Чи можна прасувати жалюзі?

Зміст
Як правильно сушити жалюзі?
Випрати жалюзі або купити нові: що краще?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вертикальні, текстильні жалюзі - це прекрасне рішення для всіх, хто хоче оптимально захистити свою квартиру від надлишку сонячного світла, додати яскравий акцент в свій інтер'єр. Плюсів у вертикальних жалюзі досить багато, а мінус, мабуть, тільки один: з огляду на те, що виготовляються вони з текстилю, вони досить часто збирають пил, в цілому, їх можна назвати досить мазкими. Що робити, якщо жалюзі припадають пилом? Як випрати вертикальні ламелі так, щоб вони не тільки пережили процедуру прання, але і не втратили свій привабливий первісний вигляд? Запам'ятайте кілька важливих правил, і завжди їм дотримуйтесь:

  • Перед тим, як випрати ламелі з вертикальних жалюзі в пральній машині, завжди відключайте режим сушки і полоскання. Агресивна механічний вплив може пошкодити жалюзі.
  • Температура прання не повинна перевищувати 30 градусів.
  • Вимикайте всі додаткові функції в пральній машині перед тим, як випрати жалюзі. Вони не тільки не зможуть оптимізувати процес прання, але і здатні серйозно погіршити результат.
  • Бажано прати жалюзі, звичайно ж, вручну, але можна і в машинці: якщо ви включаєте режим делікатного прання, активно не полоскати там жалюзі.

Як правильно сушити жалюзі?

Це питання виникає у власників тканинних вертикальних жалюзі навіть частіше, ніж питання про прання: там все, більш-менш зрозуміло. Якщо ж говорити про сушіння, то тут теж є певні правила:

  • У жодному разі не можна гладити жалюзі праскою. Від цього пошкодиться захисне покриття ламелей. Через високу температуру, жалюзі можуть пошкодитися і пожовтіти.
  • Чи не сушіть жалюзі на сонці з тієї ж причини, що була вказана вище: на свежевистіранного жалюзі не обіцяли діяти занадто висока температура. Тому ж не можна сушити жалюзі на батареях, над газовими пальниками, сушити жалюзі феном і використовувати інші божевільні поради з Інтернету.

В цілому, дуже важливо дати жалюзі висохнути виключно природним шляхом, в виключно розправленому вигляді: так, щоб не залишалося ніяких заломів і інших пошкоджень. Деякі вважають за краще все-таки пропрасувати жалюзі, але хоча б через кілька шарів марлі: у деяких це працює, у деяких жалюзі, після цього, безповоротно псуються і відразу ж потрібно купувати нові, - так що, це свого роду, гра з вогнем, ви ніколи не знаєте, чим закінчиться така прасування.

Випрати жалюзі або купити нові: що краще?

Безумовно, оптимальним варіантом буде все-таки купити нові: при прання і прасування, занадто багато шансів зіпсувати їх зовсім, витратити багато нервів і сил. Тому, краще всього вибрати нові: масу варіантів ви можете знайти, зокрема, в асортименті Nikoss: в стабільно високій якості, великому виборі і по самим приємним цінами.

Опубликавано: 02.05.2019
Комментариев: 11
Коментарі
Светлана Новик
03.10.2019 в 05:55 # Ответить
new comment
А я свои жалюзи иногда прохожу паровиком. По моему, становятся значительно ровнее, да и чистятся заодно.
Лизок
15.09.2019 в 05:01 # Ответить
new comment
Можно гладить, но как говорится только осторожно, потому что такие вот жалюзи очень склонны к повреждению, если во время глажки использовать высокие температуры. Так что используйте лучше хороший отпариватель.
Уляна
08.09.2019 в 23:15 # Ответить
new comment
Мы на работе в свое время жалюзи снимали и стирали. Потом девчонки и гладили даже. И скажу честно, что по факту жалюзи за месяц просто рассыпались. Поэтому заказывали новые, потом уже так не экспериментировали.
InnaT
15.08.2019 в 23:36 # Ответить
new comment
Почему же нельзя их гладить, вполне возможно, только нужно выставить правильную температуру, чтобы просто не перепалить. Считаю, что гладить и стирать тканевые жалюзи нужно самостоятельно, не сдавая в химчистку.
Виктория
10.08.2019 в 18:51 # Ответить
new comment
Можно просто не выжимать или выкручивать как некоторые почему-то пытаются делать. Я вообще предпочитаю их мыть проточной водой в подвешенном состоянии, и это делаю на улице, где они потом и высыхают оставаясь в не помятом состоянии.
Надежда
05.08.2019 в 23:51 # Ответить
new comment
Не рискнула стирать тканевые жалюзи самостоятельно и, тем более, гладить их. Мне кажется, проще отдать их в химчистку, там все профессионально сделают, не повредив сами жалюзи.
Лена
07.08.2019 в 04:47 # Ответить
new comment
Ну если делать это осторожно, можно и самостоятельно, только вот с глажкой нужно быть осторожной, чтобы не повредить ткань. Заметные пятна вывести кстати не проблема, для этого можно использовать очистительные средства.
Лика
13.08.2019 в 13:24 # Ответить
new comment
Погладить можно, только для начала нужно снять тканевые жалюзи, равномерно разложить, для того чтобы были ровными и только тогда спокойно прогладить. Не вижу в этом никакой сложности вообще.
Satnikova
16.08.2019 в 21:14 # Ответить
new comment
Лика, о какой глажке вы имели в виду хочется уточнить? Такие жалюзи не гладятся утюгом, их вообще по возможности лучше сдать в химчистку. Если использовать утюг для глажки, считай пропало, говорю вам с точной уверенностью.
Элин
31.08.2019 в 00:31 # Ответить
new comment
Satnikova, речь идет об обыкновенной глажке и что собственно вас так удивляет? Такие жалюзи погладить проще простого, даже в химчистку не придётся сдаввть. Использовать можно утюг или специальной трубочкой с паром.
Бэлли
18.09.2019 в 23:13 # Ответить
new comment
Элин, а мне пожалуйста расскажите, как и именно чем вы собираетесь гладить такие жалюзи? Простоя впервые слышу, что можно гладить жалюзи и с ними совершенно ничего не случится...
Отменить
Додати коментар
Брашірованіе деревини своїми руками
Процес штучного старіння дерева або брашірованіе користується великою популярністю при створенні дизайну інтер'єру. Природне старіння займає кілька десятиліть, але добитися його самостійно можна всього за кілька годин реалізуючи кілька способів.
Детальніше
Чи можна вкоротити горизонтальні жалюзі?
Чи можна вкоротити горизонтальні жалюзі?
Якісні, правильно виконані жалюзі - це не тільки відмінна прикраса інтер'єру, але і оптимальний захист від надлишку сонячних променів, деякі різновиди жалюзі також забезпечують оптимальну шумо- і теплоізоляцію.
Як модернізувати кухню в брежневка
Як модернізувати кухню в брежневка
Кухні в брежневках сильно відстають від сучасних стандартів - вони дуже маленькі (6-8 кв. М), мають криві стіни, старі комунікації і особливості начебто газової колонки. Втім, є і гідності - більш високі в порівнянні з хрущовками стелі (найчастіше 2,7 м) і товсті зовнішні стіни. У цьому матеріалі ми розповімо, як модернізувати кухню з такими даними і перетворити її в супер-функціональний і сучасний простір.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень