Філії
руукр
 • Головна
 • Блог
 • Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Зміст
Зберігання машини
Що спільного між цими двома видами?
Різниця між ролетами і секційними воротами
Що і де найкраще встановити: гаражні ролети
Секційні ворота

Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Зберігання машини

Власники автомобіля завжди дуже дбайливо ставляться до зовнішнього вигляду, справності механізму і звичайно ж безпеки   зберігання цієї техніки. Насамперед у людей з великим будинком виникає питання: « Де мені зберігати машину? &Raquo ;. Щоб убезпечити себе найкраще мати для автомобіля надійне місце, закрите від чужих очей. Гараж і є цим затишним місцем. Але якими ж повинні бути ворота у цього гаража?

Що спільного між цими двома видами?

Дуже часто люди не вміють розрізняти секційні ворота і гаражні ролети між собою, тому що вони мають кілька схожих характеристик:

 • обидві конструкції піднімаються вгору;
 • мають однакові функції;
 • можуть бути вмонтовані в будь-який отвір;
 • зроблені у вигляді горизонтальних ламелей;
 • один і другий варіант мають захист проти корозії.

Різниця між ролетами і секційними воротами

Незважаючи на схожий принцип дії вони мають дуже велика різниця між собою:

 • Секційні моделі не можуть бути встановлені, якщо стеля не зовсім міцний і не цілісний. Цей критерій дуже важливий, оскільки на нього кріпляться напрямні, по якому пересувається стулка. Навпаки секційним воротам ролети можуть бути вбудовані незважаючи на розміри гаража і особливість стелі.
 • Секційні ворота стоять в 3-4 рази дорожче ніж ролети, порядком 400-500 €.
 • Секційні ворота набагато краще встановлювати в опалюваних приміщеннях, ролети ж навпаки - в холодних. Матеріал (сталь) і наповнення (сендвіч-панель) з якого вони зроблені мають високу міцність і теплоізоляцію, тому не будуть пропускати тепло.
 • Секційні ворота, в порівнянні з акуратними ролетами дуже громіздкі. Тут важливо знати розмір отвору і   кількість місця, адже вони досить широкі і високі. Ролети ж займають мало місця і можуть бути встановлені в невеликих приміщеннях.
 • У секційних воріт більш різноманітний дизайн, з можливістю вбудовування будь-яких додаткових деталей (наприклад вікно) і великою палітрою кольорів.

Що і де найкраще встановити: гаражні ролети

Гаражні ролети стали популярними зовсім недавно і вже встигли полюбитися економними і не сильно вимогливими власниками авто. Раніше ролети ставили на тимчасових приміщеннях: ларьки, палатки, торгові кіоски, будмайданчика, на альтанках кафе, магазинів і іншого. Їх конструкція представляє собою ламелі з алюмінію, дерева, сталі, пластика, намотують на короб при відкритті. Тому ролети також вставляти в гаражі, які знаходяться у дворі, або ж для закриття отвору між приміщеннями на складах.

Секційні ворота

На рахунок секційних воріт, то їх оснащення ригельними замками, щільність прилягання панелей і їх товщина створюють хороші протизламні властивості. Так, як ролети зручніше використовувати в побутовому плані, то секційні ворота - це прекрасний варіант з посиленими елементами в складі, який може служити і в промисловості. Ще одним важливим критерієм у виборі також є кліматичні умови. Якщо регіон має строгий клімат і вітру, ролети тут не будуть працювати, адже їх конструкція трохи слабкіше. &Nbsp;

Популярні питання наших клієнтів
Які є види воріт?

Існують п'ять видів автоматичних воріт: секційні, відкатні, розпашні, підйомно-поворотні і ролетні ворота.

Які бувають секційні ворота?

Секційні ворота бувають побутові і промислові. Різниця між ними в тому, що у виробництві промислових секційних воріт використовуються посилені елементи конструкції, використовується більш міцна сталь і додаткові елементи безпеки.

Як влаштовані секційні ворота?

Секційні ворота - це поєднане спеціальними петлями полотно із секцій у вигляді металевих панелей.

Як влаштовані рулонні ворота?

Ролетні ворота влаштовані так само, як і рольставні на вікна. Вони складаються з поздовжніх ламелей і вала, на який накручується ламельное полотно. Рух ролети відбувається завдяки двом напрямних, які знаходяться з боків.

Яка повинна бути ширина гаражних воріт?

Стандартна ширина гаражних воріт - 2,5 м. Для заїзду легкового автомобіля оптимальна ширина воріт повинна розраховуватися так: ширина автомобіля + 40 см з боків.

Чим відрізняються секційні ворота від рулонних?

У обох видів воріт є як плюси, так і мінуси: Ролетні ворота згортаються в рулон, а для секційних потрібно місце під стелею. Секційні ворота дорожче, але міцніше за рулонні. Ролетні ворота - акуратні, а секційні - громіздкі.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Вова 16.08.2019 в 22:26
new comment
Гаражные роллеты пользуются спросом уже не первый год, например в Америке вы увидите такие роллеты на каждом гараже. Вот и у нас начался на них не плохой спрос. Самое главное они надежные и придают гаражу оригинальный вид.
Денис 04.08.2019 в 17:47
new comment
У меня уже года четыре в гараже секционные ворота. Установил, потому что считаю их надежнее. Взломать их труднее и конструкция надежнее и на вид мне больше понравились. А роллеты не такие.
Jelli G 08.09.2019 в 01:47
new comment
Денис, ну и как вам если не секрет? Просто хотелось бы уточнить насколько такие ролеты практичны, а так же как производится из установка, наверное потребуется много усилий и затрат?
Отменить
Додати коментар
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.
Детальніше
Жалюзі і ролети для мансардних вікон
Жалюзі і ролети для мансардних вікон
У приватного будинку багато плюсів, і серед них - мансарда. Це приміщення під дахом фактично є ще однією житловою кімнатою. Останнім часом, мансарди прийнято використовувати не тільки в якості горища, але і в якості повноцінного житлового приміщення.
Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?
Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?
Найважливіше погода в домі, - саме так співалося у всьому відомій пісні. На щастя, вже давно прийшли ті часи, коли погода в домі більше не залежить від погоди на обличчі.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень