Жалюзі і ролети для мансардних вікон

Зміст
Мансардні вікна: що вони з себе представляють?
Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?
Класичні жалюзі: чи підійдуть вони для мансардних вікон?
Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?
Жалюзі або ролети для мансардних вікон: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У приватного будинку багато плюсів, і серед них - мансарда. Це приміщення під дахом фактично є ще однією житловою кімнатою. Останнім часом, мансарди прийнято використовувати не тільки в якості горища, але і в якості повноцінного житлового приміщення. Вона приваблива не тільки незвичайним видом і відокремленістю, а й особливими, мансардними вікнами. У них все добре, мабуть, крім того, що сонцезахисну систему для них підібрати досить складно. Саме про це ми б і хотіли поговорити в цій статті.

Мансардні вікна: що вони з себе представляють?

Мансардні вікна різноманітні за формою і розмірами, але в найчастіше зустрічаються похилі. Якраз вони дозволяють використовувати з максимальною користю площа даху, і освітлювати приміщення. Але все одно, без захисту від сонця не обійтися: як і без декору для вікон.

Декорувати такі вікна не так то й просто, і тут звичайний текстиль не допоможе. Виручать хіба що жалюзі. Наскільки б не була вигадливою форма вікна, для кожної знайдеться своя різновид. Ми розповімо, на які варто звертати увагу.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Найпопулярніший декор, який тільки можна зустріти на похилих вікнах мансард - жалюзі-плісе, їх ще називають штори-плісе. В основі конструкції - тканное або паперове полотно, зібране гармошкою. Додаткова зручність в тому, що вони здатні повторити саму вигадливу форму вікна: круглу, арочну, трапецієподібну. Насправді, саме штори-плісе є найбільш вдалим рішенням для нестандартних форм вікон. По-перше, вони надійно захищають приміщення від сонця і сторонніх поглядів, по-друге, виглядають надзвичайно естетично.

За замовчуванням полотна просякнуті пилевідштовхуючим засобом. Але також можна замовити жалюзі-плісе з металізованим напиленням із зовнішнього боку, яке відобразить промені світла, що актуально для сонячної сторони.

Також для сонячної сторони мансарди найкраще вибирати жалюзі-плісе в пастельних відтінках. Занадто яскраві відтінки ризикують швидко вигоріти: особливо на сонячній стороні.

Ще один варіант - класичні рулонні штори. Вони кріпляться на мансардному вікні за допомогою спеціального короба.

Класичні жалюзі: чи підійдуть вони для мансардних вікон?

Головна складність в установці і подальшої експлуатації жалюзі з мансардними вікнами полягає в тому, що самі вікна, за своєю суттю - як би похилі. І, якщо ролети або жалюзі-плісе можна встановити на них досить надійно, то звичайні жалюзі, призначені для стандартних вікон, будуть просто висіти перпендикулярно підлозі: це точно не допоможе захистити приміщення від надлишку сонця. Втім, далеко не всі мансардні вікна є похилими (принаймні - сильно) і для них цілком можна використовувати звичайні жалюзі. Якщо вони все ж є похилими, то вибирати варто ті жалюзі, які надійно кріпляться з кожної зі сторін. І майте на увазі, що підняти жалюзі повністю, таким чином, буде неможливо.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Ми радимо, все ж, зупинити свій вибір на шторах-плісе і класичних ролетах. Вони не тільки виглядають на таких вікнах дуже красиво і акуратно, але і дійсно надійно захищають від сонця. І саме такі системи мають оптимальну конструкцію для такого типу вікон.

Жалюзі або ролети для мансардних вікон: де можна купити?

Якщо у вашому будинку є мансардні вікна і ви хочете встановити на них сонцезахисну систему, то ви без проблем можете звернутися до фахівців компанії Nikoss. Ми вже давно практикуємо виготовлення сонцезахисних систем будь-якого типу за індивідуальними проектами, відповідно до вимірами замовника, а також здійснюємо грамотну установку: якісно і надовго!

Популярні питання наших клієнтів
Для яких ще вікон найбільш підходять жалюзі-плісе?

Жалюзі-плісе відмінно підійдуть для арочних вікон, круглих і напівкруглих вікон, скошених вікон. Жалюзі-плісе підійдуть практично до всіх нестандартних форм вікон.

Які переваги у підйомних плісе?

Всі підйомні плісе мають ряд переваг. Вони підходять на вікна нестандартної форми: арочних, трикутних, круглих, мансардних вікон. У складеному стані займають мало місця. Прості в догляді. Підходять для будь-яких кімнат. Величезна кількість видів кріплення і забарвлень. Ціна.

Які види жалюзі-плісе бувають, чим відрізняються?

Жалюзі-плісе бувають трьох видів: натяжні (монтуються на стулку вікна, зазвичай поворотно-відкидного); стельові (застосовується на прозорих дахах, мансардах; направляючі не дають можливості провисання полотна); арочні (індивідуальні жалюзі, які виконуються на замовлення, для певної конструкції вікна).

Які види тканини використовують для жалюзі-плісе?

Полотна бувають одношарові і двошарові (або енергозберігаючими). Одношарові складаються з одного шару полотна складеного в гармошку. Двошарові мають два шари тканини з повітряною подушкою між ними, за рахунок чого і спостерігається ефект енергозбереження.

Які ушкодження бувають у штор плісе?

Як правило, перетіраются фіксують шнури. Також може ламатися фурнітура, наприклад, кронштейни. Виходить з ладу електропривод штор. Рветься тканину. Шнур рветься від зносу. Досить замінити шнури самим. Поломки фурнітури кріплень плісе, зазвичай пов'язані з сонцем. Воно псує не тільки двосторонній скотч, але і пластик. Якщо фурнітура штор натяжна, поломки пов'язані з постійними навантаженнями, натягом і тиском.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 16.05.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Марианна 02.12.2020 в 19:31
new comment
У меня на даче именно такие окна. Хочу установить на них шторы-плиссе, думаю такой вариант будет выглядеть стильно и отлично защитит от солнца.
Отменить
Додати коментар
Стиль туаль де Жуі
Якщо ви перебуваєте в процесі вибору стилю для свого інтер'єру і популярні варіанти анітрохи вас не надихають, то цілком можливо, що стиль туаль-де-Жуі стане для вас ідеальним варіантом. Це - хороший варіант стриманого, європейського стилю без надмірного мінімалізму.
Детальніше
Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі
Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі
Чи не любити білий колір - все одно що не любити повітря або воду. Кольорові інтер'єри збирати складно. Потрібні почуття кольору, досвід, насмотренность і уяву. Набагато простіше робити білі, чорно-білі і сірі інтер'єри. Архітектори так і роблять.
Як вивести плями з тканинних жалюзі?
Як вивести плями з тканинних жалюзі?
Тканинні жалюзі - це один з найбільш поширених варіантів сонцезахисних систем, вони дуже функціональні, екологічні, дуже естетичні, прості в управлінні, підходять для абсолютно будь-яких варіантів інтер'єрів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00