Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?

Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?

Зміст
Як правильно прати вертикальні жалюзі? Що потрібно знати про правильну пранні вертикальних жалюзі?
Що краще: випрати жалюзі або купити нові?
Якісні жалюзі: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла. Текстиль на вікнах виглядає дуже елегантно: і, найчастіше, набагато більш вдало, ніж вже набив оскому тюль або масивні портьєри. Втім, в догляді за вертикальними жалюзі є один момент: з огляду на те, що вони виготовлені саме з текстилю, доглядати за ними може бути досить складно: мова йде про прання. Як випрати вертикальні ламелі так, щоб вони не тільки пережили процедуру прання, але і не втратили свій привабливий первісний вигляд? Запам'ятайте кілька важливих правил, і завжди їм випливайте. І в цій статті ми б хотіли більш детально поговорити саме про це.

Як правильно прати вертикальні жалюзі? Що потрібно знати про правильну пранні вертикальних жалюзі?

Прати їх не можна в більшості випадків станеться втрата властивостей, зітреться або розлучиться пилеоттаклівающее і антівигорающее покриття. Краще рішення - купити нові.
Якщо все ж таки вирішите попрати - вибераєте максимально делікатні режими, самі щадні кошти, найнижчі температури і обороти (відключаємо всі додаткові режими, зменшуються максимально
механічне тертя жалюзі). Краще рішення - докупити нові ламелі (можна вибірково замінити забруднені ламелі).

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

 

Що краще: випрати жалюзі або купити нові?

Насправді, в абсолютній більшості випадків, оптимальним варіантом буде все-таки купити нові жалюзі. По-перше, тому, що прання - це реально довгий, трудомісткий процес. По-друге, ризик пошкодити жалюзі все-таки досить великий, та й не всі забруднення з жалюзі можна нормально відіпрати.

Якісні жалюзі: де можна купити?

Якісні, вертикальні текстильні жалюзі ви можете без проблем знайти в асортименті Nikoss. Приємні ціни, відмінна якість, грамотна установка від наших майстрів, можливість виготовити будь-які жалюзі на замовлення, - все це ви знайдете у нас!

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна прати вертикальні жалюзі з натуральної тканини в звичайній пральній машині?

Вертикальні жалюзі прати в пральній машині небажано (це стосується виробів з натуральної тканини). Краще скористатися сухим чищенням або вологою, але частково. Після пральної машини натуральна тканина втратить не тільки колір, але і дасть усадку.

В яких умовах важливо сушити вертикальні жалюзі, коли краще вішати?

Вертикальні жалюзі сушать тільки в вертикальному положенні (в підвішеному стані), вони повинні бути повністю розгорнуті. Застосовувати сторонні (штучні) джерела тепла немає необхідності. На каркас ж їх потрібно вішати злегка вологими.

Чи можна використовувати відбілювач при пранні вертикальних штор?

Догляд за вертикальними шторами передбачає використання коштів з нейтральним середовищем. При цьому температура води не повинна бути вище 30 градусів. Відбілювачі використовувати категорично не можна.

Як очистити вертикальних жалюзі без прання? Є альтернатива?

Варіантів очищення без пральної машини існує кілька. Наприклад, можна скористатися сухим методом очищення, очистити ламелі за допомогою пари або скористатися послугами клінінгової компанії.

Як прати вертикальні жалюзі не знімаючи з карниза в домашніх умовах?

Почистити вертикальні жалюзі в домашніх умовах можна так: · Прибираємо пил за допомогою сухої губки або пилососом їх; · Змоченою в розчині з мила губкою протираємо кожну ламель; · Очищаємо кожну з них чистою водою; · Насухо витираємо.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Итенко Валя 08.09.2019 в 23:21
new comment
Интересно можно ли вертикальные жалюзи постирать в обыкновенной стиральной машинке, а не в ручную, как говорилось выше. Думаю, что многочисленных стирок все равно не перенесут жалюзи, так что лучше их не пачкать.
Марина 10.08.2019 в 18:44
new comment
Если в составе ткани присутствуют различные добавки, что очень часто, то конечно стирка попросту разрушит структуру ткани и тогда жалюзи будут непригодны к эксплуатации. Но, есть и более выгодный способ, использовать плотную ткань в качестве заменителя.
Таня 08.09.2019 в 23:20
new comment
Марина, не соглашусь с вами. Деликатная стирка с использованием специальных средств никак не повредит структуру ткани. Хотя я предпочитаю делать это вручную. Долго, но результат того стоит.
Отменить
Додати коментар
Зробити жалюзі своїми руками - просто і цікаво
Щоб зробити інтер'єр свого будинку дійсно оригінальним, стильним і затишним, можна змайструвати жалюзі самостійно. Це цікаве творче заняття, результатом якого ви будете приємно здивовані.
Детальніше
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень