Ефект триплексу на вікна або триплекс?

Зміст
Ефект триплексу на скло
Триплекс – багатошарове скло
Переваги та недоліки триплекса

Ефект триплексу на вікна або триплекс?

Будь-які вікна потребують якісної захисту. Деякі обмежуються гратами, деякі вважають за краще залишати вікна в первозданному вигляді. Існує оптимальний варіант – протиударний плівка. Але є ще один спосіб захистити вікно – використовувати триплекс. Давайте розберемося з плюсами і мінусами двох варіантів, щоб зробити правильний вибір.

Ефект триплексу на скло

Це популярний вид захисту вікон. Плівка надійно кріпиться на вікно, захищаючи його від механічних пошкоджень. Всього виділяють три класи захисту.

  • Клас А. Така плівка здатна захистити від удару каменя об вікно. Також плівка допоможе в разі сильного стуку об вікно. На більше розраховувати не варто, так як протиударний плівка може підвести.
  • Клас В. Тут захист для вікон вже сильніше і надійніше. При різких ударах, стукіт на плівці утворюється отвір, розміром з тілом, яким завдано удар. При пошкодженні скла не утворюються осколки.
  • Клас С. Найбільш сильний захист. На вікно наносять броньовану плівку. Її часто використовують в магазинах, банках. Такому класу плівки не страшно вогнепальну зброю. &

Триплекс – багатошарове скло

Рідкий полімерний склад і шар скла, який більш відомий як триплекс, використовують для захисту вікон. Кілька шарів скла склеюють між собою. У вільному просторі знаходиться рідкий полімер, який застигає під впливом ультрафіолету.

Переваги та недоліки триплекса

Плюси

Мінуси

  • Висока ударостійкість. Звичайний удар не здатний пробити триплекс. Якщо ж пошкодити конструкцію вдалося, то не буде осколків. Всі дрібні частинки залишаються на місці через полімеру між стеклами. Це добре тому, що оскільки не летять в хаотичному напрямку і не здатні поранити людину.
  • Висока звуко- і шумоізоляція. Особливо це актуально для вуличних приміщень. Наприклад, ресторани, кав'ярні та бутіки.
  • Універсальність. Триплекс використовують для виготовлення входів в будівлю, скляних сходів, зупинок і, звичайно, самих вікон.
  • Щодо велику вагу. Для деяких будівель велику вагу вікон просто неприйнятний. Тому виникають обмеження у використанні триплекса.
  • Висока вартість. Не кожному по кишені придбати багатошарове скло з-за великої ціни.

Якщо стоїть питання про те, що вибрати: плівку або триплекс, то потрібно виходити з можливостей і потреб. Для домашніх вікон краще використовувати плівку. Це економніше, а захист виходить саме такою, якою вона повинна бути в будинку. Триплекс – це варіант для магазинів, бутіків і кав'ярень, які виходять на вулицю. Через безліч переваг полімерне скло (триплекс) якраз відмінно підійде для використання на вулиці, де важлива посилений захист від механічних пошкоджень і крадіжок. Це допоможе уникнути проникнення сторонніх звуків і шуму з вулиць, який значно заважає і відволікає відвідувачів.

Задати питання
Опубликавано: 15.08.2019
Комментариев: 4
Коментарі
Катрин
10.09.2019 в 09:07
new comment
Для квартиры наверное лучше пленку. Мы когда строили дом, сразу решили, что веранда и стекла первого этажа - триплекс. Уже неоднократно убедились в правильности выбора. Конструкция реально очень прочная.
Валя
19.08.2019 в 23:25
new comment
Я тоже хочу заказать себе на балкон окна с противоударной пленкой (как мне и сказали в магазине - бронированные). Просто балкон хотим стеклить полностью от потолка до пола, а у нас маленький ребенок, боюсь, сто может треснуть.
Оля
24.08.2019 в 22:53
new comment
Лучше заказывайте триплекс, если позволяет несущие элементы. Так как у меня лично пленка не спасла окно, хотя может все дело в том, что может не тот класс поставили. Только вот сейчас узнала, что есть разные степени.
Надежда
24.08.2019 в 22:50
new comment
У меня такая пленка на окнах. Сын, когда был маленький, долбил и всеми игрушками. Один раз даже железным конструктором - все нормально, выдержало.
Отменить
Додати коментар
Дизайн маленької вітальні 2021
Дизайнерська робота з вітальнями невеликих розмірів, має ряд труднощів, адже середньостатистична сім'я проводить весь свій вільний час, саме в цих апартаментах
Детальніше
Техніки управління ролетами
Техніки управління ролетами
Виходячи з габаритів прорізів, ваги ролет та фінансових можливостей вибирають механічний або електричний тип приводу. Обидва типи приводу мають високу надійність, але їх комфортна і тривала експлуатація залежить від правильно зробленого вибору.
Як організувати домашній офіс
Як організувати домашній офіс
Щоб не відволікатися від завдань, намагаючись зайняти найбільш зручне положення в кріслі, про це потрібно подбати заздалегідь. Підберіть крісло, яке буде максимально відповідати вашим параметрам. Такі меблі повинні бути виготовлені з натуральних матеріалів, що, до слова, не може коштувати дешево
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень