• Головна
  • Блог
  • Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Зміст
Причини поломки рольштор
Як вирішити проблему з Рольштори
Щоб уникнути поломок

Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?

Рулонні штори – це зручні конструкції, які надійно захищають від попадання сонячних променів в приміщення. Рулонні штори відмінно доповнюють інтер'єр, якщо їх правильно підібрати. Цей варіант набагато практичніше, ніж звичайні штори і тюль. Але іноді виникають проблеми з експлуатацією. Ми розповімо про те, що робити, якщо рулонний штора змотується не рівно.

Причини поломки рольштор

У будь-якої побутової проблеми є причини. Причини несправності ролет:

  • занадто різке відкривання або закривання. Якщо ви різко смикнули за мотузку, то велика ймовірність того, що рольштори ламаються через це;
  • відсутність грамотного догляду. За Рольштори важливо правильно доглядати. Достатньо раз на кілька місяців змащувати направляючі засобом. Воно містить силікон, які необхідний для нормального функціонування рольштор;
  • неякісна установка. Якщо майстри, які встановлювали рулонні штори, допустили помилки, то поломка не змусить себе чекати;
  • тривалий термін експлуатації. Згодом конструкція може заклинювати при намотування і розмотування рулонних штор. У рідкісних випадках штора намотується в зворотну сторону. Буває так, що поломка виникає через ланцюжки з пластиковими кульками. Справа в тому, що між кульками зменшується відстань, а значить відбувається неправильне намотування.

Як вирішити проблему з Рольштори

Якщо ви виявили причину поломки, то приступимо до вирішення проблеми. Ремонт краще і логічніше довірити майстрам, які знають особливості конструкції і план роботи. Наші майстри допоможуть вам з вирішенням цієї проблеми. У більшості випадків рулонну штору доводиться демонтувати і встановлювати повторно. Іноді процес ремонту обмежується заміною однієї з комплектуючих.

В разі, коли ви прийняли рішення лагодити рольштори самостійно, важливо чітко виявити проблему. Конструкція досить проста, але самодіяльність може вилитися в покупку нових рулонних штор. Ваше замовлення через компанію рольштори можна ремонтувати по гарантії, якщо термін не вийшов.

Щоб уникнути поломок

Щоб рулонні штори довго служили, важливо дотримуватися деяких правил. Вони допоможуть уникнути проблем і в майбутньому заощадити на покупці нових рольштор. Віддавайте перевагу якісних конструкцій, а не дешевшим. Судити про якість можна за відгуками клієнтів.

Також, щоб уникнути поломок важливо акуратно користуватися рулонними шторами. Якими б надійність не робили конструкції, постійні різкі відкривання і закривання в один прекрасний день приведуть до поломки. Уникайте різких рухів, коли відкриваєте рольштори.

Ще одним хорошим правилом вважається своєчасне звернення до фахівців. Якщо у вас виникли проблеми з рулонними шторами, то неодмінно зверніться до майстра. Наша компанія вже тривалий час займається установкою і обслуговуванням жалюзі, ролет та рулонних штор. Клієнти неодноразово відзначають, що якість виконання роботи і самих конструкцій на висоті. Філії компанії є в кількох містах України – Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя і т.д.

Опубликавано: 15.08.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Вероника
21.08.2019 в 11:58 # Ответить
new comment
Мы сразу столкнулись с проблемой. Установка была произведена неправильно. Хорошо, что салон дал гарантию на установку. Нам прислали другого мастера, который заново переустановил. Самостоятельно я бы не советовала этого делать.
Юра
18.08.2019 в 00:17 # Ответить
new comment
У меня все же чаще проблемы с рулонными шторами возникают из-за плохого крепления. Устанавливал самостоятельно, вот теперь пожинаю плоды. Сейчас буду нанимать мастеров. А сколько вообще служат рулонные шторы?
Виктория
27.08.2019 в 22:58 # Ответить
new comment
Это как кому повезет. У меня маленькие детки, которые постоянно норовят дернуть за шнурок. Кроме того, им постоянно что-то нужно посмотреть. Как результат, через 4 года меняем механизмы. Сама штора в нормальном состоянии.
Галина
17.08.2019 в 17:04 # Ответить
new comment
У меня ребенок сильно дернул за штору и она перестала опускаться, пришлось менять весь механизм. Благо это дешевле вышло, чем всю штору заменить. Лучше доверить все спецу, сама я не смогла разобраться, да и не пыталась сильно:)
Ольга
16.09.2019 в 23:38 # Ответить
new comment
Галина, точно такая же ситуация. Я вообще теперь думаю, что детишкам не нужно такие шторы в комнату. Хотя у меня и обычные дергали... Вообщем с детьми нужно проводить беседу и мастер-класс по работе с рольшторами.
Маргарита
16.08.2019 в 19:19 # Ответить
new comment
Мы пока не устанавливали рулонные шторы, но возможно я рассмотрю данный вариант с переездом на новую квартиру. Естественно устанавливать их будет профессионал, чтобы не возникло проблем, которые и описываются выше.
Отменить
Додати коментар
Cтиль експресіонізм
Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків.
Детальніше
Як мити душову кабінку
Як мити душову кабінку
Прибирання душу може бути досить складним завданням. Душові кабіни мають безліч затишних куточків і щілин, де скупчується багато бруду і цвілі
Ванна в японському стилі
Ванна в японському стилі
Японський стиль оформлення ванних кімнат набирає все більшої популярності. Це, по-перше, екзотичне і свіже рішення, по-друге, він відрізняється практичністю і витонченістю. Простота форм, гармонійне поєднання кольорів - все це дарує певне заспокоєння. До особливостей такого дизайну відноситься простота і максимальна лаконічність.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень