Філії
руукр

Типи захисних ролет

Зміст
Для чого потрібні такі ролети?
З чого роблять захисні ролети?
Які бувають види управління ролетами?

Типи захисних ролет

В спеціалізованих магазинах продається безліч захисних ролет. Перед покупкою важливо визначитися з видами захисних ролет. Ми розповімо про різні характеристики захисних рольставней, їх переваги та відмінності, відповівши на основні питання, які часто задають покупці.

Для чого потрібні такі ролети?

Захисні ролети крім надійної охорони простору виконують ряд неочевидних функцій. З основних призначень виділимо:

  • надійний захист. Міцний матеріал, з якого виготовлені ролети, забезпечує високий рівень захисту приміщення, де присутні такі рольставней;
  • теплової та звукової ізоляції. Знову ж, якісний і міцний матеріал здатний захистити приміщення від проникнення теплого або холодного повітря. Сторонні шуми теж не доносяться до приміщень з таким захистом у вигляді захисних ролет;
  • ізоляцію приміщення від вуличного пилу. Щільна структура рольставней не дозволяє пропускати в приміщення пил або інше дрібне сміття з вулиці.

З чого роблять захисні ролети?

Від матеріалу багато що залежить в повсякденному використанні захисних ролет. Основні матеріали, з яких роблять ролети для виконання захисної функції в приміщенні, – це алюміній і сталь.

– Алюміній – один з найбільш популярних варіантів для виготовлення рольставней. Він пластичний, легкий і легко піддається потрібної обробці, тому широко застосовується в сучасних будинках або гаражах. Алюміній, незважаючи на свою легкість, – відмінний захисник. Ролети з цього матеріалу неможливо зламати і несанкціоновано проникнути в будинок, квартиру або гараж. Крім цього алюмінієві ролети прості в установці. Деякі покупці воліють самостійно їх встановлювати. З іншими видами таке не пройде. Алюміній як матеріал універсальний у використанні. Він не схильний до негативного впливу корозії, тому з часом не зіпсується.

– Сталь є ще одним популярним матеріалом для виготовлення ролет. Сталеві рольставні неможливо зламати будь-якими способами, а значить приміщення з такими ролетами захищено від шахраїв на все 100%. Для простого управління використовують електропривод, який відповідає за автоматичне відкривання і закривання ролет. Вручну це зробити досить складно. Також сталь має більш високі показники міцності, ніж алюміній. В цьому криється основний плюс – неймовірна міцність. Але є один не настільки істотний недолік – строгий зовнішній вигляд. Це питання на любителя. Безумовно не кожному господарю будинку або гаража потрібні акуратні і легкі ролети.

– Пластик як матеріал для виготовлення ролет не особливо популярний, якщо мова йде про захисні функції. Він легко піддається різним механічним пошкодженням. Його краще використовувати для захисту від сонячних променів або небажаних сторонніх поглядів з вулиці в ваше вікно.

Які бувають види управління ролетами?

Всього виділяють два види управління: ручне і автоматичне. Розберемося з кожним окремо. &Nbsp; Ручне управління. Власнику необхідно самостійно відкривати і закривати ролети при потребі. Цей варіант підійде для алюмінієвих і пластикових варіантів. Сталеві ролети все-таки не кожному під силу.

Автоматичне управління. його варто розділити на два підвиди. Перше – дистанційне, друге – стаціонарне. Дистанційне керування здійснюється спеціальним пультом, при натисканні на який ролети самостійно відкриваються, а потім закриваються. Автоматичні ролети зі стаціонарним управлінням оснащені кнопкою. Вона знаходиться неподалік від самих ролетів. При натисканні на кнопку рольставні також відкриваються і закриваються.

Популярні питання наших клієнтів
Які основні переваги установки захисних ролет на вікна?

Найбільш яскравими прикладами установки захисних ролет на вікна є: захист дверей або вікон від зловмисників, забезпечення звукоізоляції, продовження терміну експлуатації вікон або дверей, можливість контролювати кількість світла в приміщенні.

Як можна самостійно встановити захисні ролети на вікна?

Маючи під рукою необхідні інструменти, а також важливі знання для даної процедури, виконати установку самостійно можна. Виконувати процедуру необхідно згідно з інструкцією.

Як закріпити напрямні і короб в захисних ролетах на вікнах?

Перш ніж встановити захисні ролети використовуємо шуруповерт і прикручуємо напрямні і короб в місцях кріплення. Якщо ж вони були вирівняні попередньо, то в них не буде зазорів.

Як правильно виконати монтаж полотна на вал, а також напрямні?

Перед виконанням цієї процедури необхідно накрутити полотно на вал в напрямку проти годинникової стрілки. Після цього по черзі вставляємо праву і ліву частину полотна в направляючі шини.

Які інструменти можуть знадобитися при установці захисних ролетів?

Перш ніж приступити до установки захисних ролетів необхідні такі інструменти: шуруповерт і дриль, перфоратор, витратні матеріали, будівельний метр, драбина, окуляри, рукавички.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 24.03.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Ева 02.12.2020 в 21:56
new comment
Хотела бы приобрести ролеты из стали. Они дают наибольшую защиту за счет качества и прочности, а лаконичный внешний вид мне даже нравится.
Олеся 22.10.2020 в 18:17
new comment
По-моему, нереально прикрепить механизм ролет внутрь, тк сама рама весьма и весьма тонкая
Роман 14.08.2019 в 02:25
new comment
Вот, то, что мне нужно было узнать! Теперь я точно определился какой тип защитных роллет я себе буду устанавливать в новый дом. Мне понравился комбинированный вариант с коробом внутрь.
Отменить
Додати коментар
Як підбирати жалюзі і ролети для нестандартних вікон?
Вибір правильної сонцезахисної системи - це справа надзвичайно відповідальна. Як правило, враховувати потрібно кілька параметрів: стилістичну і колірну концепцію інтер'єру і гармонію з нею сонцезахисної системи.
Детальніше
Яким жалюзі віддати перевагу
Яким жалюзі віддати перевагу
Завдяки сонцезахисним системам, можна не тільки сховатися від палючого сонячного світла, а й створити мінімалістичний стиль в дизайні, в якому кожен елемент інтер'єру буде відповідати своєму призначенню.
Відомі архітектори 21 століття
Відомі архітектори 21 століття
Серед архітекторів також є свої нагороди і почесні звання. Так, в січні цього року відбулося чергове вручення Прітцкерівської премії. Щороку цю нагороду отримує лише 1 архітектор з усього світу. Пропонуємо ближче ознайомитися з 7 найвідоміших і найкращих архітекторів 21 століття.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень