• Головна
  • Блог
  • Які тканини краще не використовувати для рулонних штор

Які тканини краще не використовувати для рулонних штор

Зміст
На що звертаємо увагу перед покупкою
Які матеріали не потрібно використовувати для рулонних штор
Як не помилитися при покупці
Висновок

Рулонні штори або ролети — один з оптимальних варіантів для декору вікна і захисту від сонячних променів. Працюють за принципом жалюзі, відкриваючись і закриваючись при першій необхідності. Єдина різниця полягає в тому, що конструкція складається не з горизонтальних або вертикальних ламелей, а цільного тканинного полотна, скручуємо на спеціальний вал. При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу звернути саме на тканину. Від неї залежить функціональність конструкції, естетичне сприйняття і тривалість використання. Неправильний вибір тканини для рулонних штор може обернутися неприємним досвідом використання, тому необхідно необхідно ретельно підходити до покупки.

На що звертаємо увагу перед покупкою

При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу на:

  • міцність — наскільки полотно здатне витримувати різне механічне і фізичний вплив;
  • стійкість — як матеріал зберігає первісну форму через певний час використання;
  • стійкість — вплив проти вигоряння, вологості і плям;
  • усадка — наскільки матеріал сідає після часткової або повної прання.

Не менш важливі такі фактори як привабливий зовнішній вигляд, естетичність.

Які матеріали не потрібно використовувати для рулонних штор

В першу чергу для використання з рулонними шторами можна використовувати делікатні тканини. До таких відносять шовк, в тому числі штучний, і атлас. Ці тканини не дивлячись на свій лиск і привабливість, відрізняються низькою стійкістю, легко мнуться і забруднюються. Не рекомендується використання рулонних штор з еластичними трикотажними тканинами, так як вони майже не зберігають свою первісну форму і легко деформуються при найменшому впливі. Рекомендується використовувати тканини з високою щільністю, в тому числі з додаванням штучних добавок. При покупці необхідно перевірити наявність спеціального складу, який відштовхує воду і перешкоджає осіданню пилу на поверхні.

Як не помилитися при покупці

При виборі конструкції, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • рівень світлопроникності — від нього залежить наскільки сонце буде проникати в приміщення. Можливо як повне затемнення, так і частковий контроль рівня вуличного світла;
  • рівень вологості — для ванни або кухні можна використовувати натуральні матеріали, такі як бавовна або льон. Вони майже миттєво деформуються під впливом вологи. Для таких приміщень оптимально підійде поліестер, полівінілхлорид або суміш зазначених матеріалів.

Окремо варто згадати колір полотна, так як він повинен гармоніювати з основним інтер'єром в кімнаті.

Висновок

Найкраще для житлових і робочих приміщень рекомендується використовувати тканинні ролети з поліестером. Це може бути як 100% складу, так і змішаний з натуральними нитками — бавовною і віскозою. В такому випадку тканина не піддається деформації, не вигоряє, не боїться вологи і механічного впливу, незалежно від терміну використання тканинних ролет.

Популярні питання наших клієнтів
Які тканини швидше намокають і чому?

Натуральні тканини швидше намокають, ніж наприклад поліестер, так як у штучних тканин капілярний ефект набагато слабкіше, ніж у натуральних. На ступінь намокання тканини впливають різні чинники, в тому числі: шорсткість поверхні, структура плетіння волокна, площа поверхні та інші.

Як називаються водовідштовхувальні просочення і чому вони можуть бути шкідливі?

Водовідштовхувальні просочення називаються - DWR (Durable Water Repellent) або тривалий захист від вологи. DWR може виконуватися на водній основі або на вуглеводневих розчинниках. Останні мають сильний характерний запах розчинника і вважаються шкідливими для здоров'я.

Які непромокальні тканини найбільш популярні?

В основному це тканини з поліестеру або нейлону з шаром спеціальної просочення, такі як Оксфорд, Джордан, Таффета, Акрилова тканина. Останній вид найбільш популярний, так як матеріал на дотик майже такий же, як у натуральних тканин. Цю тканину використовують для штор блекаут.

Як дізнатися, якими просоченнями оброблена тканину?

Тканина, високої якості зазвичай має з виворітного боку трафарети (позначають, ніж тканина оброблена), наприклад: PU - прозора поліуретанова просочення для водостійкості, Silver - просочення від вигорання і вологи, PVC - просочення підвищує пожежобезпечність та інші.

Якщо я хочу купити рулонні штори в магазині, як визначити, що вони не є небезпечними.?

Для цього відразу зверніть увагу на запах тканини, відсутність різких нот, говорить про якість. Але і ціна рулонної штори не повинна бути дешевою, так як якісна тканина, для її виготовлення, має значну вартість.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 13.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Maria 18.08.2019 в 23:59
new comment
Если речь зашла об рулонных шторах, я бы все таки использовала бамбук, так как такие шторки смотрятся более-оригинальней, а так же прослужат намного дольше обычных. Так же бамбуковые рулонные шторы можно использовать в любом помещении.
Отменить
Додати коментар
Дорогі матеріали в обробці: розкіш чи інвестиція в спокійне майбутнє?
У дизайні інтер'єру важливу роль відіграють матеріали для обробки. І якщо не хочете кожні пару років переробляти ремонт, варто вкластися один раз в якісну обробку. Наш Дизайнер розповість про плюси і мінуси дорогих і актуальних оздоблювальних матеріалів.
Детальніше
Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?
Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?
Найчастіше їх авторами є профани, ласі на сенсації і жахливі факти. Як відомо, в кожному з нас певною мірою, у кого-то в більшій, у кого-то - в меншій, живе такий любитель страшних історій. І щоб використання металопластикових вікон було комфортним і спокійним, спробуємо розвіяти найпоширеніші міфи про них.
Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири
Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири
Двоповерхові квартири є широкий простір діяльності для дизайнерів. Необхідно докласти зовсім небагато зусиль і в результаті можна отримати просторе і комфортне приміщення, яке не поступається за своїми габаритами приватних будинків. І це проживаючи в місті, не відмовляючи собі в звичному способі життя. Облаштовуючи двоярусну квартиру, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00