Ролети для бутиків: захист або реклама?

Зміст
Захисна функція ролокасети
Реклама на ролетах

Ролети для бутиків: захист або реклама?

Ролети виконують безліч функцій. Вони надійно захищають приміщення від сонячних променів. Сталеві або алюмінієві рольставні на вулиці – надійний захист від злому. Але чи замислювалися ви, що ролети можна використовувати для реклами магазину. Така реклама буде достатньо ефективною і безкоштовною (не рахуючи витрат на покупку ролет).

Захисна функція ролокасети

Детальніше розберемося із захисною функцією ролет, яка так необхідна будь-якому магазину. Переваги ролет для захисту приміщення:

  • легка конструкція проста у використанні. На випадок екстрених ситуацій (пожежа, витік газу і т.д.) такі рольставні набагато простіше відкрити, ніж звичайні важкі двері;
  • надійний захист від злому. Якісно встановлені рольставні важко, а часом і неможливо демонтувати для несанкціонованого входу в приміщення. Встановивши ролети на дверний або віконний проріз, ви можете бути впевненими, що бутик надійно захищений;
  • тепло- і звукоізоляція. Якісна конструкція допомагає захистити магазин не тільки від злому, але і в різні пори року. На літній період рольставні не пропускають тепле повітря з вулиці, залишаючи в приміщенні задану температуру. Взимку ролети не випускають тепло і не пропускають холодний вітер, що також допомагає зберегти оптимальну температуру. Ролети володіють і звукоізоляцією. У приміщенні з ролетами НЕ будуть чутні звуки і шум з вулиці.

Реклама на ролетах

Рольставні для бутиків можуть виконувати не тільки захисну функцію, а й рекламну. Багато з вас, напевно, помічали рекламу, яка розташована на ролетах. Це зручний і оптимальний вид реклами. За неї не потрібно регулярно платити, власник бутіка може самостійно змоделювати рекламні рольставні на свій смак. Наш сервіс допоможе підібрати потрібний матеріал для виготовлення ролет, грамотно виконати виміри, а також надійно встановити конструкцію.

Які матеріали краще використовувати для рекламних ролет?

  • Алюміній. Ролети з алюмінію мають важливу перевагу – вони легші, тому зручні у використанні.
  • Сталь. Рольставні зі сталі більше за вагою. Вони відмінно захищають від проникнення зловмисників і мають тепло- і звукоізоляцію. Через значного ваги до сталевих ролетів підключають автоматичний привід, який відкриває і закриває ролети.

На бутикові рольставні можна нанести будь-який малюнок, який необхідний для реклами. Можна використовувати суцільні конструкції, покриті малюнком або емблемою бутика. Також відмінним варіантом стануть граткових ролети. На них не наносять малюнок, але через особливості конструкції люди з вулиці можуть бачити товар, що теж є відмінною рекламою.

При установці захисних ролет з рекламою важливо звернути увагу, щоб конструкція гармонійно виглядала в загальному архітектурному ансамблі. Власні рішення з приводу оформлення реклами і рольставен в загальному важливо зіставляти зі стилем будівлі, де знаходиться бутік. Так реклама не буде занадто кидатися в очі, а значить не буде нав'язливою. Набагато краще виглядають конструкції, які доповнюють вигляд будівлі.

Задати питання
Опубликавано: 15.08.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Оля
30.08.2019 в 22:57
new comment
Действительно такие ролеты обеспечать бутику хороший поток клиентов, ведь много зависит имено от рекламы. А такие ролеты очень удобны и цена на них не такая уж и высокая. Однозначно стоит выбирать именно эти ролеты.
Аня
18.08.2019 в 00:20
new comment
Мне кажется, если бутик не воспользуется ролетами для рекламы, то это просто упущение прямой выгоды. Ведь столько же места для нанесения товарный марок, слоганов и прочее. Стоит за это заплатить!
Отменить
Додати коментар
Квартира в лофт дизайні: як зробити все правильно
Стиль лофт передбачає вільне, невимушене, еклектичне, а, крім того, зручне і масштабне простір. Причому для створення інтер'єру в дусі лофт не потрібно переїжджати на занедбану фабрику або перетворювати квартиру в індустріальний склад і в терміновому порядку шукати старі цеглини для імітації заводських стін. Уявіть: ви тільки в'їхали в квартиру без ремонту, з голими стінами, і думаєте, що витратите досить значну суму на її дизайн і облаштування
Детальніше
Стиль Френка Ллойда Райта - ідеальність заміського будинку для кожного
Стиль Френка Ллойда Райта - ідеальність заміського будинку для кожного
На нашому сайті з проектування та будівництва будинків є докладна стаття, присвячену архітектурі Ллойда Райта - американського архітектора ХХ століття. Він створив стиль, інакше званий стиль прерій, вплив якого на сучасний дизайн величезна.
Ролети для бутиків: захист або реклама?
Ролети для бутиків: захист або реклама?
Ролети для бутиків допомагають вирішити відразу два завдання: захистити магазин від грабіжників, а також, перебуваючи в закритому положенні, безперервно (і безкоштовно!) Рекламувати ваш товар. Якщо з захисними властивостями рольставен все очевидно і зрозуміло, то до чого тут реклама? Все простіше, ніж здається на перший погляд.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень