Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно

Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно

Зміст
Підбираємо інструменти
Покрокове керівництво

Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.

Зробити це при наявності звичайного інструмента, який знаходиться під руками у кожної господині, зможе будь-хто. Для того, щоб приступити до роботи, спочатку треба заміряти розміри вікна. Для цього виконайте такі покрокові дії:

  1. Повісьте тканину на наявний над вікном карниз.
  2. Розправте матеріал штор, дайте йому трохи повисіти, прийняти остаточну форму.
  3. Складіть точні виміри і запишіть отриману інформацію.

По довжині зменшити розміри можна за лічені хвилини. Для цього просто зробіть подвійний або потрійний підгин і сховайте таким чином до 20-30 см рулонної тканини.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Підбираємо інструменти

Для того, щоб обрізати рулонні штори по ширині самостійно, необхідні будуть такі інструменти:

  • мило або спеціальний олівець для тканини;
  • господарські ножиці або гострий канцелярський ніж;
  • голки, нитки;
  • сантиметрова стрічка.

Якщо штори мають занадто велику ширину, яка виходить за розміри вікна, потрібно їх звузити. Спочатку необхідно розгорнути полотно, попередньо знявши заглушки. Зверніть увагу, що рулони оснащені особливими утяжелителями, які також потрібно вийняти і обрізати відповідно до розмірів нового вікна.

Покрокове керівництво

За допомогою мила і сантиметрової стрічки нанесіть на тканину штор відповідну розмітку. Перед тим, як підрізати вал рулонних штор і довести його до необхідної довжини, треба заміряти ширину вікна, відступивши на 2-3 см від довжини кронштейна.

Потім потрібно встановити заглушки і відпиляти зайву частину рейки, яка в підсумку повинна дорівнювати довжині вала.

На полотно штор також наноситься розмітка за допомогою мила і сантиметрової стрічки. Гострим канцелярським ножем або звичайними господарськими ножицями полотно штор обрізають до ширини низу рейки.

Після матеріал кріпиться на вал. Для цього його потрібно щільно намотати, попередньо приклеївши захисну стрічку з самоклеющейся основою. Полотно потрібно накручувати акуратно і дотримуватися строго горизонтального положення по відношенню до валу. Уникайте найменших перекосів, так як в такому випадку вся робота буде виконана даремно.

Загніть 5 см полотна так, щоб утворилася складка, куди буде встановлюватися вал з приклеєною стрічкою. Не робіть занадто великий відступ, так як вал в такому випадку буде прослизати і не зможе щільно зафіксуватися в потрібному положенні.

Після потрібно прокатати по верхній частині штори і згорнути її на 3/4 довжини. Нижню рейку встановіть в отвір на шторі. Кронштейн вставте в самий кінець рульового механізму, після таким же чином вставте і інший його кінець. По завершенні робіт всі деталі, які кріплять систему, потрібно зібрати, а вкорочений по ширині рулонну штору повісити на призначене для неї місце.

Як бачите, обрізати рулонні штори по ширині самостійно не складе особливих труднощів. Тут головне уважність і старанність, а також час вільного часу і наявність під руками необхідних робочих інструментів.

Популярні питання наших клієнтів
Як правильно вибрати за розміром рулонні штори?

Щоб вибрати ідеальні за розміром штори необхідно виміряти верхню частину вікна по зовнішньому краю (враховується ширина скла, а також штапики з боків). Висоту вимірюємо по глухий стулці від зовнішнього краю верхнього і нижнього штапика.

Чи можна обрізати рулонні штори день-ніч?

Так, штори «день-ніч» можна обрізати. Для цього її необхідно розгорнути і розмітити саму тканину і вали. Вали обрізаються ножівкою, а краю обробляють напилком. Саме полотно обрізають до потрібного розміру.

Як встановити рулонні штори після коригування ширини?

Після коригування штори потрібно також перемістити і кріплення на нові місця. Для цього потрібно розрахувати місце установки і використовуючи інструменти закріпити на новому призначеному місці.

Як можна закріпити рулонні штори після коригування?

Щоб закріпити штору на місце можна скористатися кронштейном, двостороннім скотчем або саморізами. Щоб зручніше було користуватися напрямними рольштори разом з коробом кріплять на стулку вікна або раму.

Як працює механізм в рулонної штори (рольштор), які вони бувають?

Існує кілька механізмів які дозволяють підняти штору на необхідну висоту. Касетний (в алюмінієву касету вставляється напрямна). Пружинний механізм (рулон відкривається і закривається за рахунок пружини). Ланцюговий механізм.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Екатерина 11.08.2019 в 17:11
new comment
В основном процесс не сложный, но требующий усидчивости и внимания к деталям. Мой муж вот к примеру не выдержал такого, и отдал доделывать все мне, сказал это не для нервных людей:)) Я же сделала все быстро сама.
Золли 08.09.2019 в 23:11
new comment
Екатерина, хоть сам процесс и не сложный, как вы описали выше, самостоятельно с такой бы задачей я вряд ли справилась. Испортить так же не хочется, поэтому доверю такое дело знающему.
Отменить
Додати коментар
Установка сантехнічних рольставней
Набирають все більшої популярності у клієнтів рольставні в туалет свідчать про головне: ролети - це оптимальний вибір для всіх покупців, що віддають перевагу якість і естетичність.
Детальніше
Архітектурні стилі вікон
Архітектурні стилі вікон
У сучасному світі настільки швидко розвивається індустрія пластикових профілів, що можливості архітектури для вікон ПВХ неймовірні. Всі передумови успішно створюються віконними системами для благополучної роботи архітекторів, а також відтворення розкішного вигляду фасадів.
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
На загальну думку, коричневий вважається нудним і занадто простим, тому його часто не приймають до уваги при оформленні інтер'єру. Але це поширена помилка, адже в поєднанні з правильно

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень