Як вивести плями з тканинних жалюзі?

Зміст
Як вивести плями з тканинних жалюзі?
Якісні жалюзі: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Тканинні жалюзі - це один з найбільш поширених варіантів сонцезахисних систем, вони дуже функціональні, екологічні, дуже естетичні, прості в управлінні, підходять для абсолютно будь-яких варіантів інтер'єрів. Але є одне але: текстильні жалюзі, хоч і мають, зазвичай, грязе- і пиловідштовхуючими покриттям, проте, від плям ніхто не застрахований. Якщо рулонні штори висять у вас на кухні, то бажано їх збирати на час готування. Але часто ми забуваємо про це і тоді на шторах з'являються плями жиру, плями від ягід і овочів, від кави. Також часто плями на жалюзі з'являються в дитячій кімнаті. Отже, що ж робити, якщо на ваших улюблених жалюзі з'явилися плями?

Як вивести плями з тканинних жалюзі?

Застосування будь-яких засобів для чищення та / або щіток може привести з втраті кольору тканини на ділянці застосування. Більш того, колір також швидше за все зміниться.
Можна спробувати акуратно витерти гумовою щіткою для замші або звичайний канцелярським ластиком.
Кращим решенііем буде замінити заплямовану ламель на вертикальних жалюзі.

Якісні жалюзі: де можна купити?

Якщо виявилося, що прання сонцезахисних систем і виведення з них плям - це не ваша історія, то нові, якісні жалюзі ви можете без проблем замовити у фахівців компанії Nikoss. Ми вже багато років працюємо з різного роду сонцезахисними системами, розробляємо індивідуальні рішення, консультуємо, виготовляємо якісні жалюзі, - вертикальні, горизонтальні, тканинні, пластикові, джутові, - будь-які. З нами, якісний захист від сонця - це доступно, просто і швидко!

Популярні питання наших клієнтів
Як прибрати старі плями з тканинних ролетів?

Для цього можна використовувати м'який ластик (якщо забруднена площа невелика), скористатися мильним розчином або органічним засобом для виведення плям. Перед використанням органічного плямовивідника обов'язково протестуйте його на одній з ділянок тканини.

Як можна довше зберегти штори в хорошому стані?

Щоб штори прослужили максимально довго стоїть обробити їх антистатиком, щоб мінімізувати кількість осідає пилу. Постійно використовуйте пилосос. Гарячу воду при пранні не використовуйте.

Як усунути сильні забруднення на тканинних шторах ролетах?

Якщо за допомогою підручних засобів вирішити проблему очищення не вдається, тоді найкращим рішенням стане використання послуг хімчистки, там використовують сучасні технології, інноваційні склади.

Можна прибрати сліди від забруднень за допомогою отпарівателя?

Скориставшись спеціальними насадками на відпарювачів ви зможете легко не тільки очистити штору, але і прибрати сліди сильних забрудненні (в місцях забруднення отпарівателем проходять кілька разів).

Який варіант прання ефективніше: ручний або в пральній машинці?

Орієнтуючись на норми виробника бажано прати тканинні штори вручну. Якщо ж виробник дозволяє прати в пральній машині, тоді потрібно вибирати тільки делікатний режим прання без віджимання.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 09.08.2021
Коментарів: 5
Коментарі
Снежа 20.08.2019 в 04:41
new comment
А вот если попало жирное масло на тканевые жалюзи, что посоветуете делать в таком случае, так же если учесть, что данные жалюзи светло-молочного цвета и такие пятна очень сильно бросаются в глаза!
Ольга 11.08.2019 в 17:23
new comment
Да, проблема вывести пятна с таких жалюзи непростая, особенно в офисе часто пачкаются. Мы выводили пятна от чая и кофе с помощью соды, нужно довести до консистенции кашицы и втереть, после протереть влажной тряпкой.
Екатерина 14.08.2019 в 01:29
new comment
Содой я бы не рискнула выводить пятна, хотя конечно смотря из какого материала изготовлены жалюзи. Есть куда проще способ, это конечно ластик, или же простое хозяйственное мыло, только застирать нужно аккуратно не мять и теплой проточной водой смыть.
Марта 09.09.2019 в 23:29
new comment
Согласна с вами, что сода это чересчур агрессивно. Особенно для тканевых жалюзи, где ткань имеет специальное покрытие. Про канцелярский ластик не знала, но вот попробовала и действительно отошло!
Лола 01.08.2019 в 21:46
new comment
Слышала, что так же можно использовать лимонный сок, для выведения подобных пятен, особенно если тканевые жалюзи уже не новые. Так же можно купить специальное средство-распылитель, которое поможет избавиться от различных пятнышек.
Отменить
Додати коментар
Стиль кітч в інтер'єрі
Якщо вам набридли стандартні інтер'єрні рішення на кшталт тих, що можна легко знайти в будь-якому меблевому каталозі або портфоліо дизайнера інтер'єрів, то варто звернутися до того варіанту, який більш вдало висловить вашу індивідуальність.
Детальніше
Бюджетні жалюзі: на які варто звертати увагу?
Бюджетні жалюзі: на які варто звертати увагу?
Кожен може потрапити в ситуацію, коли оновлення інтер'єру та будь-яких його функціональних складових просто необхідно, але кошти не дозволяють вибрати абсолютно будь-який варіант.
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Використання дерева в будівництві приватного будинку набуло широкого застосування і популярність за рахунок своєї природної екологічності і натуральності. Дерево в інтер'єрі здатне привнести в будинок затишок і моральний спокій. Якщо весь будинок складається з дерева і навіть обробка дерев'яна, то це практичне рішення для любителів вишуканості. Торкаючись до дереву немає різниці, яка це порода і яким способом вона оброблена, на психологічному рівні людина відразу ж відчуває об'єднання з природою, душевний спокій і благодать. Зараз немає різниці, де проживає людина і який у нього тип будинку, нехай це буде навіть маленький дачний будиночок за містом, або шикарний котедж в дорогому селищі, дерево - це символ єдності з природою, стильний матеріал, який здатний привнести вишуканості в інтер'єр.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00