Як помити горизонтальні жалюзі

Зміст
Два методу очищення
Як помити жалюзі
Які засоби ідеальні

Навіть для досвідченої господині складне завдання - очистити жалюзі від різного виду забруднень. Такий виріб, на відміну від звичайної штори, не можна випрати в пралці. Також, перш, ніж помити жалюзі горизонтального типу, необхідно враховувати матеріал, з якого вони виготовлені. Це дозволить уникнути пошкодження, зберігши первісний стан.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Два методу очищення

З першого ж дня експлуатації жалюзі припадають шаром пилу. Часто вони знаходяться на кухні, тоді до проблеми додається накип і жир. Процес очищення зустрічається 2 видів:

 • Очищати в висячому положенні.
 • Зняти жалюзі.

Для тих, хто точно не знає, як знімати жалюзі, краще підійде очищення в першому варіанті. Важливо правильно відстебнути застібку від кронштейнів. Необхідно залишити рівними ламелі і не пошкодити шнури. Тому варто розібратися в особливостях кріплень:

 1. Застібки на кронштейнах. Їх легко відсунути в сторону, і знімається вся конструкція.
 2. Тріс-засувки. Перш, ніж зняти установку, необхідно відсунути важіль пальцем.
 3. Фіксатори-струбцини. Такі жалюзі знімати складніше, так як доводиться попередньо відкручувати шурупи.
 4. L-кріплення. Потрібно відсунути заглушки з бічних сторін. І відігнути лицьову сторону в свою сторону.

Зазвичай до жалюзі прикладається докладна інструкція, де сказано не тільки, як зафіксувати елементи, але і як зняти їх.

Як помити жалюзі

Перед самим миттям знімаються заглушки. В іншому випадку на металевих деталях може початися процес корозії. Алгоритм очищення:

 1. Процес відмочування. Ванна наповнюється теплою водою з додаванням миючого засобу. Всі пластикові деталі дозволяється тримати в розчині будь-яку кількість часу. & Nbsp; Але зазвичай досить пари годин. Металеві частини не можна тримати в воді довше 10-15 хвилин.
 2. Миття. Весь бруд легко видаляється м'якою губкою. До речі, всі планочки повинні бути в позиції & laquo; захист від сонця & raquo ;. & Nbsp; Так вони не сплутується і повністю видаляються всі забруднення.
 3. Ополіскування. Воду потрібно спустити в ванній. Потім жалюзі підвішуються в горизонтальне положення. & Nbsp; Їх обдають з усіх боків потужним струменем води. Вона повинна стекти сама повністю.
 4. Витерти жалюзі повністю. Ламелі рекомендується розкласти на м'якої речовини. Так вдається уникнути розлучень.
 5. Повісити на вікно. Навіть при дотриманні правил, вода потрапляє в підйомний механізм. & Nbsp; Шнури обов'язково намокають. Необхідно чекати близько доби, щоб конструкція повністю висохла.
 6. Вже сухе полотно потрібно зняти з вікна. Всі заглушки ставляться в правильну позицію. Підйомний & nbsp; елемент жалюзі необхідно змастити силіконовою змазкою або звичайним машинним маслом.
 7. Штори можна повісити & nbsp; в звичному вигляді.

Які засоби ідеальні

Засоби з високим рівнем лугу швидко очищають поверхню. Вони ідеальні для стійких забруднень. Але так матеріал легко пошкоджується. Звичайні миючі засоби прекрасно справляються з пилом і брудом. Серед них виділяють:

 • Гелі для миття посуду.
 • Концентрована суміш & nbsp; мила з водою.
 • Харчова сода.
 • Будь-пральний порошок.

Важливо пам'ятати: ламелі можна замочувати будь-яку кількість часу. Але алюмінієві конструкції псуються, тому їх не можна тримати в воді довше 10 хвилин. & Nbsp; Окремим пунктом виділяються дерев'яні планки. Вони дуже псуються навіть від незначної вологи. Щоб помити горизонтальні жалюзі, застосовується волога губка або використовується розчин, призначений для меблів.

Опубликавано: 16.05.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Оксана
20.08.2019 в 17:23 # Ответить
new comment
Лично мне неудобно мыть жалюзи, когда они висят на окне, всегда снимаю. Использую обычно средство для посуды, а также тряпочку из микрофибры. Затем просто насухо вытираю замшевой салфеткой.
Диана А
16.08.2019 в 02:48 # Ответить
new comment
Я например слышала, что можно самой сделать такую щеточку, разрезав поролон на несколько частей и соединив его между собой. Вообще не составляет труда, чтобы почистить горизонтальные жалюзи.
Антонина
11.08.2019 в 00:14 # Ответить
new comment
Щетками все же не так удобно чистить жалюзи если к примеру нужно "гениралить". Если для поддержания чистоты, то конечно и щетка хороша, раз или в два дня протирать. Но, если нужно помыть хорошо, то лучше жалюзи снять.
Erika
04.08.2019 в 16:17 # Ответить
new comment
Лучше использовать для чистки подобных жалюзей поролоновую щетку, если чистить каждую по отдельности, получится не слишком удобно. Для еще большего удобства, лучше снять жалюзи, чтобы получилось тщательно почистить.
Галя
07.08.2019 в 06:04 # Ответить
new comment
Полностью согласная с вами, что лучше жалюзи снять, для того чтобы получилось хорошо почистить. Так же знаю, что продаются специальные щеточки, для чистки таких вот жалюзей, очень удобно кстати.
Отменить
Додати коментар
Металеві зварні решітки на вікна
Є кілька способів закріпити грати на вікні. Конструкцію вставляють з зовнішньої сторони будівлі, всередині приміщення або між стеклами. Такі металеві огорожі надійно захистять приміщення від проникнення зловмисників, адже їх досить складно демонтувати без наявності спеціальних інструментів.
Детальніше
Малогабаритна кухня 7 кв. м
Малогабаритна кухня 7 кв. м
Створити функціональний дизайн кухні 7 кв.м. далеко не легке завдання. Благо в світі дизайну інтер'єру давно з'явилися прийоми для вирішення цього завдання і перетворення маленької площі в саме функціональне місце в будинку. Приділіть увагу дрібницям і планування кімнати. Зібравши в одній статті вишукані дизайни, креативні підходи та чинне прийоми, ми полегшимо ваш ремонт і допоможемо створити кухню мрії.
Як заховати на стіні дроти від телевізора: способи маскування кабелів
Як заховати на стіні дроти від телевізора: способи маскування кабелів
При облаштуванні домашнього кінотеатру телевізор найчастіше монтується на стіну. Подібний принцип використовується і при покупці телевізорів з великою діагоналлю, набагато зручніше дивитися зображення з великого екрану, який знаходиться трохи вище рівня очей.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень