• Головна
  • Блог
  • Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Зміст
Захист за допомогою ролет
Захист з охоронною сигналізацією
Висновок

Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Щоб втілити в життя вираз « мій будинок – моя фортеця » необхідно прийняти деякі заходи. Найбільш вразливим місцем в будь-якому будові є вікна і двері. За статистикою близько 50% крадіжок відбувається через них. При цьому небезпека підстерігає не тільки жителі перших поверхів. Спеціальне альпіністське спорядження продається в будівельних і спортивних магазинах знімає для грабіжників висотні обмеження. Грабіжники інвестують в дороге спорядження, адже в разі вдалої вилазки зможуть компенсувати витрати.

Розрекламовані захисні плівки для скла лише спростять задачу злодієві: вони не дзвенять при розбитті і збережуть руки грабіжників від порізів. Які ж ефективні заходи можна вжити? Захистити житлове приміщення або комерційну споруду можна декількома ефективними способами.

Захист за допомогою ролет

Ролети представляють собою складну конструкцію з алюмінію або сталі. Установка ролет здійснюється на вікна чи двері. Вони кріпляться до стіни або рамі. Крім запобігання проникнення вони забезпечують і такі переваги: ​​

  • захищають від шуму – допомагають впоратися з Докучаєв звуками вулиці. Для досягнення ефекту потрібно використовувати пенозаполненний профіль;
  • створюють тепловий бар'єр – запобігають проникненню холодного повітря. Також потрібно пенозаполненний профіль;
  • гармонійно вбудовуються в екстер'єр – мають привабливий зовнішній вигляд, різні варіанти забарвлень;
  • зручні в експлуатації – можна інтегрувати пультове управління. Стандартний спосіб підйому також простий і швидкий;
  • мають відносно невисоку вартість;
  • виступають в якості сонцезахисних систем в спекотні дні.

Монтаж рольставней проводиться без серйозного втручання в конструкцію будівлі.

При спробі зламати ролети вони видають помітний шум. Завдяки конструкції їх проблематично відкрити зовні.

Захист з охоронною сигналізацією

Охоронна сигналізація дозволять забезпечити надійні способи щодо повідомлення служби безпеки. Датчики руху, коливання, звукова сирена, камери відеоспостереження, миттєва передача даних на пристрій власника і охоронної компанії – все це цілком може відлякати зловмисників.

У той же час це не самий економний спосіб захисту. Грабіжники не відстають від технологій і вдосконалюють навички обходу охоронних систем. Тому для безпеки необхідно вибирати складні, технологічні і не дешеві рішення. Найвразливіше місце сигналізації – нерозторопність виїзної групи. Іноді затримка навіть на 5 хвилин може привести до успіху грабіжників.

Висновок

Важливо відзначити, що універсальної системи, яка б на 100% захищає від злому не існує. На ринку є маса рішень, які виконують строго відведені їм функції по захисту від несанкціонованого вторгнення. У кожного з цих рішень є свої слабкі і сильні сторони. Використання охоронних систем в комплексі здатне нівелювати недоліки кожної з них, зробивши приміщення дійсно неприступним.

Захисні ролети створюють серйозні перешкоди для зловмисників. Це ускладнює завдання і не дає грабіжникам зрозуміти що ховається за ними. Чи є за ролетами ще і сигналізація чи ні? Тому з більшою часткою ймовірності зловмисники виберуть іншу, більш доступну мета. Для досягнення високого ступеня захисту приміщення оптимальним вибором стане поєднання обох охоронних систем. Рольставні здатні інтегруватися з охоронною сигналізацією і створювати надійний бар'єр на шляху недоброзичливців.

Задати питання
Опубликавано: 14.08.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Анастасия
13.09.2019 в 08:57
new comment
У роллет, определенно, много плюсов, да и цена вполне по карману. Но если речь идет о безопасности, то я предпочитаю сигнализацию и видеонаблюдение. Это тоже не гарантия, но все-таки надежнее роллет.
Самира
22.08.2019 в 00:06
new comment
Мне больше всего нравятся защитные роллеты из-за качественного материала из которого они выполнены, так же такие роллеты будут дополнением к любому магазину или офису. Смотрятся они очень стильно.
Отменить
Додати коментар
Квартира в лофт дизайні: як зробити все правильно
Стиль лофт передбачає вільне, невимушене, еклектичне, а, крім того, зручне і масштабне простір. Причому для створення інтер'єру в дусі лофт не потрібно переїжджати на занедбану фабрику або перетворювати квартиру в індустріальний склад і в терміновому порядку шукати старі цеглини для імітації заводських стін. Уявіть: ви тільки в'їхали в квартиру без ремонту, з голими стінами, і думаєте, що витратите досить значну суму на її дизайн і облаштування
Детальніше
Основи дизайну однокімнатної кімнатної
Основи дизайну однокімнатної кімнатної
Може здатися, що наявність однокімнатної квартири - це привід відкинути сміливі ідеї інтер'єру. Однак це зовсім не так. Навіть найскромніші за розміром простору ви зможете перетворити в стильний і в той же час затишний будинок. Як це зробити? Давайте розберемо основні нюанси планування та оформлення дизайну однокімнатної квартири в 2020 році.
Як правильно фарбувати пластикові вікна
Як правильно фарбувати пластикові вікна
Стандартний білий колір вікон може швидко набриднути. За допомогою домашнього фарбування можна заощадити кошти і освіжити інтер'єр. Але важливо дотримувати правильну технологію і розуміти, як правильно фарбувати пластикові вікна, щоб не пошкодити матеріал.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень