Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Зміст
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Якісні жалюзі: де можна замовити?

Вибір оптимальної сонцезахисної системи - це завжди справа досить-таки відповідальна. Все-таки на комфорт в будинку впливає дуже багато факторів і надлишок сонячного світла в спекотні дні - не найкраще, що можна уявити. Багато для захисту від сонячного світла і надлишкової спеки часто вішають звичайні, всім знайомі штори. Однак варто сказати, що штори вже давно є застарілим предметом, який просто за звичкою залишається в наших будинках, а також використовується для декору і створення певної атмосфери. Одна з причин такої поширеності тканинних фіранок & ndash; звичка, що залишилася з тих часів, коли зробити завісу на вікно було простіше і доступніше всім верствам населення. Звичайно, в деяких випадках вони виглядають досить естетично і ми переконані в тому, що сьогодні вони можуть нести виключно декоративну функцію в інтер'єрі, сподіватися на якісну сонячну захист точно не варто. В якості альтернативи можна, природно, вибрати жалюзі, а також інші сонцезахисні системи, наприклад, ролети, римські штори, плісе і інші. У цій статті ми б хотіли трохи більш докладно відповісти на питання: а чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Переваги такої конструкції, як жалюзі, незаперечні і вони полягають в наступному:

  • Жалюзі досить компактні, вони не займають багато місця, якого в багатьох приміщеннях і так мало. Це - дійсно оптимальний варіант для приміщень невеликого розміру.
  • Жалюзі дозволяють захистити кімнату від сонячних променів і сторонніх поглядів, але не обмежують при цьому огляд з вікна. Жалюзі можуть бути підібрані самих різних розмірів, можна вибрати таку конфігурацію, яка допоможе вам спокійно спостерігати за всім, що відбувається за вікном, при цьому, вас ніхто не буде бачити. ;
  • Жалюзі в приміщенні дійсно грають дуже важливу сонцезахисну функцію. Жалюзі забезпечують відображення променів, яке забезпечує захист від нагрівання кімнати і полегшення роботи кондиціонера. Різні моделі жалюзі забезпечують різну ступінь захисту від сонця, як від повного захисту, black out, до цілком помірною;
  • Жалюзі - це простота застосування, автоматизація, іноді навіть можливість управління з пульта або виставлення програми. Спосіб управління прямо корелює з вартістю жалюзі, як правило.
  • Доступна вартість. Ціни на жалюзі дійсно радують, їх може собі дозволити будь-хто: тим більше, що моделі зараз є абсолютно на будь-який смак і гаманець.
  • Жалюзі - це величезний вибір. Широкий асортимент форм і видів, що дозволяє підібрати жалюзі для будь-якого інтер'єру, вони робляться з самих різних матеріалів: наприклад, із пластику, текстилю, дерева, металу.
  • Легкість збирання і чищення, відсутність накопичення пилу. Якщо ж на текстильних жалюзі накопичилася пил, їх можна досить легко і швидко випрати.

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, варто сказати, що жалюзі - надзвичайно універсальні. Підібрати варіант можна абсолютно під будь-який смак і інтер'єр. У стилі & ldquo; лофт & rdquo; будуть відмінно виглядати металеві жалюзі, до м'якого & ldquo; кантрі & rdquo; і & ldquo; Прованс & rdquo; підійдуть текстильні, а також дерев'яні, дуже добре дерев'яні жалюзі виглядають в скандинавському стилі. Найбільш універсальними, в цілому, можна назвати пластикові: вони добре виглядають у всіх інтер'єрах. Ми стовідсотково переконані в тому, що жалюзі в квартирі або приватному будинку - це справжній маст-хев, адже навряд чи хоч одні штори зможуть забезпечити настільки істотно і якісний захист від сонця.

Якісні жалюзі: де можна замовити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних жалюзі, то ви без проблем зможете їх замовити у фахівців компанії Nikoss. У нас - висока якість, прийнятні ціни, величезний вибір, а також установка і монтаж від найдосвідченіших майстрів!

Популярні питання наших клієнтів
Якщо хочемо придбати жалюзі вперше, а від різновидів жалюзі очі розбігаються, що робити?

По можливості вивчити доступний матеріал. Якщо ви вже плануєте прикрасити свій інтер'єр і ефективно захиститися від сонячних променів, зателефонуйте нам, і до вас виїде заміряє-дизайнер з каталогами та зразками тканин. Незважаючи на величезну кількість пропонованих варіантів дизайнер допоможе підібрати ту саму форму в найбільш досконалому кольорі, яка буде в гармонії з усією композицією вашого приміщення.

Що вигідніше звичайні завіси або жалюзі?

Якщо розглядати цінову політику по відношенню до звичайних завіс і жалюзі, то ціна завіс хорошої якості незначно відрізнятиметься від ціни жалюзі, але по компактності, зоровому збільшенню простору, модернізації інтер'єру, простоті обслуговування - жалюзі безсумнівно виграють.

Чи поєднуються горизонтальні жалюзі з тюлевими фіранками?

Звісно. Якщо жалюзі, виконують сонцезахисну функцію, захист від сторонніх очей, то чому б не використати, додатково, для прикраси віконного отвору тюль, тим більше, що таке поєднання дуже гармоніює.

Чи можна за допомогою жалюзі забезпечити теплоізоляцію приміщення зсередини?

Сучасні виробники випускають теплоізоляційні тканини, які захищають житло від тепловтрат. Їх можна використовувати при виробництві рулонних штори закритого типу з П-образними напрямними.

Можна купити вже готові жалюзі, або все жалюзі виробляються під замовлення?

Звичайно можна купити готові жалюзі. Жалюзі на замовлення - це жалюзі, які будуть ідеально відповідати вашим вимогам і перевагам.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.06.2021
Коментарів: 11
Коментарі
Гоша 23.05.2021 в 18:23
new comment
Для кухни жалюзи будут лучшим вариантом, а для жилых комнат, считаю, больше подойдут рулонные шторы.
Karelia 29.10.2020 в 12:51
new comment
Я считаю, что жалюзи это лучшая замена обычным шторам, смотрятся эффектнее, да и пыли будут меньше собирать.
Tina 28.10.2020 в 20:39
new comment
Я считаю, что в квартире жалюзи безусловно нужны, так как они создают уют и защиту от попадания солнечных лучей. Выбирая жалюзи в дом или квартиру, стоит учитывать общий интерьер и дизайн.
Алина 22.10.2020 в 18:08
new comment
С одной стороны, жалюзи ассоциируются с офисным стилем, другой же, дома они тоже прекрасно смотрятся
Namlen 18.09.2019 в 06:02
new comment
Жалюзи несомненно нужны, что в квартире, так же и в частном доме, они давно уже заменяют обыкновенные шторы и не хуже смотрятся. Уход кстати за жалюзями очень простой, не придется их постоянно начищать.
Вика 08.09.2019 в 23:28
new comment
В квартире моих родителей жалюзи не было - для них это слишком ново. Они и шторы даже не зашторивали - висели для красоты (довольно сомнительной). Я же в своей квартире в первую очередь повесила тканевые ролеты.
Lera 12.08.2019 в 22:06
new comment
Я так же считаю, что такие жалюзи подойдут в дом в котором низкие потолки, да и гардины уже остались в прошлом. Выбор жалюзей действительно велик, так что подойдут под любой интерьер.
Гриша 10.08.2019 в 16:53
new comment
Конечно нужны, тут даже сомнений не может быть потому как альтернатива хоть и есть, но она не так удобная и практична. Я говорю о громоздких ставнях, решетках, створках, шторах и прочих вещах которые не эстетичные и порой просто громоздкие.
Галка 01.09.2019 в 19:58
new comment
Гриша, а чего вы с такой уверенностью утверждаете? А если например окна в квартире маленькие, так же считаете что подобные жалюзи будут актуальны? Просто можно выбрать те же рулоновые шторы например!
Оксана 05.08.2019 в 23:31
new comment
Думаю, качественные, современные жалюзи ничем не хуже привычных гардин, надо лишь с умом подойти к их выбору, учитывая дизайн интерьера, цветовую палитру, стиль и другие моменты.
Алина 16.08.2019 в 16:52
new comment
Ну гардины в прошлом как по мне, сейчас даже когда делают современную отделку, сразу же рекомендуют использовать жалюзи, мол они сейчас в тренде. Так же благодаря жалюзям защита от солнца намного лучше, да и они кислород не удерживают как гардины.
Отменить
Додати коментар
Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві
Ролети день-ніч - це система, яка має можливість регулювання світлового потоку. Модель прекрасно підходить інтер'єру будь-якого приміщення. Використання полотна з чергуються смугами в конструкції визначає другу назву такого зручного пристосування - жалюзі день-ніч "зебра". В жалюзі день-ніч використовується спеціальна якісна тканина, що не піддається забрудненню, прекрасно відштовхує вологу і не вигоряє під сонячними променями. Матеріал весь трохи, а весь догляд реально звести до використання сухий щітки для усунення мінімальної кількості пилу, що скупчився.
Детальніше
Оформлення вікна в дитячій кімнаті
Оформлення вікна в дитячій кімнаті
Оформлення вікна в дитячій кімнаті - цікавий і нескладний процес. Дорослий дитина цілком може допомогти з ідеями і створенням дрібних елементів. Велике значення в інтер'єрі кімнати дитини займають вікна, потрібно знати, як вибрати штори в дитячу кімнату.
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень