Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Рулонні штори – це зручні конструкції, які надійно захищають від попадання сонячних променів в приміщення. Рулонні штори відмінно доповнюють інтер'єр, якщо їх правильно підібрати. Цей варіант набагато практичніше, ніж звичайні штори і тюль. Але іноді виникають проблеми з експлуатацією. Ми розповімо про те, що робити, якщо рулонний штора змотується не рівно.

Причини поломки рольштор

У будь-якої побутової проблеми є причини. Причини несправності ролет:

  • занадто різке відкривання або закривання. Якщо ви різко смикнули за мотузку, то велика ймовірність того, що рольштори ламаються через це;
  • відсутність грамотного догляду. За Рольштори важливо правильно доглядати. Достатньо раз на кілька місяців змащувати направляючі засобом. Воно містить силікон, які необхідний для нормального функціонування рольштор;
  • неякісна установка. Якщо майстри, які встановлювали рулонні штори, допустили помилки, то поломка не змусить себе чекати;
  • тривалий термін експлуатації. Згодом конструкція може заклинювати при намотування і розмотування рулонних штор. У рідкісних випадках штора намотується в зворотну сторону. Буває так, що поломка виникає через ланцюжки з пластиковими кульками. Справа в тому, що між кульками зменшується відстань, а значить відбувається неправильне намотування.

Як вирішити проблему з Рольштори

Якщо ви виявили причину поломки, то приступимо до вирішення проблеми. Ремонт краще і логічніше довірити майстрам, які знають особливості конструкції і план роботи. Наші майстри допоможуть вам з вирішенням цієї проблеми. У більшості випадків рулонну штору доводиться демонтувати і встановлювати повторно. Іноді процес ремонту обмежується заміною однієї з комплектуючих.

В разі, коли ви прийняли рішення лагодити рольштори самостійно, важливо чітко виявити проблему. Конструкція досить проста, але самодіяльність може вилитися в покупку нових рулонних штор. Ваше замовлення через компанію рольштори можна ремонтувати по гарантії, якщо термін не вийшов.

Щоб уникнути поломок

Щоб рулонні штори довго служили, важливо дотримуватися деяких правил. Вони допоможуть уникнути проблем і в майбутньому заощадити на покупці нових рольштор. Віддавайте перевагу якісних конструкцій, а не дешевшим. Судити про якість можна за відгуками клієнтів.

Також, щоб уникнути поломок важливо акуратно користуватися рулонними шторами. Якими б надійність не робили конструкції, постійні різкі відкривання і закривання в один прекрасний день приведуть до поломки. Уникайте різких рухів, коли відкриваєте рольштори.

Ще одним хорошим правилом вважається своєчасне звернення до фахівців. Якщо у вас виникли проблеми з рулонними шторами, то неодмінно зверніться до майстра. Наша компанія вже тривалий час займається установкою і обслуговуванням жалюзі, ролет та рулонних штор. Клієнти неодноразово відзначають, що якість виконання роботи і самих конструкцій на висоті. Філії компанії є в кількох містах України – Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя і т.д.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 410 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору