Стиль романтизм в інтер'єрі
Сучасна різноманітність стилів в інтер'єрі просто вражає і сьогодні, в будь-якій квартирі і в будь-якому будинку, можна реалізувати, фактично, будь-який з них, тим більше, що велика кількість різноманітних стильних інтер'єрних деталей в будівельних магазинах, також не відстає.
Романтичний стиль в інтер'єрі: його основні відмінні риси
Романтичний стиль зародився в далекому вісімнадцятому столітті і прийшов на зміну класицизму з його вивіреними формами, використанням античних колон, принципом золотого перетину. Романтичний стиль дозволяє набагато більше вільностей, такого принципового проходження золотого перетину тут немає. А ще, романтичний стиль - ідеальний для тих, хто любить велику концентрацію різних декоративних елементів.
Зовсім не потрібно, щоб житло в романтичному стилі виглядало солодкаво і нудотно: романтичний стиль точно не про це. Романтичні інтер'єри досить легкі, повітряні, на відміну від помпезних класичних і барокових інтер'єрів, вони абсолютно не напружують, відмінно сприймаються і, практично ніколи не виходять з моди. Романтизм в інтер'єрі - перш за все настрій, мрійливе, чутливе, піднесене. Особливо підійде інтер'єр-романтик для будуара і дитячої. Для спальні романтичний інтер'єр також буде відмінним варіантом.
Однак і в вітальні він може проявити свої кращі якості, створивши осередок затишку. Для стилю характерні квіткові мотиви, негрубі, м'які матеріали, пастельні тони, розпинаючи фурнітура, ажурне різьблення і мережива, розсіяне освітлення. Ніяких занадто яскравих джерел освітлення тут точно бути не повинно, як і занадто яскравих, тим більше, кислотних відтінків. Меблі також повинна бути достатньо округлої. Текстиль тут цілком доречний: наприклад, скатертини і серветки з квітковими мотивами. Різких ліній і кутів потрібно уникати, однак неприборкана химерність стилю теж не властива. Принадність інтер'єрів романтичного стилю полягає в тому, що їх можна реалізувати як в маленьких квартирах, так і в великих заміських будинках.
Як правило, в романтичних інтер'єрах використовуються світлі відтінки, темні ж, навпаки, можуть "вбити" ту саму легкість, за яку цей стиль люблять. Це - білий, ніжний рожевий, ніжний блакитний, світло-золотистий.
Матеріали підійдуть натуральні: світле дерево, гладка кераміка, скло. На відміну від "сільських" стилів, тут дерево точно має бути обробленим, можна - лакованим. На стелі використовують ліпнину, підлоги покривають паркетом, стіни обклеюють шпалерами в дрібний квітковий орнамент, прикрашають дзеркалами, акварелями. Меблі - закруглених силуетів, з бархатистою оббивкою, різьбленими деталями.
Освітлення, в основному, створюють торшери, абажури, невеликі бра і свічки. На перших ролях в романтичному житло - гладкі, повітряні, ласкаві тканини. Їх багато: це і подушечки, і широкі покривала, і невагомі балдахіни, і накидки на стільці, і хвилясті завіси. Прикрашаючи квартиру романтика, додають щіпку гламуру: перламутрові плафони, срібну шкатулку, дрібницю зі слонової кістки.
Як декоративні елементи ідеально підійдуть акварелі в різьблених рамках, рамки з фотографіями.
Які сонцезахисні системи підійдуть для романтичного стилю в інтер'єрі?
Найбільш часто в таких стилях використовуються легкі тюлі та портьєри. Але якщо ви хочете що-небудь сучасніше, то зверніться до ролетів: наприклад, ролетів день-ніч, виконаним у світлих відтінках. Вони відмінно впишуться в інтер'єр і прекрасно захистять приміщення від надлишку сонячного світла.
- Які бувають стилі в дизайні квартир?
-
Стилів дизайну квартир дуже багато. Найпопулярніші - це класичний, скандинавський, лофт, мінімалізм, еко-стиль і романтизм.
- Який стиль підходить для маленької квартири?
-
При розробці дизайну маленької квартири потрібно максимально зберегти вільний простір і візуально її збільшити за допомогою світлих тонів стін, підлоги і штор. На вікна краще повісити однотонний тюль або рулонні штори світлих, пастельних тонів.
- Які відмінні риси в романтичному стилі інтер'єру?
-
Романтичний стиль в інтер'єрі характеризується світлими, пастельними тонами меблів, шпалер в дрібну квіточку, штор, які м'яко приглушують денне світло. У романтичному інтер'єрі використовуються натуральні світлі матеріали: світле дерево, скло і кераміка. Використовується білий, ніжно-рожевий і ніжно-блакитний колір.
- Яке освітлення в інтер'єрі з романтичним стилем?
-
В інтер'єрі з романтичним стилем потрібно використовувати приглушені джерела світла. Але кімната не повинна бути темною. Для цього в денний час потрібно використовувати ролети день-ніч, виконаних в світлих відтінках, які захистять кімнату від яскравого світла. У кімнатному освітленні можна використовувати торшери, бра і свічки.
- Як правильно підібрати штори в спальні?
-
Для спальні підбирають штори, які будуть поєднуватися з меблями, шпалерами та всіма предметами інтер'єру. Найкраще вибирати штори не в тон шпалер або меблів, а на кілька тонів світліше або темніше.



Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.
• Удобно регулировать поступление в помещение солнечного света;
• Минималистичный дизайн;
• Удобная установка.
Плюсы рулонных штор:
• Практичность;
• Простота в уходе;
• Сопротивляемость выгоранию на солнце;
• Бюджетная стоимость;
• Можно выбрать полотно с разной степенью защиты от солнечного света;
• Возможен вариант монтажа с плотным прилеганием к оконной раме;
• Отсутствие шума при проветривании;
• Пылеотталкивающие свойства пропитки полотна;
• Влагостойкость;
• Можно подобрать под любой стиль интерьера.
Минусы рулонных штор:
• Ролл шторы не создают уют в такой степени как обычные текстильные шторы и тюль;
• Степень освещенности можно регулировать только рулонными шторами "День-ночь", за счет накладывания при движении прозрачных и непрозрачных полос полотна.
И жалюзи, и рулонные шторы имеют свои недостатки и преимущества. Что лучше, можно решить взвесив все плюсы и минусы. Что же касается красоты, то тут однозначно преимущество за рольшторами. Выбор тканей по фактуре, цвету, с рисунком и без сейчас огромен. Можно выбрать под любой интерьер комнаты и даже подобрать красивое сочетание с обычными тканевыми шторами на карнизе.