Жалюзі і ролети для мансардних вікон

Зміст
Мансардні вікна: що вони з себе представляють?
Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?
Класичні жалюзі: чи підійдуть вони для мансардних вікон?
Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?
Жалюзі або ролети для мансардних вікон: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У приватного будинку багато плюсів, і серед них - мансарда. Це приміщення під дахом фактично є ще однією житловою кімнатою. Останнім часом, мансарди прийнято використовувати не тільки в якості горища, але і в якості повноцінного житлового приміщення. Вона приваблива не тільки незвичайним видом і відокремленістю, а й особливими, мансардними вікнами. У них все добре, мабуть, крім того, що сонцезахисну систему для них підібрати досить складно. Саме про це ми б і хотіли поговорити в цій статті.

Мансардні вікна: що вони з себе представляють?

Мансардні вікна різноманітні за формою і розмірами, але в найчастіше зустрічаються похилі. Якраз вони дозволяють використовувати з максимальною користю площа даху, і освітлювати приміщення. Але все одно, без захисту від сонця не обійтися: як і без декору для вікон.

Декорувати такі вікна не так то й просто, і тут звичайний текстиль не допоможе. Виручать хіба що жалюзі. Наскільки б не була вигадливою форма вікна, для кожної знайдеться своя різновид. Ми розповімо, на які варто звертати увагу.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Найпопулярніший декор, який тільки можна зустріти на похилих вікнах мансард - жалюзі-плісе, їх ще називають штори-плісе. В основі конструкції - тканное або паперове полотно, зібране гармошкою. Додаткова зручність в тому, що вони здатні повторити саму вигадливу форму вікна: круглу, арочну, трапецієподібну. Насправді, саме штори-плісе є найбільш вдалим рішенням для нестандартних форм вікон. По-перше, вони надійно захищають приміщення від сонця і сторонніх поглядів, по-друге, виглядають надзвичайно естетично.

За замовчуванням полотна просякнуті пилевідштовхуючим засобом. Але також можна замовити жалюзі-плісе з металізованим напиленням із зовнішнього боку, яке відобразить промені світла, що актуально для сонячної сторони.

Також для сонячної сторони мансарди найкраще вибирати жалюзі-плісе в пастельних відтінках. Занадто яскраві відтінки ризикують швидко вигоріти: особливо на сонячній стороні.

Ще один варіант - класичні рулонні штори. Вони кріпляться на мансардному вікні за допомогою спеціального короба.

Класичні жалюзі: чи підійдуть вони для мансардних вікон?

Головна складність в установці і подальшої експлуатації жалюзі з мансардними вікнами полягає в тому, що самі вікна, за своєю суттю - як би похилі. І, якщо ролети або жалюзі-плісе можна встановити на них досить надійно, то звичайні жалюзі, призначені для стандартних вікон, будуть просто висіти перпендикулярно підлозі: це точно не допоможе захистити приміщення від надлишку сонця. Втім, далеко не всі мансардні вікна є похилими (принаймні - сильно) і для них цілком можна використовувати звичайні жалюзі. Якщо вони все ж є похилими, то вибирати варто ті жалюзі, які надійно кріпляться з кожної зі сторін. І майте на увазі, що підняти жалюзі повністю, таким чином, буде неможливо.

Сонцезахисні системи для мансардних вікон: які краще вибрати?

Ми радимо, все ж, зупинити свій вибір на шторах-плісе і класичних ролетах. Вони не тільки виглядають на таких вікнах дуже красиво і акуратно, але і дійсно надійно захищають від сонця. І саме такі системи мають оптимальну конструкцію для такого типу вікон.

Жалюзі або ролети для мансардних вікон: де можна купити?

Якщо у вашому будинку є мансардні вікна і ви хочете встановити на них сонцезахисну систему, то ви без проблем можете звернутися до фахівців компанії Nikoss. Ми вже давно практикуємо виготовлення сонцезахисних систем будь-якого типу за індивідуальними проектами, відповідно до вимірами замовника, а також здійснюємо грамотну установку: якісно і надовго!

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що краще приватний будинок або квартира
Житловий фонд в нашій країні представлений переважно двома типами: квартири в багатоповерхівках і приватні будинки. Статистика повідомляє, що більшість міського населення проживає саме в багатоквартирних будинках. Таких мешканців понад 70%. Решта 30% віддають перевагу життя в приватному будинку. Який же з цих варіантів все таки краще і комфортніше?
Детальніше
Які розчини можна застосовувати для чищення рулонних штор?
Які розчини можна застосовувати для чищення рулонних штор?
Догляд за рулонними шторами не складає особливих труднощів, хоча й відрізняється від звичної прання звичайних гардин і фіранок. Ми докладно розповімо про специфіку догляду за рулонними шторами.
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що може спровокувати поломку ролет? Основна причина будь-яких несправностей - занадто різке закривання / відкривання рольштор. Тому не слід прикладати багато зусиль, керуючи ролетою: це їй тільки зашкодить.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень