• Головна
  • Блог
  • Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?

Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?

Зміст
Як правильно прати вертикальні жалюзі? Що потрібно знати про правильну пранні вертикальних жалюзі?
Що краще: випрати жалюзі або купити нові?
Якісні жалюзі: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла. Текстиль на вікнах виглядає дуже елегантно: і, найчастіше, набагато більш вдало, ніж вже набив оскому тюль або масивні портьєри. Втім, в догляді за вертикальними жалюзі є один момент: з огляду на те, що вони виготовлені саме з текстилю, доглядати за ними може бути досить складно: мова йде про прання. Як випрати вертикальні ламелі так, щоб вони не тільки пережили процедуру прання, але і не втратили свій привабливий первісний вигляд? Запам'ятайте кілька важливих правил, і завжди їм випливайте. І в цій статті ми б хотіли більш детально поговорити саме про це.

Як правильно прати вертикальні жалюзі? Що потрібно знати про правильну пранні вертикальних жалюзі?

Прати їх не можна в більшості випадків станеться втрата властивостей, зітреться або розлучиться пилеоттаклівающее і антівигорающее покриття. Краще рішення - купити нові.
Якщо все ж таки вирішите попрати - вибераєте максимально делікатні режими, самі щадні кошти, найнижчі температури і обороти (відключаємо всі додаткові режими, зменшуються максимально
механічне тертя жалюзі). Краще рішення - докупити нові ламелі (можна вибірково замінити забруднені ламелі).

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

 

Що краще: випрати жалюзі або купити нові?

Насправді, в абсолютній більшості випадків, оптимальним варіантом буде все-таки купити нові жалюзі. По-перше, тому, що прання - це реально довгий, трудомісткий процес. По-друге, ризик пошкодити жалюзі все-таки досить великий, та й не всі забруднення з жалюзі можна нормально відіпрати.

Якісні жалюзі: де можна купити?

Якісні, вертикальні текстильні жалюзі ви можете без проблем знайти в асортименті Nikoss. Приємні ціни, відмінна якість, грамотна установка від наших майстрів, можливість виготовити будь-які жалюзі на замовлення, - все це ви знайдете у нас!

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна прати вертикальні жалюзі з натуральної тканини в звичайній пральній машині?

Вертикальні жалюзі прати в пральній машині небажано (це стосується виробів з натуральної тканини). Краще скористатися сухим чищенням або вологою, але частково. Після пральної машини натуральна тканина втратить не тільки колір, але і дасть усадку.

В яких умовах важливо сушити вертикальні жалюзі, коли краще вішати?

Вертикальні жалюзі сушать тільки в вертикальному положенні (в підвішеному стані), вони повинні бути повністю розгорнуті. Застосовувати сторонні (штучні) джерела тепла немає необхідності. На каркас ж їх потрібно вішати злегка вологими.

Чи можна використовувати відбілювач при пранні вертикальних штор?

Догляд за вертикальними шторами передбачає використання коштів з нейтральним середовищем. При цьому температура води не повинна бути вище 30 градусів. Відбілювачі використовувати категорично не можна.

Як очистити вертикальних жалюзі без прання? Є альтернатива?

Варіантів очищення без пральної машини існує кілька. Наприклад, можна скористатися сухим методом очищення, очистити ламелі за допомогою пари або скористатися послугами клінінгової компанії.

Як прати вертикальні жалюзі не знімаючи з карниза в домашніх умовах?

Почистити вертикальні жалюзі в домашніх умовах можна так: · Прибираємо пил за допомогою сухої губки або пилососом їх; · Змоченою в розчині з мила губкою протираємо кожну ламель; · Очищаємо кожну з них чистою водою; · Насухо витираємо.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Итенко Валя 08.09.2019 в 23:21
new comment
Интересно можно ли вертикальные жалюзи постирать в обыкновенной стиральной машинке, а не в ручную, как говорилось выше. Думаю, что многочисленных стирок все равно не перенесут жалюзи, так что лучше их не пачкать.
Марина 10.08.2019 в 18:44
new comment
Если в составе ткани присутствуют различные добавки, что очень часто, то конечно стирка попросту разрушит структуру ткани и тогда жалюзи будут непригодны к эксплуатации. Но, есть и более выгодный способ, использовать плотную ткань в качестве заменителя.
Таня 08.09.2019 в 23:20
new comment
Марина, не соглашусь с вами. Деликатная стирка с использованием специальных средств никак не повредит структуру ткани. Хотя я предпочитаю делать это вручную. Долго, но результат того стоит.
Отменить
Додати коментар
Установка захисних ролет та енергоефективність будинку
Чи впливає установка захисних ролет на енергоефективність будинку / квартири? Захисні ролети та енергоефективність: як це працює? Скільки вдасться заощадити з ролетами. Який профіль ролет наділений високою енергоефективністю?
Детальніше
Установка жалюзі в Сумах
Установка жалюзі в Сумах
Без якісних жалюзі сьогодні - нікуди, адже штори вже давно не здатні захистити від сонячного світла житло настільки ефективно, як функціональні і компактні сонцезахисні системи.
Стиль конструктивізм в інтер'єрі
Стиль конструктивізм в інтер'єрі
Стиль конструктивізм буде ідеальним для тих, хто відчуває якусь ностальгію за радянською епосі. Насправді, сучасний конструктивізм натхненний саме цією епохою і в інтер'єрах такого стилю, як правило, поєднуються функціональність з аскетичностью.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00