Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?

Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?

Ролети добре справляються із забезпеченням додаткової безпеки приміщення. У той же час існує великий розкид варіантів ролет. Вони відрізняються за матеріалом виготовлення, габаритам, способу управління, вагою і типом використовуваного профілю. Щоб правильно підібрати рольставні, важливо чітко позначити специфіку приміщення і вимоги до безпеки.

Види профілю

Захисні ролети представляють собою окремий вид жалюзі. Конструкція ролет досить проста: полотно з ламелей пересувається по напрямних, а при підйомі скручується в рулон і ховається в захисний короб. Виготовляються ламелі, або як їх ще називають – профіль, з двох видів матеріалів: алюмінію і сталі. Від типу ламелей, їх товщини, ширини залежать властивості рольставней.

Профіль для полотна може бути таких видів, як:

 • прокатний пустотіла;
 • прокатний пенозаполненний;
 • екструдований.

Структура профілю також може бути як цілісної, так і перфорованої.

Найбільш популярний профіль, який використовується для ролет – це прокатний пенозаполненний і екструдований порожнистий. Матеріал з якого такі профілі виготовляють – алюміній. Він легкий, не схильний до корозії і досить міцний.

Технології виробництва прокатного і екструдованого профілю розрізняються. При виготовленні пенозаполненного профілю використовується метод роликового плющення. У внутрішню порожнину поміщається поліуретанова піна. За рахунок наповнення такий профіль набуває ряд переваг, а саме:

 • шумо і теплоізоляція;
 • підвищена міцність;
 • стійкість до вітрових навантажень;
 • збереження легкості полотна;
 • невисока вартість.

Екструдований профіль виготовляється методом екструзії з литого листа алюмінію. На відміну від роликового плющення, де в якості вихідного матеріалу використовується рулон алюмінієвої фольги, екструдований профіль виробляють з цільного злитка алюмінію. Ламелі необхідних розміром видавлюються з листа спеціальним верстатом. Всередині він пустотілий, але забезпечується додатковими ребрами жорсткості у вигляді перегородок.

Рольставні з такого профілю мають кращі захисними властивостями і рекомендуються для установки на вітрини, гаражі, вікна і двері банківських установ і т.д. За рахунок міцності таким полотном можна закривати прорізи шириною і висотою до 5 метрів. До безперечних переваг екструдованого профілю відноситься:

 • максимальний захист від злому;
 • хороша стійкість до зовнішніх погодних факторів;
 • можливість закрити великі отвори.

У той же час такий профіль обійдеться дорожче пенозаполненного і не забезпечить тіло і звукоізоляційні якості ролет. Установка рольставней з таким профілем виправдана для об'єктів потребують підвищеного захисту від злому.

Що вибрати?

Вибір залежить від специфіки приміщення. Для широких або високих прорізів потребують максимального захисту, краще використовувати екструдований профіль. Для житлових приміщень оптимальним вибором стане пенозаполненний профіль. Крім захисних властивостей він дозволить уберегтися від стороннього шуму і запобігає тепловтрати.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 429 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору