Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Щоб втілити в життя вираз « мій будинок – моя фортеця » необхідно прийняти деякі заходи. Найбільш вразливим місцем в будь-якому будові є вікна і двері. За статистикою близько 50% крадіжок відбувається через них. При цьому небезпека підстерігає не тільки жителі перших поверхів. Спеціальне альпіністське спорядження продається в будівельних і спортивних магазинах знімає для грабіжників висотні обмеження. Грабіжники інвестують в дороге спорядження, адже в разі вдалої вилазки зможуть компенсувати витрати.

Розрекламовані захисні плівки для скла лише спростять задачу злодієві: вони не дзвенять при розбитті і збережуть руки грабіжників від порізів. Які ж ефективні заходи можна вжити? Захистити житлове приміщення або комерційну споруду можна декількома ефективними способами.

Захист за допомогою ролет

Ролети представляють собою складну конструкцію з алюмінію або сталі. Установка ролет здійснюється на вікна чи двері. Вони кріпляться до стіни або рамі. Крім запобігання проникнення вони забезпечують і такі переваги: ​​

  • захищають від шуму – допомагають впоратися з Докучаєв звуками вулиці. Для досягнення ефекту потрібно використовувати пенозаполненний профіль;
  • створюють тепловий бар'єр – запобігають проникненню холодного повітря. Також потрібно пенозаполненний профіль;
  • гармонійно вбудовуються в екстер'єр – мають привабливий зовнішній вигляд, різні варіанти забарвлень;
  • зручні в експлуатації – можна інтегрувати пультове управління. Стандартний спосіб підйому також простий і швидкий;
  • мають відносно невисоку вартість;
  • виступають в якості сонцезахисних систем в спекотні дні.

Монтаж рольставней проводиться без серйозного втручання в конструкцію будівлі.

При спробі зламати ролети вони видають помітний шум. Завдяки конструкції їх проблематично відкрити зовні.

Захист з охоронною сигналізацією

Охоронна сигналізація дозволять забезпечити надійні способи щодо повідомлення служби безпеки. Датчики руху, коливання, звукова сирена, камери відеоспостереження, миттєва передача даних на пристрій власника і охоронної компанії – все це цілком може відлякати зловмисників.

У той же час це не самий економний спосіб захисту. Грабіжники не відстають від технологій і вдосконалюють навички обходу охоронних систем. Тому для безпеки необхідно вибирати складні, технологічні і не дешеві рішення. Найвразливіше місце сигналізації – нерозторопність виїзної групи. Іноді затримка навіть на 5 хвилин може привести до успіху грабіжників.

Висновок

Важливо відзначити, що універсальної системи, яка б на 100% захищає від злому не існує. На ринку є маса рішень, які виконують строго відведені їм функції по захисту від несанкціонованого вторгнення. У кожного з цих рішень є свої слабкі і сильні сторони. Використання охоронних систем в комплексі здатне нівелювати недоліки кожної з них, зробивши приміщення дійсно неприступним.

Захисні ролети створюють серйозні перешкоди для зловмисників. Це ускладнює завдання і не дає грабіжникам зрозуміти що ховається за ними. Чи є за ролетами ще і сигналізація чи ні? Тому з більшою часткою ймовірності зловмисники виберуть іншу, більш доступну мета. Для досягнення високого ступеня захисту приміщення оптимальним вибором стане поєднання обох охоронних систем. Рольставні здатні інтегруватися з охоронною сигналізацією і створювати надійний бар'єр на шляху недоброзичливців.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 501 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору