Хімчистка вертикальних жалюзі

Хімчистка вертикальних жалюзі

Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів. Проводити процедуру частіше, ніж раз на півроку немає необхідності. Всі тканинні ламелі зроблені з матеріалів, що володіють антистатичним ефектом, який не дозволяє накопичуватися на них пилу. Але чим довше використовуються жалюзі, тим більша ймовірність появи на них плям, які за допомогою звичайного ластику або спеціальних насадок на пилосос не видаляються. Тільки в такому випадку хімчистка буде виправдана. Вона дозволяє зберегти антистатичний ефект, який, як правило, зникає, якщо ламелі замочують в мильній воді або піддають механічної пранні. Останнє може привести в непридатність тканину, вона змінить форму і колір.
Хімчистка вертикальних жалюзі досить трудомісткий і дорогий процес і якщо у вас не ексклюзивні вироби, то нерідко буде набагато вигідніше просто поміняти ламелі або всю систему. Для тих виробів, заміна яких неможлива без створення нового декору приміщень, хімчистка стане прекрасним варіантом, альтернативи якому не існує.
Ми пропонуємо цю послугу на вигідних для клієнта умовах і за прийнятними цінами. Обробка може бути зроблена на місці або конструкції демонтуються і відвозять в наші виробничі цехи. Працівники з'ясують всі подробиці, які допоможуть вибрати оптимальний варіант чистки. Для нас важливо знати яким процедурам піддавалися ламелі, як здійснювався догляд за виробами. На особливо забруднені ділянки наноситься спеціальний розчин. Попередньо склад проходить тестування на непомітною частині ламелей. Потім починається обробка за допомогою спеціального пилососа, який обдає їх гарячим повітрям під тиском. Режим всмоктування дозволяє видалити всі розм'якшені частинки бруду. Ця процедура позбавить жалюзі і від вбере запахів. Обов'язковим етапом стає просочення антистатичним складом очищених ламелей.
Така обробка гарантовано збереже форму, колір і інші якості вертикальних систем. Після неї ви зможете ще довго користуватися системами, які буде виглядати чудово.

Популярні питання наших клієнтів
Чи є різниця в очищенні горизонтальних і вертикальних жалюзі?

Різниці в очищенні одного і другого варіанту жалюзі немає. Наприклад суха чистка більше застосовується для забруднень з ламелей, а ось якщо забрудненні серйозніші тоді знадобитися професійна чистка.

Порадьте, як варто доглядати за жалюзі, щоб вони довше прослужили?

Для цього варто встановити на вікно москітну сітку, щоб вони не пропускала комах і затримувала пил. Часто провітрюйте приміщення. Для чищення знімайте жалюзі тільки в крайніх випадках.

У яких випадках варто звернутися за допомогою в хімчистку для очищення жалюзі?

Якщо ви помітили жирні плями, які ніяк не хочуть розчинятися від спеціальних засобів, або ваші жалюзі ввібрали запах сигарет, їжі яка готувалася, тоді варто звернутися за допомогою до професіоналів і прибрати всі плями.

Хто впоратися з проблемою краще: клінінгова компанія або хімчистка?

Ми радимо віддати перевагу професіоналам, адже співробітники хімчистки зроблять все згідно з правилами застосовуючи спеціальні засоби, і при цьому збережуть початковий вигляд тканини, оновлять просочення, усунуть всі складки.

Які варіанти жалюзі можна віддати в хімчистку для усунення забруднень?

Залежно від обраної вами компанії, хімчистки пропонують такі послуги: очищення горизонтальних жалюзі, рулонних, вертикальних. При цьому співробітники компанії самі забирають їх у клієнта і відвозять в цех.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 24.03.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Katunya 08.09.2019 в 02:19
new comment
Мы в химчистку не отдавали ни разу. Вот некоторые почему-то уверены, что после химчистки такие жалюзи потом можно будет выбросить, то есть они просто применение химии не переживут.
Мария 16.08.2019 в 22:32
new comment
Мы еще вертикальные жалюзи сами не чистили, да я вообще не представляю, как это можно сделать самостоятельно! Все правильно написал выше Дмитрий "лучше не испытывать судьбу" и отдать данные жалюзи на специальную чистку.
Дмитрий 10.08.2019 в 13:52
new comment
После нескольких выброшенных жалюзи из офиса, неудачно выстиранных своими собственными силами, решили не испытывать судьбу и заказали чистку у профессионалов. Конечно, если вы хотите что-то поменять в дизайне, то можете просто выкидывать старые и грязные жалюзи, но это не так дешево:))
Юлиана 05.08.2019 в 23:14
new comment
У нас вертикальные жалюзи, сама их чистить не пробовала, отдаю в химчистку. В химчистке знают, как их чистить, у них специальное оборудование и др. Благо чистить нужно не так часто.
Отменить
Додати коментар
Які жалюзі зараз в моді?
Вибір інтер'єру - це завжди надзвичайно відповідально. Саме цей вибір буде в подальшому потужно впливати на ваш настрій і в цілому, на комфорт в будинку. Тут грають роль всі нюанси: від колірного рішення до розташування меблів. У будь-якому випадку, все інтер'єри так чи інакше піддаються поточної моді.
Детальніше
Ролети день-ніч
Ролети день-ніч
При сучасному розмаїтті різних сонцезахисних систем, планувати установку просто стандартних жалюзі - не найкращий варіант. Звичайно ж, вони досі актуальні і функціональні, але чому б не звернути увагу на більш сучасні варіації?
Які тканини краще не використовувати для рулонних штор
Які тканини краще не використовувати для рулонних штор
Основні помилки при виборі рулонних штор! При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу звернути саме на тканину. Від неї залежить функціональність конструкції, естетичне сприйняття і тривалість використання
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень