• Головна
  • Блог
  • Які тканини краще не використовувати для рулонних штор

Які тканини краще не використовувати для рулонних штор

Зміст
На що звертаємо увагу перед покупкою
Які матеріали не потрібно використовувати для рулонних штор
Як не помилитися при покупці
Висновок

Які тканини краще не використовувати для рулонних штор

Рулонні штори або ролети — один з оптимальних варіантів для декору вікна і захисту від сонячних променів. Працюють за принципом жалюзі, відкриваючись і закриваючись при першій необхідності. Єдина різниця полягає в тому, що конструкція складається не з горизонтальних або вертикальних ламелей, а цільного тканинного полотна, скручуємо на спеціальний вал. При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу звернути саме на тканину. Від неї залежить функціональність конструкції, естетичне сприйняття і тривалість використання. Неправильний вибір тканини для рулонних штор може обернутися неприємним досвідом використання, тому необхідно необхідно ретельно підходити до покупки.

На що звертаємо увагу перед покупкою

При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу на:

  • міцність — наскільки полотно здатне витримувати різне механічне і фізичний вплив;
  • стійкість — як матеріал зберігає первісну форму через певний час використання;
  • стійкість — вплив проти вигоряння, вологості і плям;
  • усадка — наскільки матеріал сідає після часткової або повної прання.

Не менш важливі такі фактори як привабливий зовнішній вигляд, естетичність.

Які матеріали не потрібно використовувати для рулонних штор

В першу чергу для використання з рулонними шторами можна використовувати делікатні тканини. До таких відносять шовк, в тому числі штучний, і атлас. Ці тканини не дивлячись на свій лиск і привабливість, відрізняються низькою стійкістю, легко мнуться і забруднюються. Не рекомендується використання рулонних штор з еластичними трикотажними тканинами, так як вони майже не зберігають свою первісну форму і легко деформуються при найменшому впливі. Рекомендується використовувати тканини з високою щільністю, в тому числі з додаванням штучних добавок. При покупці необхідно перевірити наявність спеціального складу, який відштовхує воду і перешкоджає осіданню пилу на поверхні.

Як не помилитися при покупці

При виборі конструкції, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • рівень світлопроникності — від нього залежить наскільки сонце буде проникати в приміщення. Можливо як повне затемнення, так і частковий контроль рівня вуличного світла;
  • рівень вологості — для ванни або кухні можна використовувати натуральні матеріали, такі як бавовна або льон. Вони майже миттєво деформуються під впливом вологи. Для таких приміщень оптимально підійде поліестер, полівінілхлорид або суміш зазначених матеріалів.

Окремо варто згадати колір полотна, так як він повинен гармоніювати з основним інтер'єром в кімнаті.

Висновок

Найкраще для житлових і робочих приміщень рекомендується використовувати тканинні ролети з поліестером. Це може бути як 100% складу, так і змішаний з натуральними нитками — бавовною і віскозою. В такому випадку тканина не піддається деформації, не вигоряє, не боїться вологи і механічного впливу, незалежно від терміну використання тканинних ролет.

Опубликавано: 11.06.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Maria
18.08.2019 в 23:59 # Ответить
new comment
Если речь зашла об рулонных шторах, я бы все таки использовала бамбук, так как такие шторки смотрятся более-оригинальней, а так же прослужат намного дольше обычных. Так же бамбуковые рулонные шторы можно использовать в любом помещении.
Отменить
Додати коментар
Кольори інтер'єру вітальні
Колір стін у вітальні кімнаті задає основний тон всього інтер'єру. Правильний вибір відтінку не тільки допоможе створити затишний і красивий дизайн, але і прибере деякі недоліки вітальні. Вітальня кімната - це місце, де можна не тільки проводити свій вільний час і займаєтеся дозвіллям, а й зустрічати гостей. Не дивно, що дизайн цієї кімнати вимагає особливої ​​уваги. Що ж першим кидається в очі, коли людина входить у вітальню? Звичайно ж це колір стін і меблі. Підбір палітри кольорів, що використовується в облаштуванні кімнати, - це першочергове завдання.
Детальніше
Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид
Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид
Карім Рашид - один з найбільш яскравих дизайнерів сучасності, що пропонує абсолютно новий напрямок оформлення інтер'єрів. Його роботи повністю відповідають характеру і іміджу автора, неординарні і завжди єдині в своєму роді вони задають особливий настрій оточуючим. Буйство кольорів і форми, що змушують завмирати від подиву - ось фірмовий знак дизайну майстра.
Помаранчевий колір в інтер'єрі
Помаранчевий колір в інтер'єрі
Помаранчевий колір в інтер'єрі можна охарактеризувати як напористий, активний, яскравий і життєстверджуючий, але його присутність в інтер'єрі на кожного впливає по-різному. У роботі з таким складним кольором все, що потрібно - приручити його, а коли це виходить зробити, соковитий відтінок може надовго вжитися в образ приміщення.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень