Що вибрати: рулонні штори або жалюзі?

Що вибрати: рулонні штори або жалюзі?

Людина винайшла безліч речей, які просто необхідні захисту приміщень від сонячних променів. Коли мова йде про ремонт, то багато хто задається питанням: яка конструкція краще підійде до кімнати. Вибір стоїть між рулонними шторами і жалюзі. Давайте розберемося з перевагами і недоліками цих варіантів.

Рулонні штори

Рольштори – це віконна конструкція, яка кріпиться на раму. Рулонні штори складаються з суцільної тканини, яка намотується на спеціальний пластмасовий вал. Ролети відкриваються і закриваються за допомогою ланцюжків. Вони ж роблять рулонні штори зручними у використанні. Рулонні штори часто використовують для декору віконного простору. Рольставні роблять з різних матеріалів: тканина, папір, бамбук.

Є деякі переваги і недоліки рольштор.

 

Плюси

Мінуси

 • Простота використання. Рулонні штори максимально прості у використанні. Для відкриття і закриття необхідно скористатися лише ланцюжком. Дуже рідко конструкція заїдає.
 • Надійна конструкція. Рольштори легко регулюються. При грамотній установці рулонні штори протримаються від 7 років.
 • Можливість декору. На рольштор можна зробити будь-який малюнок на розсуд замовника. Це допоможе оформити віконний простір відповідно до своїх уподобань.
 • Спеціальне просочення. Сучасні рулонні штори зі спеціальним просоченням можна витирати спеціальними засобами для вологого прибирання. &Nbsp;
 • Відсутність регулювання освітлення. У власників рольштор є можливість підняти тканину до певного рівня. Але як жалюзі відрегулювати не вийде.
 • Можливо неякісна установка або матеріал. Це безпосередньо залежить від виробника. Рекомендуємо звертатися до перевірених сервісів по установці рольштор.
 • Постійний догляд. Люди, які не особливо шанують часті прибирання, не полюблять рулонні штори. За ними хоч і просто доглядати, але робити це потрібно регулярно.

Жалюзі

Кілька років тому жалюзі здавалися чимось незвичайний і дивовижним. Але час ішов і жалюзі вже не здаються чимось дивним. Зараз вони є буквально в кожному другому будинку. Уже можна точно сказати, що звичні білі жалюзі – повноцінний елемент інтер'єру (вже швидше офісного).

Але і у жалюзі є сильні і слабкі сторони

 

Переваги

Недоліки

 • Надійний захист від світла. Жалюзі відмінно закривають віконний простір від сонячних променів. У цьому, власне, полягає їх основне завдання.
 • Можливість регулювати рівень освітленості. Жалюзі оснащені спеціальними пристроями, які дозволяють регулювати потік світла. З рулонними шторами так не вийде.
 • Мінімалізм. Жалюзі виглядають набагато акуратніше звичних штор і тюлі.
 • Універсальність. Жалюзі підходять на вікна будь-яких форм і матеріалів.
 • Постійний (і не зовсім простий) догляд. Жалюзі потрібно регулярно мити і чистити. Вони швидко стають курними, якщо виконані з пластика. В цьому плані рулонні штори практичніше.
 • Простота деформації. Тендітні ламелі з часом псуються. Вони піддаються негативному впливу сонячних променів і тепла.
 • Ризик наштовхнутися на неякісний товар дуже високий. Виробники грішать низькою якістю, а продавці – високою ціною.

 

Вибирати між цими двома варіантами потрібно виходячи з вимог і приміщення, яке ви будете оснащувати віконними конструкціями. Рулонні штори трохи практичніше, ніж звичні жалюзі. Але важливо вибрати той варіант, плюси і мінуси якого вас влаштовують.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 828 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору