• Головна
 • Блог
 • Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?

Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?

Зміст
Види профілю
Що вибрати?

Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?

Ролети добре справляються із забезпеченням додаткової безпеки приміщення. У той же час існує великий розкид варіантів ролет. Вони відрізняються за матеріалом виготовлення, габаритам, способу управління, вагою і типом використовуваного профілю. Щоб правильно підібрати рольставні, важливо чітко позначити специфіку приміщення і вимоги до безпеки.

Види профілю

Захисні ролети представляють собою окремий вид жалюзі. Конструкція ролет досить проста: полотно з ламелей пересувається по напрямних, а при підйомі скручується в рулон і ховається в захисний короб. Виготовляються ламелі, або як їх ще називають – профіль, з двох видів матеріалів: алюмінію і сталі. Від типу ламелей, їх товщини, ширини залежать властивості рольставней.

Профіль для полотна може бути таких видів, як:

 • прокатний пустотіла;
 • прокатний пенозаполненний;
 • екструдований.

Структура профілю також може бути як цілісної, так і перфорованої.

Найбільш популярний профіль, який використовується для ролет – це прокатний пенозаполненний і екструдований порожнистий. Матеріал з якого такі профілі виготовляють – алюміній. Він легкий, не схильний до корозії і досить міцний.

Технології виробництва прокатного і екструдованого профілю розрізняються. При виготовленні пенозаполненного профілю використовується метод роликового плющення. У внутрішню порожнину поміщається поліуретанова піна. За рахунок наповнення такий профіль набуває ряд переваг, а саме:

 • шумо і теплоізоляція;
 • підвищена міцність;
 • стійкість до вітрових навантажень;
 • збереження легкості полотна;
 • невисока вартість.

Екструдований профіль виготовляється методом екструзії з литого листа алюмінію. На відміну від роликового плющення, де в якості вихідного матеріалу використовується рулон алюмінієвої фольги, екструдований профіль виробляють з цільного злитка алюмінію. Ламелі необхідних розміром видавлюються з листа спеціальним верстатом. Всередині він пустотілий, але забезпечується додатковими ребрами жорсткості у вигляді перегородок.

Рольставні з такого профілю мають кращі захисними властивостями і рекомендуються для установки на вітрини, гаражі, вікна і двері банківських установ і т.д. За рахунок міцності таким полотном можна закривати прорізи шириною і висотою до 5 метрів. До безперечних переваг екструдованого профілю відноситься:

 • максимальний захист від злому;
 • хороша стійкість до зовнішніх погодних факторів;
 • можливість закрити великі отвори.

У той же час такий профіль обійдеться дорожче пенозаполненного і не забезпечить тіло і звукоізоляційні якості ролет. Установка рольставней з таким профілем виправдана для об'єктів потребують підвищеного захисту від злому.

Що вибрати?

Вибір залежить від специфіки приміщення. Для широких або високих прорізів потребують максимального захисту, краще використовувати екструдований профіль. Для житлових приміщень оптимальним вибором стане пенозаполненний профіль. Крім захисних властивостей він дозволить уберегтися від стороннього шуму і запобігає тепловтрати.

Популярні питання наших клієнтів
Якщо ще якась альтернатива екстудірованному і пенозаполненному профілем?

Прекрасної альтернативної екстудірованному і пенозаполненному профілем можуть стати рольставні з гратчастим профілем (наприклад, для магазинів, відділів у торгових центрах і т.д.)

Чи можна поміняти колір в захисних ролетах якщо вони екстудірованние або пенозаполненние?

Хоча зараз представлено досить багато відтінків ролетів, при необхідності замінити колір на інший теоретично можна, але тільки у випадку з екструдованим профілем, так як пенозаполненний під час цієї процедури може просто розплавитися.

Яку фарбу можна використовувати для фарбування захисних екструдованих ролет?

Для того, щоб далі ролети не втратили свій привабливий зовнішній вигляд і служили максимально довго, ламелі необхідно фарбувати порошкової спеціальною фарбою.

Як доглядати за захисними ролетами, щоб вони довше прослужили?

Для цього мити ролети слід м'якою ганчіркою і мильним розчином. Використовувати абразивні миючі засоби, скребки або металеві щітки не потрібно, так як вони зашкодять поверхню.

Чому варто довірити установку захисних ролетів саме професіоналам?

Досвідчений майстер завжди буде мати під рукою необхідні інструменти для якісного монтажу, процедура буде виконана набагато швидше, різні помилки під час монтажу, самі монтажні роботи будуть повністю регламентуватися договором.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 25.03.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Елена Романова 25.05.2021 в 13:28
new comment
А какой именно профиль лучше прокатный пустотелый. прокатный пенозаполненный или экструдированный? Какой дешевле? Какой крепче? Можно подробнее узнать?
Гоша 23.05.2021 в 19:50
new comment
Я выбрал пенозаполненный профиль роллет, он кроме защитных свойств, еще обеспечивает дополнительную теплоизоляцию окон и дверей.
Гриша 08.09.2019 в 21:40
new comment
На счет пенозаполненных профилей, то скажу, что они правда помогают сберечь тепло в помещении, да еще и конденсат не образовывают. В сумме с хорошим качеством и невысокой ценой, очень выгодная покупка.
Сергей 17.08.2019 в 23:48
new comment
Для меня это просто открытие. Никогда не думал о том, что есть принципиальная разница в профилях, думал, что только внешне отличаются. Теперь буду знать при заказе на что обращать внимание.
Отменить
Додати коментар
Штори для вітальні
При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі
Детальніше
Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі
Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі
Існує безліч помилок щодо поєднання правильно поєднання кольорів в інтер'єрі та одязі. Багато забобони вже просто не актуальні, залишимо їх прихильникам консервативного погляду на життя.
Як вибрати тканинні ролети
Як вибрати тканинні ролети
Сучасний світ жалюзі вже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00