Жалюзі на великі вікна

Жалюзі на великі вікна

Якісна сонцезахисна система - це те, що повинно бути присутнім в будь-якому приміщенні. Будинки, в офісі, в кафе, в салоні краси - де завгодно. А вибір сонцезахисної системи - це справа дуже відповідальна, адже жалюзі і ролети, як правило, служать досить довго. Ми вже розповідали про те, як правильно вибирати жалюзі, але тепер ми б хотіли розповісти про те, як вибирати жалюзі для нестандартних розмірів вікон, зокрема - для великих

Як правильно вибирати жалюзі для великих вікон?

Звичайно ж, великі вікна - це перевага для будь-якого приміщення. Будь-яка кімната, таким чином, стає світлою, максимально просторою. Але у великих вікон є і недолік: вони пропускають дуже вже багато світла в теплу пору року, в кімнаті може бути дуже жарко і дуже вже світло. Для житлових приміщень зазвичай вибирають конструкції з тканинними ламелями. А конкретніше, йдеться про вертикальні тканинні жалюзі. Матеріал для їх виготовлення проходить кілька ступенів обробки, в результаті яких вироби набувають пило- та вологовідштовхувальні, антибактеріальні та вогнетривкі характеристики. Найбільш практичними є поліестер і сумішеві тканини.

Мультифактурні жалюзі на великі вікна - ефектний варіант для віталень, залів і спалень. Ці моделі є прекрасним доповненням для класичних інтер'єрів, поєднуючи зовнішній вигляд дорогих штор і функціональність вертикальних світлозахисних систем. Зокрема, це стосується ролетів день-ніч. Ламелі, що складаються з матеріалів різних кольорів і фактур, виглядають елегантно і урочисто. У місцях з'єднання елементів використовують дзеркальні, золотисті або сріблясті вставки, що підвищують декоративність виробів. За зовнішнім виглядом ці системи імітують портьєри з ламбрекенами і підхватами, арки та інші форми. Вгорі конструкції знаходиться декоративний карниз, що утримує напрямні всіх ламелей. Такі сонцезахисні системи виглядають на вікнах, як правило, неймовірно ефектно і відмінно підходять для великих вікон.

Для виготовлення рулонних моделей використовують тканини різної світлопрозорості. При установці систем в спальнях, рекомендується використовувати тканину «блекаут». Природно, будь-які сонцезахисні системи необхідно замовляти в індивідуальному порядку: щоб вони виготовлялися під параметри ваших вікон.

Де можна купити жалюзі та ролети для великих вікон?

Якщо ви перебуваєте в пошуках жалюзі або ролетів для великих вікон, ми рекомендуємо вам звернутися до фахівців компанії Nikoss. У нас - величезний вибір кращих сонцезахисних систем, які ми виготовимо спеціально під ваші заміри.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 311 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору