Чи потрібно фарбувати захисні ролети

Чи потрібно фарбувати захисні ролети

Захисні ролети використовуються для забезпечення безпеки гаражних, дверних і віконних прорізів. Рольставні активно використовуються в котеджах, квартирах, ТЦ, офісах, промислових і громадських закладах. Проста і зручна конструкція дозволяє відкривати і закривати ролети при першій необхідності. Єдиний мінус — представлені моделі ролет можуть не збігатися з кольоровим оформленням фасаду.

Коли варто фарбувати ролети

Для виготовлення рольставен найчастіше використовується алюміній або сталь. Алюмінієві ролети не схильні до дії корозії, тому фарбувати їх необхідно тільки в естетичних цілях, не використовуючи додатковий шар захисту від корозії.

Металеві ролети, на відміну від алюмінієвих, схильні до дії корозії, тому фарбування грає профілактичну роль. Цинковий шар, який наноситься на ролети при виробництві згодом тріскається, а шар фарби дозволяє запобігти руйнуванню полотна.

Окремо варто виділити пластикові ролети. Незважаючи на різноманіття відтінків, повноцінно захистити приміщення від проникнення вони не здатні, тому використовуються виключно для захисту від сонця або вітру.

Яку фарбу можна використовувати

Для фарбування металевої поверхні найкраще використовувати спеціалізований барвистий матеріал. Досить просто нанести кілька шарів на поверхню рольставен і дочекатися повного висихання. Якщо у вас немає часу вичікувати повного застигання, і оновити зовнішній вигляд конструкції хочеться вже зараз, можна використовувати аерозольну фарбу. За якістю вона нічим не поступається рідкої, легко наноситься за рахунок вбудованого аерозолю і висихає всього за кілька хвилин.

Різноманітність колірних відтінків дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант, незалежно від стильового оформлення фасаду. Але, навіть при використанні самих якісних фарб, поверхня ролет може пошкоджуватися. Тому за ними необхідно доглядати.

Особливості догляду

Щоб продовжити термін використання захисних ролет, необхідно дотримуватися деяких правил:

  • містити в чистоті шарніри між ламелями, в іншому випадку грудки фарби та інше сміття будуть перешкоджати оперативному розкриттю і закриття системи;
  • при очищенні від дрібного сміття можна використовувати виключно м'які щітки, в іншому випадку шар фарби пошкоджується і велика ймовірність розвитку корозії;
  • плями можна очищати за допомогою мильного розчину;
  • заборонено використовувати при чищенні абразивні чистячі засоби, так як вони пошкоджують згодом поверхню рольставен.

Фарбувати захисні ролети можна в декількох випадках. Якщо ви вирішили оновити зовнішній вигляд свого фасаду і якщо старий шар фарби починає тріскатися. Найголовніше — підібрати якісний матеріал і дотримуватися рекомендацій виробника при нанесенні.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 514 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору