Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей

Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого. Мінімалізм забезпечує максимально функціональне і практичне простір. Відсутність зайвих предметів позбавляє від необхідності витрачати сили на підтримку чистоти. Перевірте свою кімнату, може бути є те, що вам вже не потрібно?

Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей

Суть мінімалізму і поради щодо позбавлення від речей

Мінімалізм в інтер'єрі, це стиль. При цьому люди вибирають такий стиль, застосовують мінімалізм у всіх сферах свого життя, роблячи його частиною образу. Прагнення до максимальної простоті, увазі до деталей і чистоті, роблять мінімалізм привабливим. Мінімалізм допомагає сконцентруватися на важливому, відкинувши все, що не варто уваги. Якщо вам близький такий підхід, то варто спробувати втілити ідеї мінімалізму в інтер'єрі.

Тут слід врахувати, що кожен має право розуміти мінімалізм в інтер'єрі по-своєму. Для однієї людини втілення цього принципу означає тотальне позбавлення від зайвих предметів, для іншого просто генеральне прибирання з позбавленням від деяких предметів.

З цієї причини важливо розмежовувати поняття мінімалізму і просто позбавлення від зайвих речей. Мінімалізм, як стиль в інтер'єрі, незважаючи на свою гадану простоту, вимагає певного професійного підходу. Тому, щоб розробити дійсно грамотний проект такого інтер'єру, не завадить залучити фахівця.

У будь-якому випадку варто почати з того, щоб припинити купувати предмети і речі, які не дуже то і потрібні. Використовуйте принцип усвідомленого споживання.

Оцініть свою квартиру або кімнату, подивіться які речі ви точно не використовуєте, без яких можна спокійно обійтися або дублюють функції вже наявних. Для початку позбудьтеся від зламаних або прийшли в непридатність предметів і речей. Не варто їх залишати на «майбутнє». Якщо ви ними не користуєтеся зараз, не ремонтуєте, то дуже велика ймовірність, що і в майбутньому не станете.

Звільніть гардероб від речей, які малі або вже не подобаються. Ви можете віддати їх на добродійність або продати на спеціалізованих сайтах, а виручені гроші використовувати для вдосконалення житлового простору.

Постарайтеся дотримуватися принципу відкритого зберігання предметів. Якщо річ використовується і потрібна, то вона повинні бути під рукою. Якщо ж ви хочете прибрати річ в дальній кут або покласти в ящик, то варто ще раз подумати, а чи дійсно вона вам так потрібна?

Щоб в інтер'єрі не було нічого зайвого використовуйте зручні системи зберігання. Це можуть бути полки, комоди, ящики для білизни. Почніть впорядковувати предмети і зайві самі відпадуть.

Такий же принцип використовуйте для кухні, ванної кімнати, передпокої. Зайва косметика, пакувальні матеріали, взуття, все це тільки захаращує інтер'єр і робить його громіздким, позбавленим відчуття свіжості і простору.

Не варто надмірно виставляти всілякі статуетки, магнітики для холодильника і т.д. В інтер'єрі повинні переважати помірність і функціональність. Дорогі серцю речі, які ви зберігаєте заради пам'яті про людину або подію можна скласти, але створити для їх розміщення спеціальне місце. Там же їх спробуйте впорядкувати, а при можливості покласти на них будь-які корисні функції.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 257 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору