Філії
руукр

Дизайн кухні-вітальні

Зміст
Основні правила дизайну
Переваги та недоліки суміщення кімнат
Планування
Прямокутна форма кімнати
Квадратна кухня -вітальня
Інтер'єр з одним і двома вікнами
Як можна зонувати кімнату?
Підлогове покриття
Стіни
Стелі
Меблі

Плануючи створити кухню-вітальню необхідно пам'ятати, що слід поєднувати стиль двох приміщень. Правильно зонувати простору, а також забезпечити кімнату багатофункціональністю, так як необхідно виділити місце для зустрічей гостей, прийому їжі і приготування їжі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні правила дизайну

Перед створенням кухні-вітальні слід врахувати ряд нюансів.

 1.     Потрібно вибрати колір, в якому буде виконано приміщення, краще віддавати перевагу холодним відтінкам або нейтральній колірній гамі.
 2.     Стиль повинен бути обраний один єдиний для вітальні і для кухні. Щоб він сприймався людиною єдиним цілому і не переобтяжував кімнату.
 3.     Слід правильно розмежувати потік світла. Наприклад, в зоні відпочинку можна встановити світильник з розсіяним світлом, щоб створити комфортну обстановку. У робочій зоні варто вибрати точкове освітлення і більш потужне, щоб зручно було виконувати поставлені цілі. Для поділу зон, можна використовувати немічні ліхтарі, які будуть висвітлювати простір.
 4.     Якщо кімнати невеликі варто задуматися про функціональність меблів і мінімальному наборі її в приміщенні. Якщо ж розмір приміщення великий, то можна давати волю, фантазії і побажань.

Переваги та недоліки суміщення кімнат

Як і будь-яке рішення поєднання кухні і вітальні має масу плюсів і недоліків, які будуть озвучені нижче.

До переваг варто віднести:

 1. Можна створити один великий простір замість двох маленьких кімнаток.
 2. Можна організувати не тільки обідню зону, але і зону відпочинку.
 3. Можна більше проводити часу з сім'єю.

До недоліків варто віднести

Шум і запахи, які будуть виходити під час приготування їжі. Але з цим завданням може впоратися потужна витяжка, а також безшумна техніка.

Для створення суміщеної кухні та вітальні необхідно отримати дозвіл у відповідних органах. Переробити планування і вкласти безліч засобів. Але якщо ви готові перетворювати власне житло, ці проблеми не стануть настільки вагомими, щоб відмовитися від мрії.

Так як дві кімнати суміщені, вони будуть вимагати більш частого прибирання.

Планування

Потрібно розділити наявне приміщення на три зони:

 • для приготування їжі:
 • для відпочинку;
 • для прийому їжі.

Прямокутна форма кімнати

В такому приміщенні варто виділити цент. Зробити його місцем прийому їжі, а також використовувати п-образну меблі для створення кухні, диван для відпочинку краще вибрати г подібної форми. А одну стіну залишити вільною. Максимум, що можна на неї закріпити - це телевізор.

Квадратна кухня -вітальня

Якщо кімната симетрична можна вибирати будь-який стиль, меблі для кухні стоїть розташувати в одну лінію, в центрі стоїть зробити місце для прийому їжі, а біля протилежної стінки поставити комфортний диванчик.

Інтер'єр з одним і двома вікнами

Якщо в кімнаті є два вікна. Те між ними потрібно зробити поділ на зони. Тоді кухня і стіл для обіду буде в одній зоні, а місце для відпочинку в другій. Якщо ж вікно одне і кімната витягнутої форми, то варто, біля вікна розташувати обідній стіл, з одного боку від столу зробити кухонні меблі, а по іншу поставити невеликий диванчик з журнальним столиком якщо дозволяє простір.

Як можна зонувати кімнату?

Є кілька варіантів зонування кімнати.

 1.     Можна розділити приміщення за допомогою м'яких меблів.
 2.     Також можна розділити на зони за допомогою обіднього столу.
 3.     Барна стійка, також яскраво розділяє кімнату на зони.

Крім усього зонувати приміщення можна декоративними перегородками створеними з гіпсокартону або ж з штор. Наприклад, можна зонувати кімнату за допомогою рулонних штор або вертикальних. Вертикальні штори допоможуть повністю відгородитися від зони відпочинку. Потрібно на всьому протязі кімнати встановити штору і при необхідності її можна розсунути і повністю відокремитися від світу для приготування смачної їжі.

Вікна можна прикрасити римськими шторами вони займають мінімум місця і не привертають уваги на себе. Купити якісні жалюзі і штори можна в інтернет-магазині Никоссиі, який може створити полотно будь-якого розміру під індивідуальні потреби замовника.

Підлогове покриття

Можна розділити кухню на зони за допомогою використання підлогового покриття, наприклад, в кухні слід використовувати кахель або камінь, але заздалегідь слід продумати процес обігріву підлоги, а для гостьової частини краще вибрати ламінат, біля дивана можна постелити килимок. Зонувати кімнату можна вибравши різний колір ламінату.

Стіни

Для кухні варто вибирати легко миються матеріали: пластикові панелі, камінь, плитку. У гостьовій частині можна обклеїти шпалери. Але, важливо щоб вони були миються, також можна оформити дерев'яними панелями.

Стелі

Варто віддати перевагу одноярусні стелях. Конструкція може бути повністю виконана з гіпсокартону, також додатково може використовуватися натяжна стеля, який за рахунок блиску збільшить кімнату в розмірі.

Меблі

Диван також краще вибирати з миються, щоб легко видаляти забруднення. Кухня повинна бути лаконічною і багатофункціональної, економте простір для польоту думок і не захаращуйте його непотрібними деталями.

Кухня-вітальня ідеальний варіант для тих, хто бажає частіше зустрічатися з сім'єю і цінує функціональність в кожному її прояві.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 05.12.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі
При створенні затишного інтер'єру значення відіграє будь-яка дрібниця. Найскладніше в цій справі - дотримати баланс між стилем, функціональністю і затишком.
Детальніше
Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність
Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність
Все більшим попитом серед забудовників і користувачів користуються квартири-студії. Простір, мінімалізм, функціональність і продуманість, очевидні переваги студії. Але, багато однокімнатні квартири також мають цими перевагами.
Інтер'єр квартири з високими стелями
Інтер'єр квартири з високими стелями
Квартири з високою стелею залишаються в пошані. Вони дарують власникові відчуття свободи, легкості. Високі стелі, це ще і можливість з декорування простору.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень