• Головна
  • Блог
  • Які розчини можна застосовувати для чищення рулонних штор?

Які розчини можна застосовувати для чищення рулонних штор?

Зміст
Що не можна застосовувати
Які засоби використовувати для чищення
Висновок

Які розчини можна застосовувати для чищення рулонних штор?

Рулонні штори стали актуальним прикрас у багатьох інтер'єрах. Єдина проблема, з якою можуть зіткнутися користувачі — питання чистки. Найчастіше в якості основи для рулонного механізму використовується особлива тканина, яка потребує особливої ​​чищенні. Плюс, її необхідно чистити рідше, ніж стандартні штори або гардини. Але, необхідно врахувати кілька правил і рекомендацій, щоб не пошкодити текстуру полотна.

Що не можна застосовувати

Для початку необхідно запам'ятати кілька основних заборон при очищенні рулонних штор:

  • прання в автоматичній машинці — заборонено навіть на делікатному режимі, під час обертання в барабані полотно може не тільки деформуватися, але і порватися і змінити свій колір. Пральний порошок для автоматичного пральної машинки також негативно позначається на стані полотна, воно починає вицвітати, покривається розлученнями і тьмяніє;
  • агресивні відбілювачі, в тому числі на основі хлору — незважаючи на те, що в стандартних випадках кошти відмінно справляються з виведенням важких плям, у випадку з рулонними шторами ви зможете повністю вивести фарбу і порушити текстуру матеріалу;
  • використання жорстких щіток — жорстка щетина не зможе не тільки почистити від пилу, але і пошкодити полотно.
  • При чищенні також заборонено сильно терти тканину, в іншому випадку можливо деформувати полотно.
  • Уникаючи перераховані заборони ви зможете продовжити термін експлуатації рулонних штор.

Які засоби використовувати для чищення

При очищенні від пилу і плям рулонних штор рекомендується використовувати:

  • спеціальну рідину для прання рольштор — доступна в деяких господарських магазинах і її склад спеціально розроблений для тканини ролет, тому не здатна зашкодити її текстуру. На кожній упаковці розписана точна інструкція про те, як необхідно використовувати засіб і точні пропорції. Єдиний мінус — продається не повсюдно;
  • слабкий мильний розчин і теплу воду — рекомендується використовувати дитяче мило або звичайне без ароматизаторів, в іншому випадку можуть з'явитися різні розводи. Розчин можна як точково наносити на брудну пляму для одиничної чистки або занурювати тканину для повноцінної прання. Головне, добре полоскати тканину під проточною водою;
  • слабкий розчин з миючого засобу для посуду і теплої води — необхідно використовувати пару чайних ложок рідкого кошти і розвести їх в теплій воді. Такий розчин ідеально справляється з трудновиводімиє плямами і жирними розлученнями.

Для очищення точкових плям необхідно використовувати більш концентрований розчин, а для нанесення знадобиться фланелева тканину. Спочатку розчин наноситься на відріз фланелевою тканини, протирається брудна пляма до повного очищення. Для видалення залишків розчину знадобиться інша фланелева серветка, змочена в чистій воді.

Висновок

Догляд за рулонними шторами не принесе особливих клопотів, досить просто дотримуватися простих рекомендацій — своєчасно очищати поверхню від пилу і плям, і не допускати чистки в автоматичній пральній машинці.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 03.06.2021
Коментарів: 5
Коментарі
Nika 15.09.2019 в 01:49
new comment
Я слышала, что лучше не использовать различную химию, так как можно повредить такие шторы. Если имеются сомнения, лучше отдать их в химчистку и не рисковать. Я бы поступила именно таким образом.
Ольга 11.08.2019 в 12:49
new comment
У меня в некоторых комнатах и на лоджии установлены рулонные шторы и уход за ними минимальный. Стираю вручную слабым мыльным раствором и в теплой воде и всё как новое, никаких разводов.
Катерина 06.08.2019 в 15:36
new comment
Рулонные шторы висят на кухне. Периодически протираю тряпкой либо аккуратно пылесосом. Мыть всё-таки не советую, чтобы их не испортить. Хотя заметила, что появились жирные пятнышки. Пока не решаюсь использовать жидкие средства. Вдруг испорчу.
Lesya 06.08.2019 в 02:07
new comment
Подскажите, как самостоятельно почистить рулонные шторы, чтобы их не испортить? Как это можно сделать в домашних условиях, если выбрать средство, в которое входит лимонная кислота, не испортится ли из-за этого материал?
Роллет 17.08.2019 в 22:39
new comment
Я об этом если честно так же не задумывалась. Вообще рискованно самостоятельно принимать какие-либо меры для чистки таких рулонных штор. Не лучше ли будет если почистят их в химчистке?
Отменить
Додати коментар
Стиль бароко в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від модних сьогодні, нарочито мінімалістичний інтер'єрів і вам хочеться, щоб ваша квартира була істинно прекрасної і респектабельної, то можливо, варто звернутися до стилю бароко.
Детальніше
Тканинні ролети день-ніч
Тканинні ролети день-ніч
Денні та нічні штори - це, по суті, дві окремі штори, які працюють незалежно і зазвичай встановлюються на двох напрямних, які розташовуються одна перед одною і з'єднуються за допомогою одного кронштейна
Світильники для вітальні
Світильники для вітальні
Вітальня - це простір, який виконує безліч різних функцій кожен день. Це місце, де ви можете нарешті заспокоїтися і ненадовго забути про сіру реальність. У вітальні, занурившись в м'яке крісло
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00