Дизайн кухні в хрущовці

Хрущовка - це кухня, яка має площу всього 6 кв. м., вона створювалася тільки для приготування їжі. Також вона має досить специфічну прямокутну форму, тому будь-яке дизайнерське рішення може стати фатальним через те, що кімнату можна банально перевантажити гарнітурою і кольоровою гамою.

Дизайн кухні в хрущовці

Якому кухонного гарнітуру варто віддати перевагу?


Слід вибирати конфігурацію меблів не тільки через її конфігурації, також слід зупиняти вибір на кількості гарнітурів відповідно до кількості членів сім'ї.

Для невеликої родини відмінно підійде лінійна меблі, яка розташовується уздовж однієї стіни, в ній можна буде розташувати тільки найнеобхідніше: холодильник, робочу зону, мийку і плиту.

Г-подібна форма меблів, допоможе задіяти не тільки одну стіну, а й прилеглу до неї, тим самим буде задіяний кут кімнати, де можна зробити велика шафа для зберігання. Також в кутку можна розташувати мийку. Але важливо пам'ятати, що даний вид конфігурації гарнітура підійде тільки для квадратної кімнати.

Яким матеріалами варто віддати перевагу?


Краще віддати перевагу світлим глянсовою меблів, вона відмінно візуально розширює кухню і робить її світліше. Так як техніка буде розташовуватися близько одне до одного варто задуматися про використання якісних матеріалів. Наприклад, для стільниці можна застосувати натуральний або штучний камінь, завдяки цьому вона не буде перегріватися і псуватися, крім усього з неї легко видаляються забруднення.

Для того, щоб додати кімнаті легкості варто застосовувати вітражі, які внесуть в мінімалістичний стиль, трохи краси і вишуканості.

Шафи для зберігання


Для того, щоб візуально розширити невелику кімнату потрібно зробити акцент на довгих і не дуже широких шафах. Крім усього в них можна заховати безліч речей для зберігання.

Щоб збільшити візуально площа кімнати варто відмовитися від штор і гардин, які будуть перевантажувати її. Відмінним рішенням стануть світлі римські штори або вертикальні жалюзі, якими можна зонувати кімнату якщо вона зроблена за типом студії. Також для того, щоб знизити проникнення сонячних променів можна скористатися ролетами день-ніч. Великий асортимент квітів, а також фактур можна знайти на сайті компанії «Nikoss», яка доставляє товари по всій території України.

Який стиль інтер'єру варто вибрати для невеликого приміщення?


Для маленьких кімнат варто вибирати прості дизайнерські рішення, в яких є прямі лінії, прості лаконічні шафи і мінімум аксесуарів. Можна оформити хрущовку в стилі:

  • хай-тек, в ньому поєднується скло, метал і прямі лінії, тому кімната буде просторим і світлим;
  • класика, підійде тільки в тому випадку якщо вона буде без ліпнини, а також виконана в світлих тонах;
  • прованс - категорично не підійде, так як через барвистих квітів, а також достатку декору перевантажується кімната і стає менше.

Кухня - це місце де збирається вся родина, тому вона повинна бути простою і затишній і світлою. Краще віддати перевагу світлих меблів.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 523 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору