• Головна
  • Блог
  • Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі

Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі

Зміст
Як надати більше затишку інтер'єру?
Кілька правил для створення затишку

При створенні затишного інтер'єру значення відіграє будь-яка дрібниця. Найскладніше в цій справі - дотримати баланс між стилем, функціональністю і затишком. Навіть самий дорогий дизайнерський інтер'єр буде неповним без дрібниць, які здатні створити затишок. Оточуючи себе різними дрібницями, які подобаються особисто вам, вдасться привнести більше затишку в оселі. Розглянемо такі предмети більш докладно.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як надати більше затишку інтер'єру?

Найчастіше люди, коли переїжджають жити в інше місце або проводячи капітальний ремонт в оселі, намагаються позбутися від старого і зайвого. Це помилка. Позбавляючись від таких предметів, ви втрачаєте і затишку. Нове житло і новий ремонт сприймаються чужеродно і завжди присутнє почуття, що чогось не вистачає. Так, той старенький килимок, якій ви плануєте викинути міг би відмінно підійти під журнальний столик і наповнити кімнату спогадами і затишком.

За життя у кожної людини накопичується маса різних дрібниць. Вони можуть не мати якусь цінність в грошовому вираженні, але мати свою енергетику, історію, яка зрозуміла тільки власнику. Не варто позбавлятися від таких старих і здавалося б непотрібних речей, адже їх правильна розстановка дозволить створити затишок.

Що ж мається на увазі під такими предметами? Це може бути книга або старенький журнал, який ви читали в дитинстві. Повірте, він все ще може послужити виконуючи декоративну роль на журнальному столику або на книжковій полиці. У такий книги буде історія. Так, вона може не виглядатиме нової, але спогади зігріють. Головне дотримуватися правила - без надмірностей. Не обов'язково виставляти на книжкову полицю тільки старенькі книги, достатньо всього кілька таких предметів.

Можливо, що у вас зберігся старий плед або подушечка. Вони теж можуть не володіти приголомшливим зовнішнім виглядом і навіть не поєднуватися зі стилем інтер'єру. У той же час їх наявність створює певний затишок. Потім, збираючись з друзями, ви зможете розповісти історію, яка пов'язана з одним з таких предметів, згадати період життя, коли ви його купували.

Будь-які такі дрібниці, які здавалося б не потрібні, при грамотній розстановці зіграють позитивну роль. Це зовсім не означає, що необхідно наповнити інтер'єр масою стареньких дрібниць. Дотримуючись принципу поміркованості у вас вийде домогтися того самого затишку, де кожен предмет має свою історію. Звичайно для створення такої атмосфери бажано використовувати тільки ті предмети, які пов'язані з хорошими спогадами. Навряд чи можна назвати вдалою ідею розміщувати в інтер'єрі дрібниці, які нагадують про важкий період життя.

З іншого боку, тільки вам вирішувати, як зробити інтер'єр по-справжньому затишним.

Кілька правил для створення затишку

Розставляйте книги на книжковій полиці не строго, а кілька довільно. Поєднуйте вертикальне і горизонтальне розміщення, чергуйте кольору корінців і т.д.

Також для затишку використовуйте свічки. Не обов'язково їх запалювати, просто розставте на полиці. Можна навіть згрупувати кілька свічок. Застосовуйте свічки різних кольорів або одного кольору в залежності від особистих уподобань.

Кілька кімнатних рослин також здатні створити певну атмосферу. Їх можна розміщувати біля громіздких елементів інтер'єру або ж заповнювати порожнечі: наприклад розмістивши рослина в кутку кімнати.

Також затишку додає плетений кошик для речей. До того ж вона дозволить швидко навести порядок перед приходом гостей.

Не забувайте і про світильники, вони здатні створити потрібну і теплу атмосферу. Для цих цілей відмінно підходять для підлоги та настільні торшери. Підбирайте світильник так, щоб світло від нього створював приємні для ока тіні.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні своїми руками
В наш час знайти студію дизайну, що спеціалізується на оформленні інтер'єрів приватних будинків і квартир, зовсім не складно, а точніше дуже просто. І з кожним роком кількість таких компаній збільшується. Причиною настільки величезною популярністю одна - досить прибуткова справа. Адже ті люди, хто хоч раз стикався з розцінками на їхні послуги знає, що це зовсім недешеве задоволення і підійде далеко не кожному. Але слава богу безвихідних ситуацій не буває. Сьогодні при наявності інтернету, цілеспрямованості і свіжих ідей в голові розробити невеликий проект для перетворення свого інтер'єру, цілком під силу кожному.
Детальніше
Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?
Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?
Чого категорично не можна робити, якщо рольставні примерзли? Як прибрати примерзанню ролет? Пам'ятайте: найправильніший і безпечний варіант - це викликати майстра по ремонту рольставен. Чи можна уникнути примерзання рольставен?
Японські штори
Японські штори
Японські елементи інтер'єру значно відрізняються від європейських традицій. Це цікаве поєднання функціональності і мінімалізму. Якщо під час ремонту прийшла ідея оформити житлове або робоче простір в стилі, характерному для Країни висхідного Сонця, то ми детально розповімо, як підібрати японські штори, про особливості цього практичного деталі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень