Як створити 100% темряву в приміщенні

Як створити 100% темряву в приміщенні

Іноді для вирішення певних завдань виникає необхідність повного блокування попадання сонячного світла в окремо взяті приміщення, тобто досягнення в них абсолютної темряви. Це можуть бути як приміщення кінотеатрів, фотолабораторії так і окремі кімнати в будинках або квартирах використовуються для специфічних завдань, які вимагають подібних умов. Також дуже часто максимальна темрява необхідні для спальних кімнат, так як фахівці в області здорового сну завжди рекомендують спати при повній відсутності світла в спальні. У даній статті ми не будемо детально зупинятися на причинах такого висновку, але при наявності у Вас інтересу до даного питання ви без зусиль знайдете потрібну інформацію в спеціалізованій літературі або в інтернеті.
 
То яку ж систему сонцезахисту вибрати для створення повної темряви? На наш погляд ідеально підійдуть системи, виконані із застосуванням тканинних ролет закритого (касетного) типу з максимально щільної тканини, розташованих безпосередньо на віконній стулці, і максимально щільно прилягають до скла. Системи ж на основі класичних горизонтальних і вертикальних жалюзі, для вирішення даного питання підходять не кращим чином. Також існують варіанти обробки зовнішньої частини ролет спеціальним світловідбиваючими або світлонепроникним покриттям. Такі тканини, крім створення темряви, також допомагають обмежити нагрів приміщення, що також позитивно позначається на созданіікомфортних температурних умов.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Крім застосування подібних сонцезахисних систем, для досягнення абсолютної 100% темряви в приміщенні варто також звернути увагу на різні світлодіодні підсвічування, що використовуються в різних вимикачах, зарядний пристрій для мобільних телефонів, електронних годинниках та інших дисплеях і по можливості відключити їх. Окрему увагу варто приділити просвіту під дверима в кімнату, так як через нього може просочуватися небажане світло.
 
Виходячи з вищесказаного можна зробити висновок, що використання касетних рулонних штор є оптимальним і максимально практичним вирішенням питання затемнення приміщень.
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Игорь
06.08.2019 в 15:12
new comment
Спальня у меня на солнечной стороне, потому вопрос о жалюзи отпал стразу. После ночных смен естественно отдыхать приходится днем, что без штор и тканевых ролет практически не возможно.
Ирина
03.08.2019 в 22:18
new comment
Люблю поспать днем, раньше дневной свет очень мешал, даже сквозь занавески. Проблема решилась, когда мы повесили тканевые роллеты из плотной ткани, теперь можно спать спокойно.
Отменить
Додати коментар
Алюмінієві розсувні вікна
Розсувні вікна і двері давно перестали бути "дивиною" інтер'єру. Їх переваги оцінили не тільки жителі котеджів і заміських будинків. Подібні системи дозволяють економити місце при відкриванні стулок, які можуть мати досить великі розміри.
Детальніше
Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці
Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці
Англійська класика в інтер'єрі припадати до смаку багатьом. У той же час такий стиль, якщо втілювати його в строгих рамках вже не відповідає сучасному ритму життя. З цієї причини улюблена багатьма англійська класика набуваючи сучасних рис, які дозволяють насолодитися тонкої естетикою стилю і в той же час зробити його максимально функціональним, адаптованим під нинішній спосіб життя.
Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі
Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі
Якщо ви хочете створити мінімалістичний дизайн, щоб квартира виглядала стильно й лаконічно, то можна використовувати чорно-білу гаму в інтер'єрі
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень