Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі

Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі

Зміст
Як надати більше затишку інтер'єру?
Кілька правил для створення затишку

При створенні затишного інтер'єру значення відіграє будь-яка дрібниця. Найскладніше в цій справі - дотримати баланс між стилем, функціональністю і затишком. Навіть самий дорогий дизайнерський інтер'єр буде неповним без дрібниць, які здатні створити затишок. Оточуючи себе різними дрібницями, які подобаються особисто вам, вдасться привнести більше затишку в оселі. Розглянемо такі предмети більш докладно.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як надати більше затишку інтер'єру?

Найчастіше люди, коли переїжджають жити в інше місце або проводячи капітальний ремонт в оселі, намагаються позбутися від старого і зайвого. Це помилка. Позбавляючись від таких предметів, ви втрачаєте і затишку. Нове житло і новий ремонт сприймаються чужеродно і завжди присутнє почуття, що чогось не вистачає. Так, той старенький килимок, якій ви плануєте викинути міг би відмінно підійти під журнальний столик і наповнити кімнату спогадами і затишком.

За життя у кожної людини накопичується маса різних дрібниць. Вони можуть не мати якусь цінність в грошовому вираженні, але мати свою енергетику, історію, яка зрозуміла тільки власнику. Не варто позбавлятися від таких старих і здавалося б непотрібних речей, адже їх правильна розстановка дозволить створити затишок.

Що ж мається на увазі під такими предметами? Це може бути книга або старенький журнал, який ви читали в дитинстві. Повірте, він все ще може послужити виконуючи декоративну роль на журнальному столику або на книжковій полиці. У такий книги буде історія. Так, вона може не виглядатиме нової, але спогади зігріють. Головне дотримуватися правила - без надмірностей. Не обов'язково виставляти на книжкову полицю тільки старенькі книги, достатньо всього кілька таких предметів.

Можливо, що у вас зберігся старий плед або подушечка. Вони теж можуть не володіти приголомшливим зовнішнім виглядом і навіть не поєднуватися зі стилем інтер'єру. У той же час їх наявність створює певний затишок. Потім, збираючись з друзями, ви зможете розповісти історію, яка пов'язана з одним з таких предметів, згадати період життя, коли ви його купували.

Будь-які такі дрібниці, які здавалося б не потрібні, при грамотній розстановці зіграють позитивну роль. Це зовсім не означає, що необхідно наповнити інтер'єр масою стареньких дрібниць. Дотримуючись принципу поміркованості у вас вийде домогтися того самого затишку, де кожен предмет має свою історію. Звичайно для створення такої атмосфери бажано використовувати тільки ті предмети, які пов'язані з хорошими спогадами. Навряд чи можна назвати вдалою ідею розміщувати в інтер'єрі дрібниці, які нагадують про важкий період життя.

З іншого боку, тільки вам вирішувати, як зробити інтер'єр по-справжньому затишним.

Кілька правил для створення затишку

Розставляйте книги на книжковій полиці не строго, а кілька довільно. Поєднуйте вертикальне і горизонтальне розміщення, чергуйте кольору корінців і т.д.

Також для затишку використовуйте свічки. Не обов'язково їх запалювати, просто розставте на полиці. Можна навіть згрупувати кілька свічок. Застосовуйте свічки різних кольорів або одного кольору в залежності від особистих уподобань.

Кілька кімнатних рослин також здатні створити певну атмосферу. Їх можна розміщувати біля громіздких елементів інтер'єру або ж заповнювати порожнечі: наприклад розмістивши рослина в кутку кімнати.

Також затишку додає плетений кошик для речей. До того ж вона дозволить швидко навести порядок перед приходом гостей.

Не забувайте і про світильники, вони здатні створити потрібну і теплу атмосферу. Для цих цілей відмінно підходять для підлоги та настільні торшери. Підбирайте світильник так, щоб світло від нього створював приємні для ока тіні.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Надежда 29.10.2020 в 23:22
new comment
Насчет книг верно подмечено. Они могут быть не только развлечением, но и интересным дополнением к интерьеру.
Женя 23.10.2020 в 11:09
new comment
Можно самому сделать свою квартиру уютной, используя для этого разные декоративные мелочи в интерьере.
Отменить
Додати коментар
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату
Детальніше
Які двері ставити у ванну кімнату?
Які двері ставити у ванну кімнату?
Традиційно прийнято встановлювати однакові двері у всій квартирі. З точки зору дизайну це, звичайно, добре, але ось як вони будуть працювати в залежності від умов експлуатації в різних приміщеннях - це вже інше питання. Взяти, приміром, ванну кімнату, де повітря просто насичене парами вологи.
Як створити 100% темряву в приміщенні
Як створити 100% темряву в приміщенні
Іноді для вирішення певних завдань виникає необхідність повного блокування попадання сонячного світла в окремо взяті приміщення, тобто досягнення в них абсолютної темряви.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень