Броньовані ролети

Зміст
Броньовані ролети: що вони з себе представляють?
Основні переваги захисних рольставен: в чому вони полягають?
Де потрібні броньовані ролети?
Якісні броньовані рольставні: де можна замовити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

До різного роду ролетів і жалюзі все вже давно звикли: це - функціональна захист від занадто яскравих сонячних променів, від перегріву приміщення, якісно підібрані ролети або жалюзі дозволяють зберігати тепло в приміщенні навіть в самий холодний сезон. Але функціонал таких систем не обмежується тільки лише на цьому. Правильно підібрані броньовані ролети допоможуть вам примножити безпеку вашого житла або вашого бізнесу, - наприклад, магазину, кав'ярні, салону краси, складу, - чого завгодно. Броньовані ролети - це відмінний захист від злому, від механічних пошкоджень стекол. Втім, про все по порядку.

Броньовані ролети: що вони з себе представляють?

Броньовані ролети - це прекрасне рішення для тих, хто хоче забезпечити максимальну безпеку будь-якого приміщення від злому або ж механічних пошкоджень. Більше ніяких пошкоджень від хуліганів, спроб злому, - так, це правда можливо. Як правило, захисні ролети, - ще так іноді називають броньовані ролети, виготовляються з досить міцної сталі, або ж алюмінію, конструкція складається з полотна і короба. Такі ролети встановлюються в дверні отвори, на вікна, іноді вони використовуються для захисту сантехніки, - причому як від пошкоджень, так і просто, від сторонніх очей. Захисні ролети також відмінно підходять для захисту складів і гаражів.

Виглядають такі рольставні дуже непогано: поверхню ламелей додатково шліфується. Як правило, управляються вони дистанційно за допомогою спеціального пульта, але в цілому, можна відкрити їх і механічно.

Основні переваги захисних рольставен: в чому вони полягають?

  1. Найвищі показники захисту. Завдяки міцній конструкції, ролети несхильний злому і гарантують повну безпеку для вашого майна. У зловмисників немає ніяких шансів. Також вони прекрасно захищають від ударів, петард, а також інших випадкових пошкоджень, в тому числі, залежать чисто від людського фактора.
  2. Простота в експлуатації. Найчастіше, система оснащується електричним приводом. Вам не доведеться витрачати час і сили на те, щоб підняти/опустити роллету. Але ви також можете вибрати ролети з механічним управлінням. Такі рольставні, як правило, коштують дешевше.
  3. Пожежна безпека. Броньовані ролети несхильний займання завдяки матеріалу виготовлення. Це зведе до мінімуму ризик виникнення пожежі в будівлі. Це - ще один плюс до захисту і безпеки.
  4. Довговічність. При правильній експлуатації, ролокасети служитимуть багато років. Поломки броньованих конструкцій виникають вкрай рідко, зважаючи, скоріше, винятком із правил. Довговічність як правило, пояснюється міцністю матеріалів - алюмінію або сталі. І, якщо порівнювати між двома матеріалами, то брати краще сталь, вона все-таки більше.
  5. Тепло — і звукоізоляційні властивості. Крім гарантії безпеки, такі ролети, в опущеному стані, захищають від шуму з вулиці і допомагають підтримувати комфортну температуру в будинку. Цей фактор, в тому числі, надзвичайно важливий для складів або магазинів, де завжди повинен підтримуватися певний температурний рівень.

Де потрібні броньовані ролети?

Варіантів досить багато. Це можуть бути:

  • будови фінансового типу, наприклад, банки;
  • магазини з дорогим товаром;
  • заміські будинки;
  • будови, де необхідна посилена система безпеки.

В цілому, якщо ви відчуваєте, що якого-небудь приміщення потрібна оптимальний захист і, звичайної броньованих дверей для цього, швидше за все, не вистачить, то зверніться до броньованим ролетів, велика частина ваших занепокоєнь відразу ж відпаде. Крім усього іншого, як уже було сказано вище, ви цілком можете використовувати такі ролети для захисту сантехніки, а також для естетичного зовнішнього вигляду санвузла або ванної кімнати, де споглядати зайву сантехніку, труби та інше - не дуже приємно.

Якісні броньовані рольставні: де можна замовити?

Якщо ви плануєте покупку і установку броньованих рольставен, ви легко можете замовити їх у фахівців з Nikoss. У нас - дійсно великий вибір броньованих ролетів, приємні ціни, наші фахівці дуже якісно і надовго встановлюють такі системи. Ми виготовляємо такі системи на замовлення і надаємо всі необхідні гарантії та консультації, що стосуються замовлення, замірів, покупки і установки. Броньовані рольставні як з механічним управлінням, так і з дистанційног

Опубликавано: 20.05.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Владимир
11.08.2019 в 23:20 # Ответить
new comment
Как раз качественные рольставни и являются залогом безопасности, на этом точно экономить не стоит. Заказывайте у профессионалов, так ка обычные, дешевые ставни мошенники легко умеют вскрывать.
Отменить
Додати коментар
Декорування склопакетів
Згодом вікна крім захисної і огороджувальної функції, стали важливим елементом в створенні інтер'єру. Декоровані склопакети доповнюють стиль інтер'єру, додають привабливості дизайну окна.Декор пластикових вікон робить вікна повноцінними елементами стилю приміщення без втрат в експлуатаційних якостях.
Детальніше
Стиль шинуазрі в інтер'єрі
Стиль шинуазрі в інтер'єрі
Етнічні стилі в інтер'єрі зараз досить популярні. І якщо з "традиційними" етнічними стилями все зрозуміло, то змішані стилі поки тільки набирають свою популярність. Сьогодні ми хотіли б трохи детальніше поговорити про стилі шинуазрі.
Плитка для ванної кімнати
Плитка для ванної кімнати
Плитка для ванною залишається найбільш поширеним матеріалів в процесі проведення ремонту. Основна причина популярності - висока стійкість до впливу води і механічних пошкоджень.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень