Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Зміст
Захист за допомогою ролет
Захист з охоронною сигналізацією
Висновок

Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?

Щоб втілити в життя вираз « мій будинок – моя фортеця » необхідно прийняти деякі заходи. Найбільш вразливим місцем в будь-якому будові є вікна і двері. За статистикою близько 50% крадіжок відбувається через них. При цьому небезпека підстерігає не тільки жителі перших поверхів. Спеціальне альпіністське спорядження продається в будівельних і спортивних магазинах знімає для грабіжників висотні обмеження. Грабіжники інвестують в дороге спорядження, адже в разі вдалої вилазки зможуть компенсувати витрати.

Розрекламовані захисні плівки для скла лише спростять задачу злодієві: вони не дзвенять при розбитті і збережуть руки грабіжників від порізів. Які ж ефективні заходи можна вжити? Захистити житлове приміщення або комерційну споруду можна декількома ефективними способами.

Захист за допомогою ролет

Ролети представляють собою складну конструкцію з алюмінію або сталі. Установка ролет здійснюється на вікна чи двері. Вони кріпляться до стіни або рамі. Крім запобігання проникнення вони забезпечують і такі переваги: ​​

  • захищають від шуму – допомагають впоратися з Докучаєв звуками вулиці. Для досягнення ефекту потрібно використовувати пенозаполненний профіль;
  • створюють тепловий бар'єр – запобігають проникненню холодного повітря. Також потрібно пенозаполненний профіль;
  • гармонійно вбудовуються в екстер'єр – мають привабливий зовнішній вигляд, різні варіанти забарвлень;
  • зручні в експлуатації – можна інтегрувати пультове управління. Стандартний спосіб підйому також простий і швидкий;
  • мають відносно невисоку вартість;
  • виступають в якості сонцезахисних систем в спекотні дні.

Монтаж рольставней проводиться без серйозного втручання в конструкцію будівлі.

При спробі зламати ролети вони видають помітний шум. Завдяки конструкції їх проблематично відкрити зовні.

Захист з охоронною сигналізацією

Охоронна сигналізація дозволять забезпечити надійні способи щодо повідомлення служби безпеки. Датчики руху, коливання, звукова сирена, камери відеоспостереження, миттєва передача даних на пристрій власника і охоронної компанії – все це цілком може відлякати зловмисників.

У той же час це не самий економний спосіб захисту. Грабіжники не відстають від технологій і вдосконалюють навички обходу охоронних систем. Тому для безпеки необхідно вибирати складні, технологічні і не дешеві рішення. Найвразливіше місце сигналізації – нерозторопність виїзної групи. Іноді затримка навіть на 5 хвилин може привести до успіху грабіжників.

Висновок

Важливо відзначити, що універсальної системи, яка б на 100% захищає від злому не існує. На ринку є маса рішень, які виконують строго відведені їм функції по захисту від несанкціонованого вторгнення. У кожного з цих рішень є свої слабкі і сильні сторони. Використання охоронних систем в комплексі здатне нівелювати недоліки кожної з них, зробивши приміщення дійсно неприступним.

Захисні ролети створюють серйозні перешкоди для зловмисників. Це ускладнює завдання і не дає грабіжникам зрозуміти що ховається за ними. Чи є за ролетами ще і сигналізація чи ні? Тому з більшою часткою ймовірності зловмисники виберуть іншу, більш доступну мета. Для досягнення високого ступеня захисту приміщення оптимальним вибором стане поєднання обох охоронних систем. Рольставні здатні інтегруватися з охоронною сигналізацією і створювати надійний бар'єр на шляху недоброзичливців.

Популярні питання наших клієнтів
Який механізм управління захисними ролетами надійніший?

Якщо ваші ролети легкі, то внутрішній стрічковий або шнурової механізм забезпечить надійний захист і стабільну роботу. Якщо ваші ролети більше 15 кг, то необхідно застосувати Кордове управління. Різниця у цих механізмів в наявності сталевого троса у кордового для опускання / підняття ролети.

Який механізм краще шнурової або кордовий?

При використанні кордового механізму немає необхідності піклується про фіксацію ролети замком, а й вартість значно більше.

Чим конструктивно відрізняється будова гаражних воріт від захисних жалюзі на вікна.?

Принцип роботи однаковий. Але за рахунок великої ширини, для виготовлення гаражних рулонних воріт (від 2,5 м і більше), використовують пенонаполненние профілі 55 мм і 77 мм. Завдяки підвищеній жесткосткості, така конструкція дозволяє уникнути прогинів при захисті широких прорізів. Вони мають високу міцність.

При наявності охоронної сигналізації чи буде достатньо пенонаполненного профілю для воріт?

Легкий пенонаполненний профіль досить міцний і зовні не відрізняється від екструдованого, а наявність охоронної сигналізації збільшує ефективність його застосування.

Чим відрізняється кордовий привід від ручного Воротковий?

Кордовий привід необхідно буде кріпити усередині приміщення до стіни або профілем, а знімний ручний не буде заважати всередині приміщення виступаючими деталями і шнурами.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Дима 29.10.2020 в 20:34
new comment
Для магазина, например, надежнее будет выбрать и ролеты, и сигнализацию. Обычно так и поступают.
Анастасия 13.09.2019 в 08:57
new comment
У роллет, определенно, много плюсов, да и цена вполне по карману. Но если речь идет о безопасности, то я предпочитаю сигнализацию и видеонаблюдение. Это тоже не гарантия, но все-таки надежнее роллет.
Самира 22.08.2019 в 00:06
new comment
Мне больше всего нравятся защитные роллеты из-за качественного материала из которого они выполнены, так же такие роллеты будут дополнением к любому магазину или офису. Смотрятся они очень стильно.
Отменить
Додати коментар
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від підкреслено естетичних стилів інтер'єру, де кожна деталь підпорядковується красі, то можливо, стиль функціоналізм стане для вас ідеальним рішенням. Функціональний дизайн - це рух, в якому форма безпосередньо підпорядкована меті і призначенню, а не естетики.
Детальніше
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в кожному будинку, а особливо - в південних містах на кшталт Миколаєва, де пекуче сонце не дає спокою, як мінімум, з травня по вересень.
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Різних сонцезахисних систем на ринку зараз існує більше, ніж достатньо і, ми впевнені, що можна знайти безліч альтернатив громіздким, вже зовсім немодним портьєрам.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень