Ефект триплексу на вікна або триплекс?

Ефект триплексу на вікна або триплекс?

Будь-які вікна потребують якісної захисту. Деякі обмежуються гратами, деякі вважають за краще залишати вікна в первозданному вигляді. Існує оптимальний варіант – протиударний плівка. Але є ще один спосіб захистити вікно – використовувати триплекс. Давайте розберемося з плюсами і мінусами двох варіантів, щоб зробити правильний вибір.

Ефект триплексу на скло

Це популярний вид захисту вікон. Плівка надійно кріпиться на вікно, захищаючи його від механічних пошкоджень. Всього виділяють три класи захисту.

  • Клас А. Така плівка здатна захистити від удару каменя об вікно. Також плівка допоможе в разі сильного стуку об вікно. На більше розраховувати не варто, так як протиударний плівка може підвести.
  • Клас В. Тут захист для вікон вже сильніше і надійніше. При різких ударах, стукіт на плівці утворюється отвір, розміром з тілом, яким завдано удар. При пошкодженні скла не утворюються осколки.
  • Клас С. Найбільш сильний захист. На вікно наносять броньовану плівку. Її часто використовують в магазинах, банках. Такому класу плівки не страшно вогнепальну зброю. &

Триплекс – багатошарове скло

Рідкий полімерний склад і шар скла, який більш відомий як триплекс, використовують для захисту вікон. Кілька шарів скла склеюють між собою. У вільному просторі знаходиться рідкий полімер, який застигає під впливом ультрафіолету.

Переваги та недоліки триплекса

Плюси

Мінуси

  • Висока ударостійкість. Звичайний удар не здатний пробити триплекс. Якщо ж пошкодити конструкцію вдалося, то не буде осколків. Всі дрібні частинки залишаються на місці через полімеру між стеклами. Це добре тому, що оскільки не летять в хаотичному напрямку і не здатні поранити людину.
  • Висока звуко- і шумоізоляція. Особливо це актуально для вуличних приміщень. Наприклад, ресторани, кав'ярні та бутіки.
  • Універсальність. Триплекс використовують для виготовлення входів в будівлю, скляних сходів, зупинок і, звичайно, самих вікон.
  • Щодо велику вагу. Для деяких будівель велику вагу вікон просто неприйнятний. Тому виникають обмеження у використанні триплекса.
  • Висока вартість. Не кожному по кишені придбати багатошарове скло з-за великої ціни.

Якщо стоїть питання про те, що вибрати: плівку або триплекс, то потрібно виходити з можливостей і потреб. Для домашніх вікон краще використовувати плівку. Це економніше, а захист виходить саме такою, якою вона повинна бути в будинку. Триплекс – це варіант для магазинів, бутіків і кав'ярень, які виходять на вулицю. Через безліч переваг полімерне скло (триплекс) якраз відмінно підійде для використання на вулиці, де важлива посилений захист від механічних пошкоджень і крадіжок. Це допоможе уникнути проникнення сторонніх звуків і шуму з вулиць, який значно заважає і відволікає відвідувачів.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 649 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору