• Головна
  • Блог
  • Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Зміст
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Якісні жалюзі: де можна замовити?

Вибір оптимальної сонцезахисної системи - це завжди справа досить-таки відповідальна. Все-таки на комфорт в будинку впливає дуже багато факторів і надлишок сонячного світла в спекотні дні - не найкраще, що можна уявити. Багато для захисту від сонячного світла і надлишкової спеки часто вішають звичайні, всім знайомі штори. Однак варто сказати, що штори вже давно є застарілим предметом, який просто за звичкою залишається в наших будинках, а також використовується для декору і створення певної атмосфери. Одна з причин такої поширеності тканинних фіранок & ndash; звичка, що залишилася з тих часів, коли зробити завісу на вікно було простіше і доступніше всім верствам населення. Звичайно, в деяких випадках вони виглядають досить естетично і ми переконані в тому, що сьогодні вони можуть нести виключно декоративну функцію в інтер'єрі, сподіватися на якісну сонячну захист точно не варто. В якості альтернативи можна, природно, вибрати жалюзі, а також інші сонцезахисні системи, наприклад, ролети, римські штори, плісе і інші. У цій статті ми б хотіли трохи більш докладно відповісти на питання: а чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?

Переваги такої конструкції, як жалюзі, незаперечні і вони полягають в наступному:

  • Жалюзі досить компактні, вони не займають багато місця, якого в багатьох приміщеннях і так мало. Це - дійсно оптимальний варіант для приміщень невеликого розміру.
  • Жалюзі дозволяють захистити кімнату від сонячних променів і сторонніх поглядів, але не обмежують при цьому огляд з вікна. Жалюзі можуть бути підібрані самих різних розмірів, можна вибрати таку конфігурацію, яка допоможе вам спокійно спостерігати за всім, що відбувається за вікном, при цьому, вас ніхто не буде бачити. ;
  • Жалюзі в приміщенні дійсно грають дуже важливу сонцезахисну функцію. Жалюзі забезпечують відображення променів, яке забезпечує захист від нагрівання кімнати і полегшення роботи кондиціонера. Різні моделі жалюзі забезпечують різну ступінь захисту від сонця, як від повного захисту, black out, до цілком помірною;
  • Жалюзі - це простота застосування, автоматизація, іноді навіть можливість управління з пульта або виставлення програми. Спосіб управління прямо корелює з вартістю жалюзі, як правило.
  • Доступна вартість. Ціни на жалюзі дійсно радують, їх може собі дозволити будь-хто: тим більше, що моделі зараз є абсолютно на будь-який смак і гаманець.
  • Жалюзі - це величезний вибір. Широкий асортимент форм і видів, що дозволяє підібрати жалюзі для будь-якого інтер'єру, вони робляться з самих різних матеріалів: наприклад, із пластику, текстилю, дерева, металу.
  • Легкість збирання і чищення, відсутність накопичення пилу. Якщо ж на текстильних жалюзі накопичилася пил, їх можна досить легко і швидко випрати.

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, варто сказати, що жалюзі - надзвичайно універсальні. Підібрати варіант можна абсолютно під будь-який смак і інтер'єр. У стилі & ldquo; лофт & rdquo; будуть відмінно виглядати металеві жалюзі, до м'якого & ldquo; кантрі & rdquo; і & ldquo; Прованс & rdquo; підійдуть текстильні, а також дерев'яні, дуже добре дерев'яні жалюзі виглядають в скандинавському стилі. Найбільш універсальними, в цілому, можна назвати пластикові: вони добре виглядають у всіх інтер'єрах. Ми стовідсотково переконані в тому, що жалюзі в квартирі або приватному будинку - це справжній маст-хев, адже навряд чи хоч одні штори зможуть забезпечити настільки істотно і якісний захист від сонця.

Якісні жалюзі: де можна замовити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних жалюзі, то ви без проблем зможете їх замовити у фахівців компанії Nikoss. У нас - висока якість, прийнятні ціни, величезний вибір, а також установка і монтаж від найдосвідченіших майстрів!

Опубликавано: 02.05.2019
Комментариев: 7
Коментарі
Namlen
18.09.2019 в 06:02 # Ответить
new comment
Жалюзи несомненно нужны, что в квартире, так же и в частном доме, они давно уже заменяют обыкновенные шторы и не хуже смотрятся. Уход кстати за жалюзями очень простой, не придется их постоянно начищать.
Вика
08.09.2019 в 23:28 # Ответить
new comment
В квартире моих родителей жалюзи не было - для них это слишком ново. Они и шторы даже не зашторивали - висели для красоты (довольно сомнительной). Я же в своей квартире в первую очередь повесила тканевые ролеты.
Lera
12.08.2019 в 22:06 # Ответить
new comment
Я так же считаю, что такие жалюзи подойдут в дом в котором низкие потолки, да и гардины уже остались в прошлом. Выбор жалюзей действительно велик, так что подойдут под любой интерьер.
Гриша
10.08.2019 в 16:53 # Ответить
new comment
Конечно нужны, тут даже сомнений не может быть потому как альтернатива хоть и есть, но она не так удобная и практична. Я говорю о громоздких ставнях, решетках, створках, шторах и прочих вещах которые не эстетичные и порой просто громоздкие.
Галка
01.09.2019 в 19:58 # Ответить
new comment
Гриша, а чего вы с такой уверенностью утверждаете? А если например окна в квартире маленькие, так же считаете что подобные жалюзи будут актуальны? Просто можно выбрать те же рулоновые шторы например!
Оксана
05.08.2019 в 23:31 # Ответить
new comment
Думаю, качественные, современные жалюзи ничем не хуже привычных гардин, надо лишь с умом подойти к их выбору, учитывая дизайн интерьера, цветовую палитру, стиль и другие моменты.
Алина
16.08.2019 в 16:52 # Ответить
new comment
Ну гардины в прошлом как по мне, сейчас даже когда делают современную отделку, сразу же рекомендуют использовать жалюзи, мол они сейчас в тренде. Так же благодаря жалюзям защита от солнца намного лучше, да и они кислород не удерживают как гардины.
Отменить
Додати коментар
Як мити душову кабінку
Прибирання душу може бути досить складним завданням. Душові кабіни мають безліч затишних куточків і щілин, де скупчується багато бруду і цвілі
Детальніше
Інтер'єр квартири з високими стелями
Інтер'єр квартири з високими стелями
Квартири з високою стелею залишаються в пошані. Вони дарують власникові відчуття свободи, легкості. Високі стелі, це ще і можливість з декорування простору.
Стиль версаль в інтер'єрі
Стиль версаль в інтер'єрі
Стиль версаль в інтер'єрі - це справжній французький привіт, відгомін величного бароко. Цей стиль відрізняє помпезною і, натхненний він, природно, багатством і розкішшю Версальського палацу.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень