• Головна
  • Блог
  • Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі

Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі

Зміст
Як надати більше затишку інтер'єру?
Кілька правил для створення затишку

При створенні затишного інтер'єру значення відіграє будь-яка дрібниця. Найскладніше в цій справі - дотримати баланс між стилем, функціональністю і затишком. Навіть самий дорогий дизайнерський інтер'єр буде неповним без дрібниць, які здатні створити затишок. Оточуючи себе різними дрібницями, які подобаються особисто вам, вдасться привнести більше затишку в оселі. Розглянемо такі предмети більш докладно.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як надати більше затишку інтер'єру?

Найчастіше люди, коли переїжджають жити в інше місце або проводячи капітальний ремонт в оселі, намагаються позбутися від старого і зайвого. Це помилка. Позбавляючись від таких предметів, ви втрачаєте і затишку. Нове житло і новий ремонт сприймаються чужеродно і завжди присутнє почуття, що чогось не вистачає. Так, той старенький килимок, якій ви плануєте викинути міг би відмінно підійти під журнальний столик і наповнити кімнату спогадами і затишком.

За життя у кожної людини накопичується маса різних дрібниць. Вони можуть не мати якусь цінність в грошовому вираженні, але мати свою енергетику, історію, яка зрозуміла тільки власнику. Не варто позбавлятися від таких старих і здавалося б непотрібних речей, адже їх правильна розстановка дозволить створити затишок.

Що ж мається на увазі під такими предметами? Це може бути книга або старенький журнал, який ви читали в дитинстві. Повірте, він все ще може послужити виконуючи декоративну роль на журнальному столику або на книжковій полиці. У такий книги буде історія. Так, вона може не виглядатиме нової, але спогади зігріють. Головне дотримуватися правила - без надмірностей. Не обов'язково виставляти на книжкову полицю тільки старенькі книги, достатньо всього кілька таких предметів.

Можливо, що у вас зберігся старий плед або подушечка. Вони теж можуть не володіти приголомшливим зовнішнім виглядом і навіть не поєднуватися зі стилем інтер'єру. У той же час їх наявність створює певний затишок. Потім, збираючись з друзями, ви зможете розповісти історію, яка пов'язана з одним з таких предметів, згадати період життя, коли ви його купували.

Будь-які такі дрібниці, які здавалося б не потрібні, при грамотній розстановці зіграють позитивну роль. Це зовсім не означає, що необхідно наповнити інтер'єр масою стареньких дрібниць. Дотримуючись принципу поміркованості у вас вийде домогтися того самого затишку, де кожен предмет має свою історію. Звичайно для створення такої атмосфери бажано використовувати тільки ті предмети, які пов'язані з хорошими спогадами. Навряд чи можна назвати вдалою ідею розміщувати в інтер'єрі дрібниці, які нагадують про важкий період життя.

З іншого боку, тільки вам вирішувати, як зробити інтер'єр по-справжньому затишним.

Кілька правил для створення затишку

Розставляйте книги на книжковій полиці не строго, а кілька довільно. Поєднуйте вертикальне і горизонтальне розміщення, чергуйте кольору корінців і т.д.

Також для затишку використовуйте свічки. Не обов'язково їх запалювати, просто розставте на полиці. Можна навіть згрупувати кілька свічок. Застосовуйте свічки різних кольорів або одного кольору в залежності від особистих уподобань.

Кілька кімнатних рослин також здатні створити певну атмосферу. Їх можна розміщувати біля громіздких елементів інтер'єру або ж заповнювати порожнечі: наприклад розмістивши рослина в кутку кімнати.

Також затишку додає плетений кошик для речей. До того ж вона дозволить швидко навести порядок перед приходом гостей.

Не забувайте і про світильники, вони здатні створити потрібну і теплу атмосферу. Для цих цілей відмінно підходять для підлоги та настільні торшери. Підбирайте світильник так, щоб світло від нього створював приємні для ока тіні.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Надежда 29.10.2020 в 23:22
new comment
Насчет книг верно подмечено. Они могут быть не только развлечением, но и интересным дополнением к интерьеру.
Женя 23.10.2020 в 11:09
new comment
Можно самому сделать свою квартиру уютной, используя для этого разные декоративные мелочи в интерьере.
Отменить
Додати коментар
Японський стиль в інтер'єрі
Вибір стилю інтер'єру власної квартири - це завжди досить непросто. Серед величезного різноманіття загубитися досить складно. Але сьогодні ми розповімо вам трохи докладніше про японський стиль в інтер'єрі та, цілком можливо, що саме він стане вашим фаворитом.
Детальніше
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що може спровокувати поломку ролет? Основна причина будь-яких несправностей - занадто різке закривання / відкривання рольштор. Тому не слід прикладати багато зусиль, керуючи ролетою: це їй тільки зашкодить.
Бежеві ролети
Бежеві ролети
Вибір правильного відтінку для сонцезахісної системи - це НЕ Менш важліво, чем вибір самой моделі. І если від Вибори моделі покладах, Перш за все, якість захисту від сонця, то самє від Вибори відтінку Залежить ті, як в результате буде віглядаті інтер'єр Всього приміщення
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00