Жалюзі і ролети для мансардних вікон

Жалюзі і ролети для мансардних вікон

У приватного будинку багато плюсів, і серед них - мансарда. Це приміщення під дахом фактично є ще однією житловою кімнатою. Останнім часом, мансарди прийнято використовувати не тільки в якості горища, але і в якості повноцінного житлового приміщення. Вона приваблива не тільки незвичайним видом і відокремленістю, а й особливими, мансардними вікнами. У них все добре, мабуть, крім того, що сонцезахисну систему для них підібрати досить складно. Саме про це ми б і хотіли поговорити в цій статті.

Мансардні вікна: що вони з себе представляють?

Мансардні вікна різноманітні за формою і розмірами, але в найчастіше зустрічаються похилі. Якраз вони дозволяють використовувати з максимальною користю площа даху, і освітлювати приміщення. Але все одно, без захисту від сонця не обійтися: як і без декору для вікон.

Декорувати такі вікна не так то й просто, і тут звичайний текстиль не допоможе. Виручать хіба що жалюзі. Наскільки б не була вигадливою форма вікна, для кожної знайдеться своя різновид. Ми розповімо, на які варто звертати увагу.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Найпопулярніший декор, який тільки можна зустріти на похилих вікнах мансард - жалюзі-плісе, їх ще називають штори-плісе. В основі конструкції - тканное або паперове полотно, зібране гармошкою. Додаткова зручність в тому, що вони здатні повторити саму вигадливу форму вікна: круглу, арочну, трапецієподібну. Насправді, саме штори-плісе є найбільш вдалим рішенням для нестандартних форм вікон. По-перше, вони надійно захищають приміщення від сонця і сторонніх поглядів, по-друге, виглядають надзвичайно естетично.

За замовчуванням полотна просякнуті пилевідштовхуючим засобом. Але також можна замовити жалюзі-плісе з металізованим напиленням із зовнішнього боку, яке відобразить промені світла, що актуально для сонячної сторони.

Також для сонячної сторони мансарди найкраще вибирати жалюзі-плісе в пастельних відтінках. Занадто яскраві відтінки ризикують швидко вигоріти: особливо на сонячній стороні.

Ще один варіант - класичні рулонні штори. Вони кріпляться на мансардному вікні за допомогою спеціального короба.

Класичні жалюзі: чи підійдуть вони для мансардних вікон?

Головна складність в установці і подальшої експлуатації жалюзі з мансардними вікнами полягає в тому, що самі вікна, за своєю суттю - як би похилі. І, якщо ролети або жалюзі-плісе можна встановити на них досить надійно, то звичайні жалюзі, призначені для стандартних вікон, будуть просто висіти перпендикулярно підлозі: це точно не допоможе захистити приміщення від надлишку сонця. Втім, далеко не всі мансардні вікна є похилими (принаймні - сильно) і для них цілком можна використовувати звичайні жалюзі. Якщо вони все ж є похилими, то вибирати варто ті жалюзі, які надійно кріпляться з кожної зі сторін. І майте на увазі, що підняти жалюзі повністю, таким чином, буде неможливо.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Ми радимо, все ж, зупинити свій вибір на шторах-плісе і класичних ролетах. Вони не тільки виглядають на таких вікнах дуже красиво і акуратно, але і дійсно надійно захищають від сонця. І саме такі системи мають оптимальну конструкцію для такого типу вікон.

Жалюзі або ролети для мансардних вікон: де можна купити?

Якщо у вашому будинку є мансардні вікна і ви хочете встановити на них сонцезахисну систему, то ви без проблем можете звернутися до фахівців компанії Nikoss. Ми вже давно практикуємо виготовлення сонцезахисних систем будь-якого типу за індивідуальними проектами, відповідно до вимірами замовника, а також здійснюємо грамотну установку: якісно і надовго!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 396 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору