Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей

Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей

Зміст
Суть мінімалізму і поради щодо позбавлення від речей

Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого. Мінімалізм забезпечує максимально функціональне і практичне простір. Відсутність зайвих предметів позбавляє від необхідності витрачати сили на підтримку чистоти. Перевірте свою кімнату, може бути є те, що вам вже не потрібно?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Суть мінімалізму і поради щодо позбавлення від речей

Мінімалізм в інтер'єрі, це стиль. При цьому люди вибирають такий стиль, застосовують мінімалізм у всіх сферах свого життя, роблячи його частиною образу. Прагнення до максимальної простоті, увазі до деталей і чистоті, роблять мінімалізм привабливим. Мінімалізм допомагає сконцентруватися на важливому, відкинувши все, що не варто уваги. Якщо вам близький такий підхід, то варто спробувати втілити ідеї мінімалізму в інтер'єрі.

Тут слід врахувати, що кожен має право розуміти мінімалізм в інтер'єрі по-своєму. Для однієї людини втілення цього принципу означає тотальне позбавлення від зайвих предметів, для іншого просто генеральне прибирання з позбавленням від деяких предметів.

З цієї причини важливо розмежовувати поняття мінімалізму і просто позбавлення від зайвих речей. Мінімалізм, як стиль в інтер'єрі, незважаючи на свою гадану простоту, вимагає певного професійного підходу. Тому, щоб розробити дійсно грамотний проект такого інтер'єру, не завадить залучити фахівця.

У будь-якому випадку варто почати з того, щоб припинити купувати предмети і речі, які не дуже то і потрібні. Використовуйте принцип усвідомленого споживання.

Оцініть свою квартиру або кімнату, подивіться які речі ви точно не використовуєте, без яких можна спокійно обійтися або дублюють функції вже наявних. Для початку позбудьтеся від зламаних або прийшли в непридатність предметів і речей. Не варто їх залишати на «майбутнє». Якщо ви ними не користуєтеся зараз, не ремонтуєте, то дуже велика ймовірність, що і в майбутньому не станете.

Звільніть гардероб від речей, які малі або вже не подобаються. Ви можете віддати їх на добродійність або продати на спеціалізованих сайтах, а виручені гроші використовувати для вдосконалення житлового простору.

Постарайтеся дотримуватися принципу відкритого зберігання предметів. Якщо річ використовується і потрібна, то вона повинні бути під рукою. Якщо ж ви хочете прибрати річ в дальній кут або покласти в ящик, то варто ще раз подумати, а чи дійсно вона вам так потрібна?

Щоб в інтер'єрі не було нічого зайвого використовуйте зручні системи зберігання. Це можуть бути полки, комоди, ящики для білизни. Почніть впорядковувати предмети і зайві самі відпадуть.

Такий же принцип використовуйте для кухні, ванної кімнати, передпокої. Зайва косметика, пакувальні матеріали, взуття, все це тільки захаращує інтер'єр і робить його громіздким, позбавленим відчуття свіжості і простору.

Не варто надмірно виставляти всілякі статуетки, магнітики для холодильника і т.д. В інтер'єрі повинні переважати помірність і функціональність. Дорогі серцю речі, які ви зберігаєте заради пам'яті про людину або подію можна скласти, але створити для їх розміщення спеціальне місце. Там же їх спробуйте впорядкувати, а при можливості покласти на них будь-які корисні функції.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі як перегородка
У сучасному світі для зонування приміщень дуже часто застосовуються перегородки, виготовлені з жалюзі різних типів. За допомогою перегородок з жалюзі дуже легко швидко і мобільно розділити простір великий житлової кімнати, квартири-студії
Детальніше
Стиль неопластицизм в інтер'єрі
Стиль неопластицизм в інтер'єрі
Правильно підібраний стиль в інтер'єрі - це не менш важливо, ніж правильно і якісно виконаний ремонт в цілому. Саме стиль інтер'єру відповідає за настрій будинку, саме правильний стиль здатний налаштувати на релакс, або ж, навпаки, заряджати енергією.
Кращі дизайнери 21 століття
Кращі дизайнери 21 століття
Сфера дизайну занадто швидко розвивається і іноді можна не встигнути за зміною одного тренда іншим. При цьому вона охоплює всі сфери людської діяльності, адже дизайн використовується для оформлення друкованих видань, одягу або продуктів.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень