Дизайн інтер'єру для молодих хлопців

Дизайн інтер'єру для молодих хлопців

Кожна людина індивідуальна. Це особливо важливо врахувати при створенні дизайну житлового приміщення. Те, що подобається молодій дівчині або сімейній людині за 40 років, швидше за все не підійде молодому хлопцю. При створенні дизайну під конкретну людину враховується не тільки його вік, а й індивідуальні особливості характеру. Простір житла має бути вільним, максимально функціональним і при цьому залишатися комфортним. Розглянемо найбільш популярні нюанси в оформленні інтер'єру для молодого хлопця.
 

Особливості дизайну інтер'єру

Коли дизайнер стикається з питанням проектування дизайну під вимоги конкретної людини, то це надає можливість максимально реалізувати свій творчий потенціал і застосувати знання. Дизайнеру потрібно врахувати смаки і характер молодої людини, щоб не помилитися. У той же час існують загальні правила оформлення інтер'єру для молодих хлопців, які, без урахування хобі і захоплень замовника, припадуть до душі більшості.
 
Так, знадобиться спеціальна колірна палітра. Вона повинна відповідати чоловічому характеру, бути стриманою. Для цієї мети добре підходять спокійні відтінки. Ніяких яскравих кольорів не потрібно, краще підійдуть нейтральні відтінки зеленого, синього, чорного, сірого, білого і бордового. Також популярні відтінки пісочного і світло-коричневого кольору, їх використовують в спальній кімнаті. Це ж правило стосується і меблевого гарнітура: стриманість і гармонія.
 
Класика рідко цікава молодим хлопцям. Зайві витонченості, барельєфи, складні форми - все це не несе ніякого функціоналу. При проектуванні дизайну краще віддати перевагу мінімалізму. Якщо виділити стилістичні напрямки, то оптимальними виявляться хай-тек, скандинавський стиль і модерн. Вони відрізняються лаконічністю, простотою і практичністю. Окремо можна виділити стиль лофт, який теж дуже популярний, але вимагає великого простору для повноцінної реалізації.
 

Важливість зонування

Наявність різних кімнат стає не актуальним, коли в квартирі живе молодий хлопець. Для оптимізації використовується зонування. Зони відпочинку, сну, роботи виділяються спеціальними квітами стін і стелі, покриттям підлоги і функціональними предметами. Такий підхід не тільки підвищує функціональність житла, але і візуально розширює його. Хороший спосіб для зонування: застосування різних оздоблювальних матеріалів в одному просторі. Найбільш популярна груба штукатурка, імітація цегляної кладки, бетону, обшивка дерев'яними панелями або каменем.
 
Також для кожної зони рекомендується використовувати індивідуальне освітлення. Наприклад, зона для сну може бути виділена пастельним тоном і м'яким жовтим світлом від підлогових торшерів, а робоча зона матиме яскраве біле верхнє освітлення і біле забарвлення стін.
 

На що ще звернути увагу

Не можна допускати, щоб в інтер'єрі знаходилися зайві предмети заради краси і позбавлені функціональності. Прямі строгі лінії, лаконічні меблі і більше вільного простору. Завдання дизайнера зробити так, щоб стіни були фоном для меблів і предметів, вони не повинні привертати зайву увагу. Кольорові рішення для м'яких меблів краще підбирати монохромні або однотонні в нейтральних відтінках.
 
Також важливо при створенні дизайну для молодого хлопця відобразити в ньому його захоплення і смаки. До організації робочого місця необхідно підійти серйозно, зробити його максимально зручним і практичним з урахуванням сфери занять чоловіки і його індивідуальних переваг. Як правило, використовується стіл для розміщення ПК або ноутбука і ергономічне крісло з можливістю регулювання.
 
Практичність і мінімалізм у всьому, тому на вікна в такому інтер'єрі найкраще повісити жалюзі або ролети. Це зручно, функціонально і вписується в концепцію дизайну інтер'єру для молодого хлопця.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 1161 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору