Філії
руукр

Ролети для бутиків: захист або реклама?

Зміст
Захисна функція ролокасети
Реклама на ролетах

Ролети для бутиків: захист або реклама?

Ролети виконують безліч функцій. Вони надійно захищають приміщення від сонячних променів. Сталеві або алюмінієві рольставні на вулиці – надійний захист від злому. Але чи замислювалися ви, що ролети можна використовувати для реклами магазину. Така реклама буде достатньо ефективною і безкоштовною (не рахуючи витрат на покупку ролет).

Захисна функція ролокасети

Детальніше розберемося із захисною функцією ролет, яка так необхідна будь-якому магазину. Переваги ролет для захисту приміщення:

  • легка конструкція проста у використанні. На випадок екстрених ситуацій (пожежа, витік газу і т.д.) такі рольставні набагато простіше відкрити, ніж звичайні важкі двері;
  • надійний захист від злому. Якісно встановлені рольставні важко, а часом і неможливо демонтувати для несанкціонованого входу в приміщення. Встановивши ролети на дверний або віконний проріз, ви можете бути впевненими, що бутик надійно захищений;
  • тепло- і звукоізоляція. Якісна конструкція допомагає захистити магазин не тільки від злому, але і в різні пори року. На літній період рольставні не пропускають тепле повітря з вулиці, залишаючи в приміщенні задану температуру. Взимку ролети не випускають тепло і не пропускають холодний вітер, що також допомагає зберегти оптимальну температуру. Ролети володіють і звукоізоляцією. У приміщенні з ролетами НЕ будуть чутні звуки і шум з вулиці.

Реклама на ролетах

Рольставні для бутиків можуть виконувати не тільки захисну функцію, а й рекламну. Багато з вас, напевно, помічали рекламу, яка розташована на ролетах. Це зручний і оптимальний вид реклами. За неї не потрібно регулярно платити, власник бутіка може самостійно змоделювати рекламні рольставні на свій смак. Наш сервіс допоможе підібрати потрібний матеріал для виготовлення ролет, грамотно виконати виміри, а також надійно встановити конструкцію.

Які матеріали краще використовувати для рекламних ролет?

  • Алюміній. Ролети з алюмінію мають важливу перевагу – вони легші, тому зручні у використанні.
  • Сталь. Рольставні зі сталі більше за вагою. Вони відмінно захищають від проникнення зловмисників і мають тепло- і звукоізоляцію. Через значного ваги до сталевих ролетів підключають автоматичний привід, який відкриває і закриває ролети.

На бутикові рольставні можна нанести будь-який малюнок, який необхідний для реклами. Можна використовувати суцільні конструкції, покриті малюнком або емблемою бутика. Також відмінним варіантом стануть граткових ролети. На них не наносять малюнок, але через особливості конструкції люди з вулиці можуть бачити товар, що теж є відмінною рекламою.

При установці захисних ролет з рекламою важливо звернути увагу, щоб конструкція гармонійно виглядала в загальному архітектурному ансамблі. Власні рішення з приводу оформлення реклами і рольставен в загальному важливо зіставляти зі стилем будівлі, де знаходиться бутік. Так реклама не буде занадто кидатися в очі, а значить не буде нав'язливою. Набагато краще виглядають конструкції, які доповнюють вигляд будівлі.

Популярні питання наших клієнтів
Чим ролети для бутиків відрізняються від звичайних ролет?

Ролети для бутиків мають таку ж конструкцію, як і звичайні ролети. Лицьову сторону ролет частіше використовують для реклами.

Що краще вибрати для магазину: захисну ролети або рулонну грати?

Якщо ваш магазин знаходиться в охоронюваному торговому центрі, то ставте рулонну грати, вона буде додатково рекламувати магазин не закриваючи товар для огляду.

Чи всі захисні ролети забезпечують звукоізоляцію?

Ні. Тільки ролети з пенонаполненіем профілем.

Як можна нанести малюнок на захисні ролети?

Дуже швидко можна нанести зображення за допомогою спеціальної плівки або отримати більш довговічний малюнок за допомогою друку.

Чи можна встановити двері в рулонні решітки?

Ні, конструкція рулонних решіток не передбачає двері.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 18.05.2021
Коментарів: 7
Коментарі
Игорь 21.05.2021 в 18:12
new comment
Все же ролеты для бутиков, прежде всего, обеспечивают защиту окон и дверей, ведь, реклама будет видна на их поверхности. когда они закрыты, т. е. вечером, ночью и в нерабочие дни.
Алиса 02.12.2020 в 18:21
new comment
Ролеты действительно удобнее чем обычные двери, а если их правильно установить, они будут надежно защищать помещение и его содержимое.
Рина 29.10.2020 в 19:36
new comment
Реклама на ролетах выглядит красиво, стиль и дорого. И всегда привлекает внимание прохожих.
Ася 29.10.2020 в 19:34
new comment
А насколько дороже получается установка ролетов, если размещать на них рекламу? Думаю, намного.
Тини 29.10.2020 в 19:33
new comment
Эта просто отличная идея делать рекламу на ролетах. Многие магазины почему-то не пользуются этим.
Оля 30.08.2019 в 22:57
new comment
Действительно такие ролеты обеспечать бутику хороший поток клиентов, ведь много зависит имено от рекламы. А такие ролеты очень удобны и цена на них не такая уж и высокая. Однозначно стоит выбирать именно эти ролеты.
Аня 18.08.2019 в 00:20
new comment
Мне кажется, если бутик не воспользуется ролетами для рекламы, то это просто упущение прямой выгоды. Ведь столько же места для нанесения товарный марок, слоганов и прочее. Стоит за это заплатить!
Отменить
Додати коментар
Склопакети з підігрівом
Вікна з підігрівом забезпечені датчиками, які реагують на зміни температури і стежать за цілісністю електричного провідника. Коли температура повітря зовні будівлі знижується, автоматично підвищується інтенсивність підігріву.
Детальніше
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень