Філії
руукр

Як створити 100% темряву в приміщенні

Як створити 100% темряву в приміщенні

Іноді для вирішення певних завдань виникає необхідність повного блокування попадання сонячного світла в окремо взяті приміщення, тобто досягнення в них абсолютної темряви. Це можуть бути як приміщення кінотеатрів, фотолабораторії так і окремі кімнати в будинках або квартирах використовуються для специфічних завдань, які вимагають подібних умов. Також дуже часто максимальна темрява необхідні для спальних кімнат, так як фахівці в області здорового сну завжди рекомендують спати при повній відсутності світла в спальні. У даній статті ми не будемо детально зупинятися на причинах такого висновку, але при наявності у Вас інтересу до даного питання ви без зусиль знайдете потрібну інформацію в спеціалізованій літературі або в інтернеті.
 
То яку ж систему сонцезахисту вибрати для створення повної темряви? На наш погляд ідеально підійдуть системи, виконані із застосуванням тканинних ролет закритого (касетного) типу з максимально щільної тканини, розташованих безпосередньо на віконній стулці, і максимально щільно прилягають до скла. Системи ж на основі класичних горизонтальних і вертикальних жалюзі, для вирішення даного питання підходять не кращим чином. Також існують варіанти обробки зовнішньої частини ролет спеціальним світловідбиваючими або світлонепроникним покриттям. Такі тканини, крім створення темряви, також допомагають обмежити нагрів приміщення, що також позитивно позначається на созданіікомфортних температурних умов.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Крім застосування подібних сонцезахисних систем, для досягнення абсолютної 100% темряви в приміщенні варто також звернути увагу на різні світлодіодні підсвічування, що використовуються в різних вимикачах, зарядний пристрій для мобільних телефонів, електронних годинниках та інших дисплеях і по можливості відключити їх. Окрему увагу варто приділити просвіту під дверима в кімнату, так як через нього може просочуватися небажане світло.
 
Виходячи з вищесказаного можна зробити висновок, що використання касетних рулонних штор є оптимальним і максимально практичним вирішенням питання затемнення приміщень.
Популярні питання наших клієнтів
Чим затемнити вікна від світла?

Затемнити вікна від світла можна, повісивши римські штори, тканинні рулонні штори, жалюзі всіх видів. Також, на вікно можна поклеїти тонуючу плівку.

Що можна повісити на вікна?

Існує безліч ролет, жалюзі, штор, які захищають кімнату від попадання світла. Щоб затемнити спальню найкраще повісити тканинні ролети закритого типу, рулонні штори блекаут, жалюзі день-ніч. Для кухні більше підійдуть рулонні штори, римські штори, всілякі види горизонтальних і вертикальних жалюзі.

Які штори повісити на вікна першого поверху?

На вікна першого поверху потрібно повісити штори, які б приховували кімнату від сторонніх очей, але і не позбавляли її сонячного світла. Це можуть бути світлі однотонні штори, вертикальні тканинні або пластикові жалюзі, бамбукові ролети.

Що повісити на вікна в офісі?

На вікна в офіс варто повісити штори або жалюзі, які буду трохи приглушати сонячне світло, будуть суворо виглядати на вікнах. Жалюзі в офіс, кабінет - це тканинні ролети відкритого типу, горизонтальні стандартні жалюзі, римські штори, тканинні ролети системи День-ніч. Всі вони відмінно впишуться в інтер'єр офісу.

Як називаються штори, які не пропускають сонячне світло?

Штори, які зовсім не пропускають сонячне світло і використовуються в основному в фотолабораторіях, спальнях називаються - штори блекаут. Тканина обробляють спеціальним дзеркальним складом, який дозволяє відобразити сонячні промені.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Игорь 06.08.2019 в 15:12
new comment
Спальня у меня на солнечной стороне, потому вопрос о жалюзи отпал стразу. После ночных смен естественно отдыхать приходится днем, что без штор и тканевых ролет практически не возможно.
Ирина 03.08.2019 в 22:18
new comment
Люблю поспать днем, раньше дневной свет очень мешал, даже сквозь занавески. Проблема решилась, когда мы повесили тканевые роллеты из плотной ткани, теперь можно спать спокойно.
Отменить
Додати коментар
Хімчистка вертикальних жалюзі
Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів.
Детальніше
Японські панелі
Японські панелі
Японські штори - розсувні конструкції, появою яких на світло світ зобов'язаний невеликим за площею осель японців. Вони знайшли рішення, повністю відповідне своїм менталітетом - лаконічне і елегантне.
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Різних сонцезахисних систем на ринку зараз існує більше, ніж достатньо і, ми впевнені, що можна знайти безліч альтернатив громіздким, вже зовсім немодним портьєрам.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень