• Головна
  • Блог
  • Установка захисних ролет та енергоефективність будинку

Установка захисних ролет та енергоефективність будинку

Зміст
Початкове тепло
Навіщо потрібні захисні ролети?

Установка захисних ролет та енергоефективність будинку

Кожному необхідно жити в комфортних умовах. Будинок – це саме те місце, де потрібно добре відпочивати і відчувати себе впевнено. Сучасні технології для житла дозволяють економити кошти, роблячи проживання більш комфортним. Давайте розберемося, як установка додаткових елементів будинку здатна підвищити енергоефективність будинку.

Початкове тепло

Через дах, стіни, вікна йде багато тепла з квартири. Дослідження показали, що 15% тепла йде через підлогу, ще стільки ж – через двері. Стіни, які виходять на вулицю, випускають до 20% домашнього тепла. Якщо говорити про приватний будинок або верхній поверх, то через дах виходить 25% тепла. Такий же показник і для вікон. Цифри, зрозуміло, варіюються від приміщення до приміщення. У деяких будинках з утепленими стінами відсоток знизиться. Але висновок один – через вікна йде найбільше тепла з квартири. Тому потрібно відповідально поставитися до питання утеплення вікон.

Коли варіанти скорочення домашнього тепла закінчилися, радимо звернути увагу на вікна. Відсоток виходу енергії не маленький, тому проблему варто вирішувати вчасно. Варіантом вирішення завдання виступає використання захисних ролет на вікнах. Принцип дії дуже простий: віконне простір (між вікном і ролетами) стає повітряною подушкою, яка затримує вихід тепла з приміщення. У теплу пору року температура будинку буде на кілька градусів вище, ніж зазвичай. Влітку навпаки – жарке повітря з вулиці не проникне в будинок або квартиру.

Навіщо потрібні захисні ролети?

Підвищення енергоефективності для деяких здасться не настільки важливою. Але є переваги захисних ролет, які здатні переконати в зворотному.

  • Теплозбереження. З моменту установки захисних віконниць енергоефективність значно зросте. Бар'єр не пропускає тепле повітря в будинок і з нього. Так, взимку холод не проникне в квартиру, а тепло не піде. Влітку навпаки.
  • Економія. Через менших витрат на опалення приміщення гроші на прогрівання будинку будуть витрачатися набагато раціональніше. Особливо актуально в умовах солідних тарифів на утримання будинку в теплі взимку.
  • Захисна функція. Міцний матеріал не тільки допомагає тримати тепло, але і надійно захищає вікна від злому. Алюміній або сталь, з яких виконані ролети, не піддаються стандартним способам злому. Тому шахраї, які хочуть проникнути в будинок через вікно, на всі 100% зазнають поразки.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Захист і надійність це, безумовно, добре. Але не варто нехтувати красою зовнішнього вигляду установки. Сучасні магазини пропонують хороший вибір красивих і акуратних ролет за адекватними цінами.

Важливий момент: від правильності установки сталевих або алюмінієвих ролет залежить їх надійність. якщо правила установки були проігноровані, то тепло таки зможе вийти з приміщення, а зламати конструкцію буде простіше простого. Делегуйте цей процес на досвідченого майстра, який дасть гарантію на свою роботу. Самостійна установка займе більше часу і сил, а результат може не порадувати з першого разу.

Популярні питання наших клієнтів
Як забезпечити максимальний захист від небажаного проникнення?

Якщо захисний короб знаходиться всередині отвору або будівлі, то такий варіант установки називається вбудованим. Це вид монтажу забезпечує найнадійніший захист, в цьому випадку, доступ до захисного короба зовні приміщення, відсутня.

Можна або використовувати рольставні на похилих вікнах?

Здебільшого рольставні використовуються для захисту віконних і дверних прорізів, але також можуть закривати вікна зимових садів, які розташовуються не тільки в вертикальних площинах, а й на дахах, під будь-яким кутом.

Як можна керувати захисної ролетою?

Управління захисними ролетами буває: шнурове, Воротковий, Кордова управління, пружинно-інерційний. Пружинно-інерційний механізм використовується з ролетами 10-80 кг.

Чому так популярні захисні ролети на вікна?

Захисні жалюзі стали популярні з кількох причин: Конструкцію дуже важко пошкодити, завдяки чому проникнути в приміщення важко. Створюють конфіденційність і захищають від зовнішніх звуків. Влітку захисні жалюзі обмежують надходження сонячних променів в приміщення і дозволяють уникнути перегріву. У зимовий час полотна навпаки допомагають зберегти тепло. Ламелі не потребують фарбування.

Яка різниця у виборі захисних ролет?

Найголовніша відмінність - спосіб застосування захисної ролети. Захисну ролети можна встановити на альтанки, тераси, вікна, на кіоски, на гаражі, на в'їзд, в санвузол!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Ренат 19.05.2021 в 13:32
new comment
У защитных ролет есть много преимуществ. У нас дом холодный, а после установки ролет зимой стало заметно теплее.
Максим 14.08.2019 в 02:04
new comment
Недавно заменил громоздкие ставни на защитные роллеты по причине большей комфортности и внешнему виду, чему рад. Установку все же лучше доверить тем, кот знает свою работу на отлично. Слишком много замеров и нюансов о которых вы можете не знать.
Ольга 29.08.2019 в 12:22
new comment
Абсолютно с вами согласна по поводу специалистов. Мы вначале доверились знакомому знакомого, результат плачевный. А после того, как защитные ролеты переделала в фирме и заметили повышение температуры зимой.
Отменить
Додати коментар
Як доглядати за жалюзі
Жалюзі на вікнах дозволяють ефективно регулювати рівень природного світла в кімнаті. Вони також захищають приміщення від сторонніх поглядів з вулиці. Ці конструкції вже давно знайомі споживачам і попит на них не зменшується. Пояснюється це ефектним
Детальніше
Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі
Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі
Неокласика Поєднуватися в собі розкіш класики і сучасну функціональність. Розбираємося, як оформити квартиру таким чином. Насправді неокласика в інтер'єрі - це не завжди химерність ліній, вензелі, камін, годинник. Це дуже гнучкий стиль, який можна обіграти практично на будь-якої площі, навіть в маленькій кімнаті.
Бюджетні жалюзі: на які варто звертати увагу?
Бюджетні жалюзі: на які варто звертати увагу?
Кожен може потрапити в ситуацію, коли оновлення інтер'єру та будь-яких його функціональних складових просто необхідно, але кошти не дозволяють вибрати абсолютно будь-який варіант.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00