Виробники механізмів для рулонних штор

Виробники механізмів для рулонних штор

Рольштори – це оптимальний варіант для стильного і практичного оформлення інтер'єру. Зараз існує безліч виробників конструкцій для рулонних штор. Але в такому розмаїтті важко зрозуміти, де хороший виробник, а де ні. Тому ми склали топ 3 виробників механізмів для рольштор. А також про саму конструкції рулонних штор.

Механізми для рольштор

Конструкція рулонних штор максимально проста. Вона вже ніяк не пов'язана з гачками, на які вішають звичайну штору і тюль, ламбрекеном і всім, що підходить для оформлення віконного простору. &Nbsp;

Рулонний штора складається з двох частин:

  • полотно. Його роблять з різних матеріалів. Найбільш популярний – тканину;
  • вал. Безпосередньо на нього намотана рулонний штора. Вони приводяться в дію за допомогою ланцюжка.

На що звернути увагу при виборі виробника?

Важливо враховувати деякі критерії, які пов'язані з виробництвом комплектуючих для рольштор. Перше – країна виробництва. Для найбільш економних – традиційно Китай. Але варто сказати, що товар навряд чи порадує надійністю і високою якістю. Українські і польські виробники вже значно відрізняються від попереднього представника. Потрібно дуже постаратися, щоб знайти неякісний товар українського або польського виробництва. Німецькі та французькі механізми виконані на високому рівні, але і ціна відповідна.

Наступне та найголовніше – відгуки. Заходьте на сайти виробника, щоб прочитати думку людей про куплених рольштор. Якщо усі ціни на 100% позитивні – поставте їх достовірність під сумнів. Коментарі покупців розміщені найчастіше на офіційних сайтах. Якщо такого розділу немає, то зайдіть на форуми та обговорення певного виробника комплектуючих для рольштор.

А тепер топ 3 виробника якісних конструкцій для рулонних штор.

Ікеа – якісний мінімалізм

Виробник Ікеа відомий якісними товарами, які виконані в мінімалістичному стилі. Рулонні штори від Ікеа також славляться надійністю і естетичним зовнішнім виглядом. Вони оснащені пружинами, які призводять механізм у дію. Всі товари від цього виробника універсальні у використанні. Штори легко регулюються за допомогою ланцюжка, конструкція не заїдає. Їх можна обрізати до потрібної довжини: вони не втратять гарний зовнішній вигляд.

Катріс – сучасна захист від сонця

Компанія вже 22 роки виробляє рулонні штори і комплектуючі. Зумівши добре себе зарекомендувати, катріс співпрацюють зі світовими виробниками рольштор, ролет та жалюзі. Виробник випускає окремі комплектуючі, а також готові конструкції.

Nikoss – Розумне управління сонцем

Наша компанія також займається виробництвом механізмів для рулонних штор. В Україні не так багато виробників дійсно якісної продукції, яка була б по кишені людям. Численні відгуки про рулонних шторах підтверджують високу якість товарів, які представлені на офіційному сайті.

4/ 5 (2)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 391 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору