Стиль романтизм в інтер'єрі

Стиль романтизм в інтер'єрі

Сучасна різноманітність стилів в інтер'єрі просто вражає і сьогодні, в будь-якій квартирі і в будь-якому будинку, можна реалізувати, фактично, будь-який з них, тим більше, що велика кількість різноманітних стильних інтер'єрних деталей в будівельних магазинах, також не відстає.

Романтичний стиль в інтер'єрі: його основні відмінні риси

Романтичний стиль зародився в далекому вісімнадцятому столітті і прийшов на зміну класицизму з його вивіреними формами, використанням античних колон, принципом золотого перетину. Романтичний стиль дозволяє набагато більше вільностей, такого принципового проходження золотого перетину тут немає. А ще, романтичний стиль - ідеальний для тих, хто любить велику концентрацію різних декоративних елементів.

Зовсім не потрібно, щоб житло в романтичному стилі виглядало солодкаво і нудотно: романтичний стиль точно не про це. Романтичні інтер'єри досить легкі, повітряні, на відміну від помпезних класичних і барокових інтер'єрів, вони абсолютно не напружують, відмінно сприймаються і, практично ніколи не виходять з моди. Романтизм в інтер'єрі - перш за все настрій, мрійливе, чутливе, піднесене. Особливо підійде інтер'єр-романтик для будуара і дитячої. Для спальні романтичний інтер'єр також буде відмінним варіантом.

Однак і в вітальні він може проявити свої кращі якості, створивши осередок затишку. Для стилю характерні квіткові мотиви, негрубі, м'які матеріали, пастельні тони, розпинаючи фурнітура, ажурне різьблення і мережива, розсіяне освітлення. Ніяких занадто яскравих джерел освітлення тут точно бути не повинно, як і занадто яскравих, тим більше, кислотних відтінків. Меблі також повинна бути достатньо округлої. Текстиль тут цілком доречний: наприклад, скатертини і серветки з квітковими мотивами. Різких ліній і кутів потрібно уникати, однак неприборкана химерність стилю теж не властива. Принадність інтер'єрів романтичного стилю полягає в тому, що їх можна реалізувати як в маленьких квартирах, так і в великих заміських будинках.

Як правило, в романтичних інтер'єрах використовуються світлі відтінки, темні ж, навпаки, можуть "вбити" ту саму легкість, за яку цей стиль люблять. Це - білий, ніжний рожевий, ніжний блакитний, світло-золотистий.

Матеріали підійдуть натуральні: світле дерево, гладка кераміка, скло. На відміну від "сільських" стилів, тут дерево точно має бути обробленим, можна - лакованим. На стелі використовують ліпнину, підлоги покривають паркетом, стіни обклеюють шпалерами в дрібний квітковий орнамент, прикрашають дзеркалами, акварелями. Меблі - закруглених силуетів, з бархатистою оббивкою, різьбленими деталями.

Освітлення, в основному, створюють торшери, абажури, невеликі бра і свічки. На перших ролях в романтичному житло - гладкі, повітряні, ласкаві тканини. Їх багато: це і подушечки, і широкі покривала, і невагомі балдахіни, і накидки на стільці, і хвилясті завіси. Прикрашаючи квартиру романтика, додають щіпку гламуру: перламутрові плафони, срібну шкатулку, дрібницю зі слонової кістки.

Як декоративні елементи ідеально підійдуть акварелі в різьблених рамках, рамки з фотографіями.

Які сонцезахисні системи підійдуть для романтичного стилю в інтер'єрі?

Найбільш часто в таких стилях використовуються легкі тюлі та портьєри. Але якщо ви хочете що-небудь сучасніше, то зверніться до ролетів: наприклад, ролетів день-ніч, виконаним у світлих відтінках. Вони відмінно впишуться в інтер'єр і прекрасно захистять приміщення від надлишку сонячного світла.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.10.2019
Просмотрено: 1114 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору