Філії
руукр

Жалюзі і ролети для мансардних вікон

Зміст
Мансардні вікна: що вони з себе представляють?
Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?
Класичні жалюзі: чи підійдуть вони для мансардних вікон?
Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?
Жалюзі або ролети для мансардних вікон: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У приватного будинку багато плюсів, і серед них - мансарда. Це приміщення під дахом фактично є ще однією житловою кімнатою. Останнім часом, мансарди прийнято використовувати не тільки в якості горища, але і в якості повноцінного житлового приміщення. Вона приваблива не тільки незвичайним видом і відокремленістю, а й особливими, мансардними вікнами. У них все добре, мабуть, крім того, що сонцезахисну систему для них підібрати досить складно. Саме про це ми б і хотіли поговорити в цій статті.

Мансардні вікна: що вони з себе представляють?

Мансардні вікна різноманітні за формою і розмірами, але в найчастіше зустрічаються похилі. Якраз вони дозволяють використовувати з максимальною користю площа даху, і освітлювати приміщення. Але все одно, без захисту від сонця не обійтися: як і без декору для вікон.

Декорувати такі вікна не так то й просто, і тут звичайний текстиль не допоможе. Виручать хіба що жалюзі. Наскільки б не була вигадливою форма вікна, для кожної знайдеться своя різновид. Ми розповімо, на які варто звертати увагу.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Найпопулярніший декор, який тільки можна зустріти на похилих вікнах мансард - жалюзі-плісе, їх ще називають штори-плісе. В основі конструкції - тканное або паперове полотно, зібране гармошкою. Додаткова зручність в тому, що вони здатні повторити саму вигадливу форму вікна: круглу, арочну, трапецієподібну. Насправді, саме штори-плісе є найбільш вдалим рішенням для нестандартних форм вікон. По-перше, вони надійно захищають приміщення від сонця і сторонніх поглядів, по-друге, виглядають надзвичайно естетично.

За замовчуванням полотна просякнуті пилевідштовхуючим засобом. Але також можна замовити жалюзі-плісе з металізованим напиленням із зовнішнього боку, яке відобразить промені світла, що актуально для сонячної сторони.

Також для сонячної сторони мансарди найкраще вибирати жалюзі-плісе в пастельних відтінках. Занадто яскраві відтінки ризикують швидко вигоріти: особливо на сонячній стороні.

Ще один варіант - класичні рулонні штори. Вони кріпляться на мансардному вікні за допомогою спеціального короба.

Класичні жалюзі: чи підійдуть вони для мансардних вікон?

Головна складність в установці і подальшої експлуатації жалюзі з мансардними вікнами полягає в тому, що самі вікна, за своєю суттю - як би похилі. І, якщо ролети або жалюзі-плісе можна встановити на них досить надійно, то звичайні жалюзі, призначені для стандартних вікон, будуть просто висіти перпендикулярно підлозі: це точно не допоможе захистити приміщення від надлишку сонця. Втім, далеко не всі мансардні вікна є похилими (принаймні - сильно) і для них цілком можна використовувати звичайні жалюзі. Якщо вони все ж є похилими, то вибирати варто ті жалюзі, які надійно кріпляться з кожної зі сторін. І майте на увазі, що підняти жалюзі повністю, таким чином, буде неможливо.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Ми радимо, все ж, зупинити свій вибір на шторах-плісе і класичних ролетах. Вони не тільки виглядають на таких вікнах дуже красиво і акуратно, але і дійсно надійно захищають від сонця. І саме такі системи мають оптимальну конструкцію для такого типу вікон.

Жалюзі або ролети для мансардних вікон: де можна купити?

Якщо у вашому будинку є мансардні вікна і ви хочете встановити на них сонцезахисну систему, то ви без проблем можете звернутися до фахівців компанії Nikoss. Ми вже давно практикуємо виготовлення сонцезахисних систем будь-якого типу за індивідуальними проектами, відповідно до вимірами замовника, а також здійснюємо грамотну установку: якісно і надовго!

Популярні питання наших клієнтів
Для яких ще вікон найбільш підходять жалюзі-плісе?

Жалюзі-плісе відмінно підійдуть для арочних вікон, круглих і напівкруглих вікон, скошених вікон. Жалюзі-плісе підійдуть практично до всіх нестандартних форм вікон.

Які переваги у підйомних плісе?

Всі підйомні плісе мають ряд переваг. Вони підходять на вікна нестандартної форми: арочних, трикутних, круглих, мансардних вікон. У складеному стані займають мало місця. Прості в догляді. Підходять для будь-яких кімнат. Величезна кількість видів кріплення і забарвлень. Ціна.

Які види жалюзі-плісе бувають, чим відрізняються?

Жалюзі-плісе бувають трьох видів: натяжні (монтуються на стулку вікна, зазвичай поворотно-відкидного); стельові (застосовується на прозорих дахах, мансардах; направляючі не дають можливості провисання полотна); арочні (індивідуальні жалюзі, які виконуються на замовлення, для певної конструкції вікна).

Які види тканини використовують для жалюзі-плісе?

Полотна бувають одношарові і двошарові (або енергозберігаючими). Одношарові складаються з одного шару полотна складеного в гармошку. Двошарові мають два шари тканини з повітряною подушкою між ними, за рахунок чого і спостерігається ефект енергозбереження.

Які ушкодження бувають у штор плісе?

Як правило, перетіраются фіксують шнури. Також може ламатися фурнітура, наприклад, кронштейни. Виходить з ладу електропривод штор. Рветься тканину. Шнур рветься від зносу. Досить замінити шнури самим. Поломки фурнітури кріплень плісе, зазвичай пов'язані з сонцем. Воно псує не тільки двосторонній скотч, але і пластик. Якщо фурнітура штор натяжна, поломки пов'язані з постійними навантаженнями, натягом і тиском.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 16.05.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Марианна 02.12.2020 в 19:31
new comment
У меня на даче именно такие окна. Хочу установить на них шторы-плиссе, думаю такой вариант будет выглядеть стильно и отлично защитит от солнца.
Отменить
Додати коментар
Чи можна демонтувати захисні ролети
Демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.
Детальніше
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень