Мавританський стиль в інтер'єрі

Зміст
Мавританський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?
Сонцезахисні системи для мавританського стилю в інтер'єрі: основні особливості вибору

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Серед сучасного розмаїття різних стилів в інтер'єрі, саме етнічні зараз - в максимальному фаворі. Звичайно ж, частіше ті, хто підбирають для себе новий дизайн інтер'єру, роблять ставку, наприклад, на індійський традиційний стиль, італійська, французька. Але ось, наприклад, мавританський, є, на наше глибоке переконання, незаслужено забутим. Дуже даремно: він поєднує в собі східну естетику і західну функціональність. Такі інтер'єри, як правило, дуже красиві, при цьому - дуже комфортні для життя. Що ж вони з себе представляють?

Мавританський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Мавританський стиль в дизайні інтер'єру може бути досить багатогранним і цікавим, але завжди виключно пропорційним. Важливо розуміти, що мавританські культура вам повинна подобатися сама по собі - Колоритність в мавританському інтер'єрі виникає за рахунок арабського декору і орнаментів на автентичному текстилі, при цьому в основі оформлення лежать європейські: симетрія, меблі та принципи організації житлового простору. Текстилю в мавританському стилі інтер'єру повинно бути багато, саме це - домінуючий матеріал в обробці і в меблів і текстилю має бути багато. Краще всього вибрати для текстилю єдиний відтінок, а також патерн: це додасть концепту вашого інтер'єру більшої цілісності.

Відокремлений, ефектний неостиль, винайдений європейцями в другій половині XIX ст., Отримав назву «мавританський», так як увібрав багато рис національного ісламського мистецтва самих різних регіонів, середньовічну манірність єгипетських, індійських, перських художніх образів, специфіку арабських традицій. Мавританський стиль неймовірно автентичний і цим цікавий.

Основні риси мавританського стилю в інтер'єрі:

  1. Основні архітектурні елементи в мавританському стилі - своєрідні загострені аркади, арки у вигляді підкови і у вигляді цибулини, величні голчасті колони, стельові склепіння сталактитових форм, керамічна плитка, мозаїчна оздоблення.
  2. Оформлення та розпис стін в мавританському стилі рясніє неперевершеними композиціями рослинних мотивів, геометрично правильними візерунками фантастичних конструкцій. Якщо вам хочеться стовідсоткового потрапляння в стиль, то спробуйте обробити стіни тканинами.
  3. Для обробки підлоги краще всього підійде складальної паркет темного дерева. І ніякого ламінату! На підлозі має бути багато килимів.
  4. Відтінки в інтер'єрах мавританського стилю повинні бути максимально теплими, досить яскравими. Це може бути жовтий, червоний, помаранчевий,
  5. Меблі в мавританському інтер'єрі не є чільним елементом. Меблі, переважно, повинна бути дерев'яною, шкіра буде не дуже доречною. Шафи в нашому сучасному розумінні замінюють масивні скрині з естетичними кованими накладками. Стінні ніші мають дверцята з дерев'яними поличками. Меблі можуть бути різьблений, з текстильної обробкою. Обов'язково - досить низькою.

Сонцезахисні системи для мавританського стилю в інтер'єрі: основні особливості вибору

Сонцезахисна система в інтер'єрі мавританського стилю - це надзвичайно важливо. Велика кількість світильників і м'який, приглушене світло - маст-хев, тому без надійного захисту від сонця тут точно не обійтися. І, незважаючи на те, що в мавританських інтер'єрах широко вітається текстиль і різні штори, краще вибрати сонцезахисну систему сучасніше і пофункціональнее. Наприклад - якісні рулонні штори або ролети. Вибирайте ролети з цікавою текстурою тканини, краще - в яскравому, теплом відтінку, який оптимально впишеться в такий інтер'єр. А для спальні радимо вам вибрати штори блекаут, які повністю блокують надлишок сонячного світла. Від алюмінієвих і пластикових горизонтальних жалюзі варто відмовитися: вони не впишуться в інтер'єр і зроблять приміщення менш затишним. А ось дерев'яні горизонтальні жалюзі будуть виглядати цілком доречно.

Задати питання
Опубликавано: 21.12.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Переваги бамбукових і тканинних ролетів
Відкриті альтанки, зимові сади, літні тераси, веранди, лоджії і балкони виглядають чарівно завдяки бамбуковим роллетам. Бамбукові ролети представляють собою полотно з джуту або бамбука, скручене в валик і прикріплене в верху вікна.
Детальніше
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри
Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу
Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу
Двокімнатні квартири є універсальним житлом, що сприяє їх популярності серед покупців. Залежно від планування будинку загальна площа такого житла може досягати 80 кв. м, що дає можливість реалізувати безліч ідей. Дизайн двокімнатних квартир вимагає дотримання декількох правил. Крім функціональної доцільності окремих зон, необхідно звернути увагу і на інші фактори.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень