Установка і замовлення жалюзі в Тернополі

Зміст
Основні переваги жалюзі: чому варто віддати перевагу їх звичайним шторам?
Рулонні штори: в яких випадках варто вибирати саме їх?
Якісні жалюзі і ролети в Тернополі: де краще купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сьогодні багато хто робить вибір між шторами і жалюзі, а також ролетами. Безумовно, вік штор, важких портьєр і тюлі вже давно пішов: їм на зміну прийшли функціональні, компактні системи.

На відміну від штор, жалюзі не вбирають запахи і з них легко можна видалити бруд: просто звичайною вологою ганчіркою, навіть без використання будь-яких миючих засобів. Їх рекомендують використовувати в приміщеннях, де пред'являються високі санітарні та гігієнічні вимоги, а також вимоги до пожежної безпеки: як правило, саме горизонтальні жалюзі використовуються в різного роду медичних кабінетах. Ще однією важливою перевагою жалюзі і рулонних штор є їх гіпоалергенність. У тканинах звичайних штор накопичується безліч різноманітних частинок, мікроорганізмів, простіше кажучи - пилу, яка може викликати алергію або навіть астму. Тому, якщо ви давно страждаєте з кашлем незрозумілої етіології, задумайтеся: можливо, справа саме в ваших старих штоарх

Основні переваги жалюзі: чому варто віддати перевагу їх звичайним шторам?

 • не займають місце, якого у багатьох приміщеннях і так мало, системи максимально компактні;
 • дозволяють захистити кімнату від сонячних променів і сторонніх поглядів, але не обмежують при цьому огляд з вікна, особливо коли мова йде про ролетах день-ніч;
 • відображення променів, яке забезпечує захист від нагрівання кімнати і полегшення роботи кондиціонера;
 • простота застосування, автоматизація, іноді навіть можливість управління з пульта або виставлення програми: такий варіант можна вибрати, якщо звичайне механічне управління вас не влаштовує;
 • доступна вартість: ми переконані, що жалюзі і ролети - по кишені абсолютно всім;
 • широкий асортимент форм, матеріалів, розмірів і видів, що дозволяє підібрати жалюзі для будь-якого інтер'єру;
 • легкість прибирання і чищення, відсутність накопичення пилу.

Якщо ви вважаєте, що звичайні жалюзі не дуже підходять для вашого інтер'єру, зверніть увагу на рулонні штори: вони не менш функціональні і захищають від сонця не те, що не гірше, але і краще, ніж звичайні жалюзі.

Рулонні штори: в яких випадках варто вибирати саме їх?

 1. Найкраще ставити рулонні штори або ролети саме в житлових приміщеннях, в будинку або в квартирі. Вони роблять приміщення затишніше, від сонця захищають краще, окремі види ролетів, зокрема, захисні ролети, здатні захистити ще й від злому.
 2. Вибирайте ролети тоді, коли вам до душі найбільш просте управління.
 3. Якщо ви робите ставку на максимально екологічно чистих матеріалів - беріть ролети.
 4. Якщо в ваших пріоритетах - максимальний захист від сонця, то варто звернути увагу на так звані рулонні штори блекаут. Вони зроблені з абсолютно світлонепроникної тканини зі спеціальним просоченням, яка забезпечує до 100% захисту від сонячних променів. Якщо ваші вікна виходять на сонячну сторону, то це - просто маст-хев.

Якісні жалюзі і ролети в Тернополі: де краще купити?

Якщо ви плануєте установку сонцезахисних систем в Тернополі і вам потрібна допомога у виборі, консультації, виготовленні жалюзі або ролет, а також в їх установці, то фахівці компанії Nikoss із задоволенням вам допоможуть. У нас приємні ціни, висока якість, багаторічний досвід роботи, тисячі задоволених клієнтів по всій Україні, а також послуги "під ключ" - від вибору потрібного вам типу сонцезахисних систем, до всіх необхідних замірів та повноцінної, грамотної установки від кваліфікованих майстрів. Якісні жалюзі і ролети в Тернополі - тільки у Nikoss!

Задати питання
Опубликавано: 31.08.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Юля
04.09.2019 в 04:51
new comment
Оказывается и в Тернополе теперь имеется возможность заказать разновидные жалюзи, просто уже все начали заменять гардины на жалюзи. Если честно это правильное решение ведь и дышится легче, а так же вид совсем другой!
Сара
04.09.2019 в 04:32
new comment
Честно сказать, не знала, что и в Тернополе появилась такая возможность заказать жалюзи, в стоимость будет входить еще и их установка. Все это несомненно радует, пора менять обычные шторы, на качественные жалюзи!
Ася
03.09.2019 в 00:40
new comment
Я бы однозначно не говорила, что век штор ушел, но то, что ролеты и жалюзи набирают оборотов - однозначно. Я вот сейчас присматриваюсь к ролетам, которые гармошкой и можно и сверху и снизу их регулировать.
Отменить
Додати коментар
Японський стиль в інтер'єрі кухні
Кухня в Японії - це одночасне красиве і функціональне простір. Якщо ви хочете облаштувати кухню в японському стилі, то потрібно знати традиційний підхід, важливі елементи і етапи облаштування кухні. Цим ми і поділимося сьогодні.
Детальніше
Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту
Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту
Результат роботи дизайнера під ключ - це дизайн-проект, за яким можна сміливо робити ремонт. Якщо попросити дизайнера зробити не все, а тільки найнеобхідніші вам речі, тоді його послуги обійдуться дешевше.
Як правильно обрати подушку для здорового сну
Як правильно обрати подушку для здорового сну
Ваш здоровий і міцний сон залежить від багатьох факторів. Один з головних - хороша подушка. Її розмір, висота і наповнення мають велике значення
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень