Жалюзі як перегородка

Жалюзі як перегородка

У сучасному світі для зонування приміщень дуже часто застосовуються перегородки, виготовлені з жалюзі різних типів. За допомогою перегородок з жалюзі дуже легко швидко і мобільно розділити простір великий житлової кімнати, квартири-студії, а також робочого або офісного приміщення. У даній технології є ряд істотних переваг, перед дорогими конструкціями з цегли, бетону та інших матеріалів. Одним з основних переваг є мобільність таких конструкцій, можливість зміни конфігурації приміщення практично в будь-який момент. Величезний вибір колірних варіантів, можливість створення унікальних конфігурацій конструкцій, що підходять під конкретне приміщення, за прийнятну вартість.
 
Найчастіше для створення перегородки з жалюзі використовуються тканинні вертикальні жалюзі. З переваг можна відзначити «легкість» таких конструкцій, безшумність при раздвіганіі, а також невибагливість в обслуговуванні. Перегородки з вертикальних жалюзі не перешкоджають циркуляції повітря в приміщенні, обмежуючи при цьому потрапляння сонячних променів, що не маловажно, наприклад, в офісних приміщеннях з великою кількістю співробітників.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
При поділі простору житлових приміщень також часто використовуються жалюзі з дерев'яними ламелями. Використання таких жалюзі дає можливість створити неповторні умови у Вашій квартирі, а також підкреслює респектабельність власника. Також жалюзі з дерев'яними та пластиковими ламелями чудово піддаються вологого прибирання, завдяки спеціальним просоченням, що в свою чергу значно продовжує їх термін служби.
 
Існує ще безліч варіантів використання жалюзі в якості перегородок. Багатство вибору матеріалів, кольорів і варіантів конфігурацій не обмежує Вас в створенні неповторного і унікального інтер'єру Вашого приміщення.
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Буленка Яна
06.09.2019 в 22:17 # Ответить
new comment
Вот как раз за счёт таких жалюзей можно поделить просторную комнату или зал, смотрятся жалюзи оригинально. Так же можно их использовать и для прихожей, чтобы отделить зону где обувь и вешалка с вещами.
Виктория
06.08.2019 в 14:56 # Ответить
new comment
Совместили кухню и зал в одну комнату, но чтобы как-то зонировать пространство, решили использовать вертикальные жалюзи-перегородки. На удивление получилось необычно и красиво. Всегда можно отодвинуть перегородку если гости к примеру.
Майя
03.08.2019 в 22:12 # Ответить
new comment
По-моему, замечательная идея. Мне, если честно, не приходила в голову такая идея, но, судя по фотографиям выше, жалюзи отлично смотрятся в роли перегородок, мне очень понравилось.
Отменить
Додати коментар
Як правильно зберігати вино в домашніх умовах: 7 варіантів
Ідеальне місце для зберігання вина - винний підвал або винний шафа, де підтримується оптимальна вологість, температура і освітленість. Але якщо ви не є власником замку або хоча б великого маєтку або у вас немає можливості обладнати будинки винотеку, доведеться знайти для вина інше місце.
Детальніше
Установка і замовлення жалюзі в Конотопі
Установка і замовлення жалюзі в Конотопі
Жалюзі представляють собою дуже зручну річ., Естетичну, практичну і функціональну. Вони відмінно підходять для оформлення вікон не тільки в офісі, але і в житловому приміщенні.
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень