Хімчистка вертикальних жалюзі

Зміст
Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду.

Хімчистка вертикальних жалюзі

Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду.

Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів. Проводити процедуру частіше, ніж раз на півроку немає необхідності. Всі тканинні ламелі зроблені з матеріалів, що володіють антистатичним ефектом, який не дозволяє накопичуватися на них пилу. Але чим довше використовуються жалюзі, тим більша ймовірність появи на них плям, які за допомогою звичайного ластику або спеціальних насадок на пилосос не видаляються. Тільки в такому випадку хімчистка буде виправдана. Вона дозволяє зберегти антистатичний ефект, який, як правило, зникає, якщо ламелі замочують в мильній воді або піддають механічної пранні. Останнє може привести в непридатність тканину, вона змінить форму і колір.

Хімчистка вертикальних жалюзі досить трудомісткий і дорогий процес і якщо у вас не ексклюзивні вироби, то нерідко буде набагато вигідніше просто поміняти ламелі або всю систему. Для тих виробів, заміна яких неможлива без створення нового декору приміщень, хімчистка стане прекрасним варіантом, альтернативи якому не існує.
Така обробка гарантовано збереже форму, колір і інші якості вертикальних систем. Після неї ви зможете ще довго користуватися системами, які буде виглядати чудово.

Популярні питання наших клієнтів
Чи є різниця в очищенні горизонтальних і вертикальних жалюзі?

Різниці в очищенні одного і другого варіанту жалюзі немає. Наприклад суха чистка більше застосовується для забруднень з ламелей, а ось якщо забрудненні серйозніші тоді знадобитися професійна чистка.

Порадьте, як варто доглядати за жалюзі, щоб вони довше прослужили?

Для цього варто встановити на вікно москітну сітку, щоб вони не пропускала комах і затримувала пил. Часто провітрюйте приміщення. Для чищення знімайте жалюзі тільки в крайніх випадках.

У яких випадках варто звернутися за допомогою в хімчистку для очищення жалюзі?

Якщо ви помітили жирні плями, які ніяк не хочуть розчинятися від спеціальних засобів, або ваші жалюзі ввібрали запах сигарет, їжі яка готувалася, тоді варто звернутися за допомогою до професіоналів і прибрати всі плями.

Хто впоратися з проблемою краще: клінінгова компанія або хімчистка?

Ми радимо віддати перевагу професіоналам, адже співробітники хімчистки зроблять все згідно з правилами застосовуючи спеціальні засоби, і при цьому збережуть початковий вигляд тканини, оновлять просочення, усунуть всі складки.

Які варіанти жалюзі можна віддати в хімчистку для усунення забруднень?

Залежно від обраної вами компанії, хімчистки пропонують такі послуги: очищення горизонтальних жалюзі, рулонних, вертикальних. При цьому співробітники компанії самі забирають їх у клієнта і відвозять в цех.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Katunya 08.09.2019 в 02:19
new comment
Мы в химчистку не отдавали ни разу. Вот некоторые почему-то уверены, что после химчистки такие жалюзи потом можно будет выбросить, то есть они просто применение химии не переживут.
Мария 16.08.2019 в 22:32
new comment
Мы еще вертикальные жалюзи сами не чистили, да я вообще не представляю, как это можно сделать самостоятельно! Все правильно написал выше Дмитрий "лучше не испытывать судьбу" и отдать данные жалюзи на специальную чистку.
Дмитрий 10.08.2019 в 13:52
new comment
После нескольких выброшенных жалюзи из офиса, неудачно выстиранных своими собственными силами, решили не испытывать судьбу и заказали чистку у профессионалов. Конечно, если вы хотите что-то поменять в дизайне, то можете просто выкидывать старые и грязные жалюзи, но это не так дешево:))
Юлиана 05.08.2019 в 23:14
new comment
У нас вертикальные жалюзи, сама их чистить не пробовала, отдаю в химчистку. В химчистке знают, как их чистить, у них специальное оборудование и др. Благо чистить нужно не так часто.
Отменить
Додати коментар
Декор склопакетів - Фацетні вставки і гнуте скло
Якщо раніше гнуте скло в основному могло бути використано для фасадів та вхідних дверей в торгово-розважальних центрах, то зараз таке скло використовується і в індивідуальному будівництві заміських будинків і котеджів.
Детальніше
Декорування склопакетів
Декорування склопакетів
Згодом вікна крім захисної і огороджувальної функції, стали важливим елементом в створенні інтер'єру. Декоровані склопакети доповнюють стиль інтер'єру, додають привабливості дизайну окна.Декор пластикових вікон робить вікна повноцінними елементами стилю приміщення без втрат в експлуатаційних якостях.
Функціональна квартира
Функціональна квартира
Як об'єднати всі приміщення в квартирі між собою і при цьому не відмовлятися від приватних приміщень і затишних куточків? Життя не стоїть на місці і надає на нас свій вплив. Об'єктивна реальність підштовхує нас до змін. Такі процеси супроводжують нас кожен день. Під їх впливом формується наш уклад.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00