Ефект триплексу на вікна або триплекс?

Зміст
Ефект триплексу на скло
Триплекс – багатошарове скло
Переваги та недоліки триплекса

Ефект триплексу на вікна або триплекс?

Будь-які вікна потребують якісної захисту. Деякі обмежуються гратами, деякі вважають за краще залишати вікна в первозданному вигляді. Існує оптимальний варіант – протиударний плівка. Але є ще один спосіб захистити вікно – використовувати триплекс. Давайте розберемося з плюсами і мінусами двох варіантів, щоб зробити правильний вибір.

Ефект триплексу на скло

Це популярний вид захисту вікон. Плівка надійно кріпиться на вікно, захищаючи його від механічних пошкоджень. Всього виділяють три класи захисту.

  • Клас А. Така плівка здатна захистити від удару каменя об вікно. Також плівка допоможе в разі сильного стуку об вікно. На більше розраховувати не варто, так як протиударний плівка може підвести.
  • Клас В. Тут захист для вікон вже сильніше і надійніше. При різких ударах, стукіт на плівці утворюється отвір, розміром з тілом, яким завдано удар. При пошкодженні скла не утворюються осколки.
  • Клас С. Найбільш сильний захист. На вікно наносять броньовану плівку. Її часто використовують в магазинах, банках. Такому класу плівки не страшно вогнепальну зброю. &

Триплекс – багатошарове скло

Рідкий полімерний склад і шар скла, який більш відомий як триплекс, використовують для захисту вікон. Кілька шарів скла склеюють між собою. У вільному просторі знаходиться рідкий полімер, який застигає під впливом ультрафіолету.

Переваги та недоліки триплекса

Плюси

Мінуси

  • Висока ударостійкість. Звичайний удар не здатний пробити триплекс. Якщо ж пошкодити конструкцію вдалося, то не буде осколків. Всі дрібні частинки залишаються на місці через полімеру між стеклами. Це добре тому, що оскільки не летять в хаотичному напрямку і не здатні поранити людину.
  • Висока звуко- і шумоізоляція. Особливо це актуально для вуличних приміщень. Наприклад, ресторани, кав'ярні та бутіки.
  • Універсальність. Триплекс використовують для виготовлення входів в будівлю, скляних сходів, зупинок і, звичайно, самих вікон.
  • Щодо велику вагу. Для деяких будівель велику вагу вікон просто неприйнятний. Тому виникають обмеження у використанні триплекса.
  • Висока вартість. Не кожному по кишені придбати багатошарове скло з-за великої ціни.

Якщо стоїть питання про те, що вибрати: плівку або триплекс, то потрібно виходити з можливостей і потреб. Для домашніх вікон краще використовувати плівку. Це економніше, а захист виходить саме такою, якою вона повинна бути в будинку. Триплекс – це варіант для магазинів, бутіків і кав'ярень, які виходять на вулицю. Через безліч переваг полімерне скло (триплекс) якраз відмінно підійде для використання на вулиці, де важлива посилений захист від механічних пошкоджень і крадіжок. Це допоможе уникнути проникнення сторонніх звуків і шуму з вулиць, який значно заважає і відволікає відвідувачів.

Популярні питання наших клієнтів
Які бувають плівки для вікон?

Існують такі види плівок на вікна: теплозберігаюча, сонцезахисна, протиударна, тонувальна. Кожен вид справляється зі своїми функціями в залежності від потреб людини.

Що таке скло триплекс?

Скло триплекс - це два склеєних між собою силікатного скла. Між ними вводиться полімерний матеріал, який застигає під впливом сонячних променів.

Для чого використовується триплекс?

Завдяки високій ударопрочности і звукоізоляції триплекс використовують для виготовлення вікон, вітрин магазинів, кафе, сходів і зупинок.

Що краще в квартиру: протиударний плівка або скло триплекс?

Для вікон в квартирі краще всього підійде протиударна плівка, так як цей варіант економніше. Триплекс можна використовувати тільки якщо квартира знаходиться на першому поверсі, щоб посилити захист від проникнення. При ударі вікна з триплексу не утворюються уламки.

Де використовують триплекс скло?

Скло з триплексу використовується у виробництві меблів, різних перегородок, скляних дверей. Останнім часом його часто використовують при виготовленні елементів декору.

Як правильно різати скло триплекс?

Триплекс надрізають і акуратно надламують. Далі лінію надрізу нагрівають по всій довжині. Завдяки нагріванню настає розмокання склеюючої плівки, через що можна легко відокремити частини скла один від одного.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Катрин 10.09.2019 в 09:07
new comment
Для квартиры наверное лучше пленку. Мы когда строили дом, сразу решили, что веранда и стекла первого этажа - триплекс. Уже неоднократно убедились в правильности выбора. Конструкция реально очень прочная.
Валя 19.08.2019 в 23:25
new comment
Я тоже хочу заказать себе на балкон окна с противоударной пленкой (как мне и сказали в магазине - бронированные). Просто балкон хотим стеклить полностью от потолка до пола, а у нас маленький ребенок, боюсь, сто может треснуть.
Оля 24.08.2019 в 22:53
new comment
Лучше заказывайте триплекс, если позволяет несущие элементы. Так как у меня лично пленка не спасла окно, хотя может все дело в том, что может не тот класс поставили. Только вот сейчас узнала, что есть разные степени.
Надежда 24.08.2019 в 22:50
new comment
У меня такая пленка на окнах. Сын, когда был маленький, долбил и всеми игрушками. Один раз даже железным конструктором - все нормально, выдержало.
Отменить
Додати коментар
Скляні стільниці і поверхні на кухні: за і проти
Среди разнообразия материалов для изготовления столешниц особенного внимания заслуживает стекло. Современные способы обработки позволяют использовать этот хрупкий на первый взгляд материал для изготовления элемента интерьера, подвергающегося частому и сильному воздействию.
Детальніше
Шпалери до вітальні
Шпалери до вітальні
Кожен з нас бажає створити затишну атмосферу в своєму будинку і квартирі. На щастя, сьогодні можна знайти абсолютно все, що може втілити всі ваші фантазії в реальність
Cтиль гжель
Cтиль гжель
Стиль гжель стане хорошим варіантом для облаштування інтер'єру для справжніх фанатів слов'янської культури. Такі інтер'єри виглядають цікаво, незаїждженими, досить свіжо і оригінально.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00