Де можна замовити жалюзі або ролети в Чернігові?

Де можна замовити жалюзі або ролети в Чернігові?

Якісна, правильно підібрана сонцезахисна система - це справжній маст-хев в кожному будинку. На відміну від звичайних штор, такі системи, будь то жалюзі або ролети, покращують вентиляцію, дійсно оптимально захищають від сонця, опціонально - від злому, якщо це - захисні ролети, а ще - прикрашають приміщення. Щоб всі пункти збіглися, дуже важливо правильно підібрати жалюзі або ролети. Саме про це ми і хотіли б поговорити в цій статті, а заодно - про те, де можна замовити якісні жалюзі або ролети в Чернігові.

Як правильно вибрати жалюзі або ролети? Враховувати потрібно наступні моменти:

 1. Деталі механізму не повинні заїдати й скрипіти, вони повинні рухатися плавно, інакше механізм не прослужить довго. Обов'язково проконтролюйте цей момент відразу після установки системи майстром.
 2. Вибираючи вертикальні жалюзі, заздалегідь визначте, на яку сторону вони будуть зрушуватися.
 3. Враховуйте колірну гамму вашого інтер'єру. Важливо, щоб відтінок ролетів або жалюзі оптимально вписувався.
 4. Якщо жалюзі будуть встановлюватися на стіну, «внахлест», то їх ширина повинна бути ширше отвору на 10-15 сантиметрів з кожного боку.
 5. Якщо ви вибираєте сонцезахисну систему в спальню, то краще за все зробити вибір на користь так званих штор-блекаут. Вони повністю блокують сонячні промені і дають вам можливість добре висипатися вранці.
 6. Довжина жалюзі повинна бути менше на два сантиметри, ніж висота отвору, інакше внизу буде утворюватися «гармошка» і вся сонцезахисна система буде виглядати досить неохайно.
 7. Для невеликих приміщень і невеликих вікон краще підійдуть горизонтальні жалюзі, для великих площ - вертикальні.
 8. Якщо ви живете на першому поверсі, або ж в приватному будинку, ви можете поставити сталеві захисні ролети для додаткового захисту від злому. А ще такі рольставні оптимально підходять для санвузлів і ванних кімнат: адже вони приховують зайву сантехніку від сторонніх очей.
 9. Якщо ви вибираєте вертикальні жалюзі на всю довжину стіни, то до статі вони не повинні діставати приблизно на п'ять сантиметрів.

Чому варто вибрати жалюзі або ролети замість звичайних штор?

Жалюзі - відмінна альтернатива шторам: вони не вимагають особливого догляду, захищають приміщення від яскравого сонячного світла і поглядів сторонніх. І якщо раніше вони вважалися офісним варіантом, то зараз жалюзі - один з найпопулярніших світлозахисних варіантів для будинку.

Жалюзі бувають двох типів розміщення ламелей - планок:

 • горизонтальні;
 • вертикальні

Жалюзі встановлюються на стіні або віконній рамі, можна їх закріпити і на кожній стулці окремо. Також жалюзі діляться на кілька типів і за матеріалом, з якого виготовлені ламелі

Горизонтальні жалюзі, як правило, відмінно підходять для комерційних приміщень, вертикальні ж набагато частіше вибирають для будинку. Але це правило не завжди працює, позбавити горизонтальні жалюзі типово "казенного" виду можуть альтернативні матеріали. Наприклад, дерев'яні жалюзі виглядають досить дорого, респектабельно і прикрасять практично будь-який інтер'єр. Якщо ви вибираєте вертикальні жалюзі, будьте готові до того, що найімовірніше, догляд за ними може бути непростим: але зовнішній вигляд, мабуть, того варто.

Де можна замовити жалюзі або ролети в Чернігові?

Вибрати і встановити жалюзі або ролети, вам із задоволенням допоможуть фахівці компанії Nikoss. У нас - величезний досвід роботи, тисячі задоволених клієнтів по всій Україні, величезна різноманітність топових сонцезахисних систем, матеріалів, розмірів, можливість виготовлення сонцезахисної системи за індивідуальним проектом, а також установка жалюзі або ролет - "під ключ". Все - починаючи від вибору сонцезахисної системи, до вимірів і грамотної установки. Якісні жалюзі або ролети в Чернігові - тільки з Nikoss!

 

5/ 5 (1)
Опубликавано: 31.08.2019
Просмотрено: 242 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору