісний. Цей критерій дуже важливий, оскільки на нього кріпляться напрямні, по якому пересувається стулка. Навпаки секційним воротам ролети можуть бути вбудовані незважаючи на розміри гаража і особливість стелі.
 • Секційні ворота стоять в 3-4 рази дорожче ніж ролети, порядком 400-500 €.
 • Секційні ворота набагато краще встановлювати в опалюваних приміщеннях, ролети ж навпаки - в холодних. Матеріал (сталь) і наповнення (сендвіч-панель) з якого вони зроблені мають високу міцність і теплоізоляцію, тому не будуть пропускати тепло.
 • Секційні ворота, в порівнянні з акуратними ролетами дуже громіздкі. Тут важливо знати розмір отвору і   кількість місця, адже вони досить широкі і високі. Ролети ж займають мало місця і можуть бути встановлені в невеликих приміщеннях.
 • У секційних воріт більш різноманітний дизайн, з можливістю вбудовування будь-яких додаткових деталей (наприклад вікно) і великою палітрою кольорів.

Що і де найкраще встановити: гаражні ролети

Гаражні ролети стали популярними зовсім недавно і вже встигли полюбитися економними і не сильно вимогливими власниками авто. Раніше ролети ставили на тимчасових приміщеннях: ларьки, палатки, торгові кіоски, будмайданчика, на альтанках кафе, магазинів і іншого. Їх конструкція представляє собою ламелі з алюмінію, дерева, сталі, пластика, намотують на короб при відкритті. Тому ролети також вставляти в гаражі, які знаходяться у дворі, або ж для закриття отвору між приміщеннями на складах.

Секційні ворота

На рахунок секційних воріт, то їх оснащення ригельними замками, щільність прилягання панелей і їх товщина створюють хороші протизламні властивості. Так, як ролети зручніше використовувати в побутовому плані, то секційні ворота - це прекрасний варіант з посиленими елементами в складі, який може служити і в промисловості. Ще одним важливим критерієм у виборі також є кліматичні умови. Якщо регіон має строгий клімат і вітру, ролети тут не будуть працювати, адже їх конструкція трохи слабкіше. &Nbsp;

Задати питання
Опубликавано: 11.06.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Вова
16.08.2019 в 22:26
new comment
Гаражные роллеты пользуются спросом уже не первый год, например в Америке вы увидите такие роллеты на каждом гараже. Вот и у нас начался на них не плохой спрос. Самое главное они надежные и придают гаражу оригинальный вид.
Денис
04.08.2019 в 17:47
new comment
У меня уже года четыре в гараже секционные ворота. Установил, потому что считаю их надежнее. Взломать их труднее и конструкция надежнее и на вид мне больше понравились. А роллеты не такие.
Jelli G
08.09.2019 в 01:47
new comment
Денис, ну и как вам если не секрет? Просто хотелось бы уточнить насколько такие ролеты практичны, а так же как производится из установка, наверное потребуется много усилий и затрат?
Отменить
Додати коментар
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Як прати жалюзі вертикальні тканинні в домашніх умовах? - Питання багатогранний. Розглянемо основні моменти. Але перш, ніж ви приступите до прання, хочу вам дати кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації жалюзі
Детальніше
Як оформити невелику вітальню
Як оформити невелику вітальню
Якщо ваша вітальня маленька і захаращена, останнє, що ви захочете зробити, це провести в ній час. Але ви можете оформити її так, що простір буде здаватися більше, ніж є насправді. Це не диво, а грамотно підібраний інтер'єр, для втілення якого потрібно знати декілька хитрощів.
Штори для вітальні у різних стилях
Штори для вітальні у різних стилях
Штори у вітальні в основному виконують декоративну функцію. З їх допомогою ви можете завершити облаштування інтер'єру, підкреслити його стиль і характер. Штори і портьєри повинні бути адаптовані до інтер'єру кімнати
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень