Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Зміст
Причини поломки рольштор
Як вирішити проблему з Рольштори
Щоб уникнути поломок

Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Рулонні штори – це зручні конструкції, які надійно захищають від попадання сонячних променів в приміщення. Рулонні штори відмінно доповнюють інтер'єр, якщо їх правильно підібрати. Цей варіант набагато практичніше, ніж звичайні штори і тюль. Але іноді виникають проблеми з експлуатацією. Ми розповімо про те, що робити, якщо рулонний штора змотується не рівно.

Причини поломки рольштор

У будь-якої побутової проблеми є причини. Причини несправності ролет:

  • різке відкривання, закривання системи, (обрив, пошкодження ланцюжка управління, пошкодження валу і / або підйомного механізму на валу)
  • повне розмотування штори до самого краю технологіечской намотування (тканина може відпасти від вала)
  • з часом петлі на відкритті стулках можуть просідати і перекошуватися, що призводить до нерівномірного намотуванні тканини на вал. також це
    може призвести до потрапляння тканини в механізм і "заїдання" останнього.

Для вирішення проблем найкраще звернутися до фахівців нашої компанії за консультацією.

Як вирішити проблему з Рольштори

Якщо ви виявили причину поломки, то приступимо до вирішення проблеми. Ремонт краще і логічніше довірити майстрам, які знають особливості конструкції і план роботи. Наші майстри допоможуть вам з вирішенням цієї проблеми. У більшості випадків рулонну штору доводиться демонтувати і встановлювати повторно. Іноді процес ремонту обмежується заміною однієї з комплектуючих.

В разі, коли ви прийняли рішення лагодити рольштори самостійно, важливо чітко виявити проблему. Конструкція досить проста, але самодіяльність може вилитися в покупку нових рулонних штор. Ваше замовлення через компанію рольштори можна ремонтувати по гарантії, якщо термін не вийшов.

Щоб уникнути поломок

Щоб рулонні штори довго служили, важливо дотримуватися деяких правил. Вони допоможуть уникнути проблем і в майбутньому заощадити на покупці нових рольштор. Віддавайте перевагу якісних конструкцій, а не дешевшим. Судити про якість можна за відгуками клієнтів.

Також, щоб уникнути поломок важливо акуратно користуватися рулонними шторами. Якими б надійність не робили конструкції, постійні різкі відкривання і закривання в один прекрасний день приведуть до поломки. Уникайте різких рухів, коли відкриваєте рольштори.

Ще одним хорошим правилом вважається своєчасне звернення до фахівців. Якщо у вас виникли проблеми з рулонними шторами, то неодмінно зверніться до майстра. Наша компанія вже тривалий час займається установкою і обслуговуванням жалюзі, ролет та рулонних штор. Клієнти неодноразово відзначають, що якість виконання роботи і самих конструкцій на висоті. Філії компанії є в кількох містах України – Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя і т.д.

Популярні питання наших клієнтів
Що робити якщо рулонний штора не піднімається і не опускається?

Найчастіше таке відбувається через зламаний авто фіксатор. Вирішити проблему можна за допомогою заміни блоку управління, так як саме він містить механізм автостопу. Але рішення проблеми залежить від системи кріплення жалюзі.

Обірвалася ланцюжок управління жалюзі. Як її відремонтувати?

Обрив ланцюжка може статися в результаті неправильного використання ланцюжка (коли її різко тягнуть, розуміють сильними ривками). Щоб відновити її роботу потрібно відкрити блок і поставити ланцюжок на своє місце - зірочку підйомного механізму).

Як замінити стару тканину на нову в рулонної штори на кухні?

Для цього знімаємо полотно, зафіксоване на валу, який обертається і переставляємо нове полотно. Якщо механізм в рулонної штори працює справно, його можна не міняти. Або ж інший варіант повністю замінюємо конструкцію разом з системою управління.

Яку тканину краще підібрати для заміни в рулонних шторах на кухні?

