Кращі дизайнери 21 століття

Зміст
Топ 7 кращих дизайнерів 21 століття
Тобіас ван Шнайдер
Хелла Йонгеріус
Антоні Арола
Борис Биджан Сабері
Карім Рашид
Віко Маджістретті
Марк Ньюсон

Сфера дизайну занадто швидко розвивається і іноді можна не встигнути за зміною одного тренда іншим. При цьому вона охоплює всі сфери людської діяльності, адже дизайн використовується для оформлення друкованих видань, одягу або продуктів. Але щоб завжди бути в курсі подій, що відбуваються, пропонуємо ознайомитися найкращими дизайнерами сучасності. Пора дізнатися про топової 7 дизайнерів, які працюють в різних напрямках.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Топ 7 кращих дизайнерів 21 століття

Тобіас ван Шнайдер

Тобіас вважає себе німецьким виробником красивих речей. У Нью-Йорку у нього розташована власна дизайн-студія. За час своєї творчої діяльності він встиг попрацювати з такими іменитими брендами як:

  • Red Bull;
  • Sony;
  • BMW;
  • NASA;
  • Google;
  • Toyota

Роботи Тобіаса удостоєні безліччю престижних нагород - «Designer of the Year» і «Art Director of the Year awards».

У портфоліо дизайнера можна з легкістю помітити наявність останніх трендів графічного дизайну, серед яких призначений для користувача інтерфейс, типографіка, тривимірна графіка і т.д.

Хелла Йонгеріус

Ім'я цього дизайнера міцно пов'язано з керамікою. Всі виготовляються нею керамічні вироби мають художню та декоративну цінність. Основними робочими матеріалами Хелли є поліуретан, дерево, скло, неопрен. Часто вона практикує їх комбінацію в різних видах. Портфоліо Хелли містить не тільки декоративні елементи і предмети декору. Зокрема, каталоги Ікеа містять частину її виробів - килимів, виконаних в Клаптикова техніці, ваз. А знамениті кросівки Найк отримали свій орнамент теж завдяки їй.

Антоні Арола

Антон спеціалізується на створенні дизайну меблів, флакончиків для духів, інсталяцій, скульптур, картин. У дизайні Антоні дотримується простих граматичних форм і ліній. При цьому дизайнер є дуже суперечливою натурою. Йому в рівних ступенях подобаються японська культура, Африка і космос. Ці, різні за духом ідеї, ідеально уживаються в створених ним творах.

Борис Биджан Сабері

Цьому німецькому дизайнерові одягу вдалося увірватися в топ кращих в 21 столітті за рахунок свого авангардного погляду на класичні елементи одягу. Він став представником «нової хвилі» вуличної моди, що поєднує в собі сміливість і навмисну ​​скромність. У 2013 Борис створив власний бренд одягу 11 by Boris Bidjan Saberi. У 2017 він став одним з найбільш креативних світових дизайнерів в рейтингу HypeBeast's HB100.

Карім Рашид

Карім відноситься до категорії промислових дизайнерів-універсалів. Він займається створенням і проектуванням різних декоративних елементів: сантехніки, посуду, меблів, текстилю, світильників. Загальна колекція випущених ним речей вже перевалила за позначку в 3 тис. Одиниць. Відомий Карім і в світі дизайну інтер'єрів. У цій стихії він відрізняється нетривіальним поглядом на простір. На підтвердження талановитості дизайнера варто згадати про численні нагороди, призи та дипломи.

Віко Маджістретті

Віко - не просто дизайнер, а архітектор, урбаніст, викладач і творець різних предметів меблів і світильників. Близько 80% творінь Віко досі випускаються і користуються величезним попитом, незважаючи на швидкоплинність моди. Зараз його роботи виставляються в найвідоміших виставках Америки, Європи і Японії. А в 2003 році йому одному була присвячена виставка в Генуї.

Марк Ньюсон

Марк сучасний, успішний дизайнер, який працює в сфері авіабудування, дизайну меблів, ювелірних прикрас, товарів і одягу. У своїх роботах він використовується стиль біоморфізм. Цьому стилю властиві плавні лінії, повна або часткова прозорість, відсутність кутів і застосування високотехнологічних матеріалів. У 2005 році Марк увійшов до сотні найбільш впливовим людей світу за версією журналу «TIME».

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Влада 02.12.2020 в 23:19
new comment
Полезная статья и действительно, Марк Ньюсон является весьма успешным и известным дизайнером на сегодня.
Отменить
Додати коментар
Шафи без ручок в кухні: переваги і недоліки
Кухні без ручок теж можуть бути зручними. І навіть більше, ніж традиційні гарнітури, якщо вони обладнані сучасною і технологічною фурнітурою від відомих європейських виробників.
Детальніше
Дизайн інтер'єру в японському стилі
Дизайн інтер'єру в японському стилі
Інтер'єр зроблений в японському стилі має філософську спрямованість, яка виражає єднання людини і природи. Тому вдома зроблені в даному стилі вражають своєю лаконічністю, а також виразністю.
Дизайн кухні 11 кв.м
Дизайн кухні 11 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 11 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00