Краще віддавати перевагу тим тканинам, які мають спеціальне просочення і протистоять забруднень, витримують вплив прямих сонячних променів. Звичайна тканина в цьому випадку не підійде. Крім того, вона буде нерівномірно розтягуватися і намотується на вал.

Що робити якщо рулонний штора не крутиться, що потрібно замінити?

Якщо у вас немає спеціальних фіксаторів, або штори мають інший механізм фіксування на потрібній висоті, тоді буде потрібно заміна блоку управління, так як саме він містить механізм відповідає за фіксацію. Це ж стосується і рулонних штор з пружинним механізмом фіксації.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 09.08.2021
Коментарів: 10
Коментарі
Олеся 02.12.2020 в 17:59
new comment
Полезный совет о том, что нужно смазывать направляющие специальным средством. Обязательно теперь буду так делать, чтоб избежать поломки.
Джесс 29.10.2020 в 19:31
new comment
С проблемами при открывании не сталкивалась, а если быстро и резко закрыть, то материал может смотаться криво.
Дима 29.10.2020 в 19:30
new comment
Даже не предполагал, что может возникнуть такой нюанс. Конечно, от качества материалов зависит надежность.
Лея 29.10.2020 в 19:27
new comment
Никогда глобальной проблемы не встречала. Иногда достаточно было просто размотать и снова смотать штору.
Вероника 21.08.2019 в 11:58
new comment
Мы сразу столкнулись с проблемой. Установка была произведена неправильно. Хорошо, что салон дал гарантию на установку. Нам прислали другого мастера, который заново переустановил. Самостоятельно я бы не советовала этого делать.
Юра 18.08.2019 в 00:17
new comment
У меня все же чаще проблемы с рулонными шторами возникают из-за плохого крепления. Устанавливал самостоятельно, вот теперь пожинаю плоды. Сейчас буду нанимать мастеров. А сколько вообще служат рулонные шторы?
Виктория 27.08.2019 в 22:58
new comment
Это как кому повезет. У меня маленькие детки, которые постоянно норовят дернуть за шнурок. Кроме того, им постоянно что-то нужно посмотреть. Как результат, через 4 года меняем механизмы. Сама штора в нормальном состоянии.
Галина 17.08.2019 в 17:04
new comment
У меня ребенок сильно дернул за штору и она перестала опускаться, пришлось менять весь механизм. Благо это дешевле вышло, чем всю штору заменить. Лучше доверить все спецу, сама я не смогла разобраться, да и не пыталась сильно:)
Ольга 16.09.2019 в 23:38
new comment
Галина, точно такая же ситуация. Я вообще теперь думаю, что детишкам не нужно такие шторы в комнату. Хотя у меня и обычные дергали... Вообщем с детьми нужно проводить беседу и мастер-класс по работе с рольшторами.
Маргарита 16.08.2019 в 19:19
new comment
Мы пока не устанавливали рулонные шторы, но возможно я рассмотрю данный вариант с переездом на новую квартиру. Естественно устанавливать их будет профессионал, чтобы не возникло проблем, которые и описываются выше.
Отменить
Додати коментар
Кращі виробники меблів 21 століття
Сучасний ринок меблів представлений множинами вітчизняних і зарубіжних компаній. Але далеко не кожна може похвалитися високою якістю, нагородами і позитивними відгуками споживачів. Ми склали власний рейтинг кращих виробників меблів 21 століття, з якими варто познайомитися ближче.
Детальніше
Тканинні ролети: як зібрати і встановити?
Тканинні ролети: як зібрати і встановити?
Ви провели ремонт у квартирі і тепер задумалися над тим, як би гідно оформити віконний проріз? Зверніть увагу на тканинні ролети, які легко встановлюються самостійно.
Види профілів захисних ролет
Види профілів захисних ролет
Розглянуто найбільш популярні види профілів для захисних ролет. Всі плюси і мінуси профілів, які представлені на ринке.Профілі захисних ролет відрізняються за своїми видами, що використовувався матеріалу і типу установки.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень