Філії
руукр

Як прати і чистити тканинні ролети

Зміст
Як правильно доглядати за тканинними ролетами?
Прати тканинні ролети не можна
Правила, яких потрібно дотримуватися під час використання ролет

Пластикові та металеві жалюзі в будинках і квартирах - це стара тенденція, яка почалася ще в 1760-х роках. Вони мають трохи іншими пріоритетами, в порівнянні з тканинними жалюзі. Однак пластикові та металеві жалюзі не завжди підходять для інтер'єру, у них немає додання почуття зручності і улаштованості, як у жалюзі з тканини. В такому випадку ідеально підійдуть тканинні ролети.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як правильно доглядати за тканинними ролетами?

Як доглядати за тканинними ролетами, цікавить багатьох людей. Найефективніші способи очищення ролетів:

  • Слід часто провітрювати приміщення. Це позбавить ролети від пилу і підтримає їх чистоту і красу.
  • Можна використовувати пилосос з меблевої насадкою. Так як полотно містить особливу специфіку просочення, пил є тільки зовні штор, вона не проникла в саму глиб полотна. Після чистки ролет пилососом вони стануть ідеально чистими. Також при потребі їх дозволяється протерти злегка мокрою серветкою.
  • Якщо пройтися по шторам звичайним канцелярським ластиком, можна прибрати безліч забруднень.

Прати тканинні ролети не можна

У цьому немає необхідності, так як вони покриті антистатиком, який відштовхує пил.
Якщо Ви вирішите їх випрати, то є ймовірність, що пиловідштовхуючими покриття буде стерто або "розведено", і тканину втратить свої властивості.

Жалюзі можна віддати в спеціалізовану хіічістку, яка допоможе впоратися з проблемною ділянкою.

Правила, яких потрібно дотримуватися під час використання ролет

Якщо ви мрієте, замовити ролети київ щоб вони прослужили вам тривалий час та не постраждали, а також зберегли свій приємний зовнішній вигляд і красивий колір, слід дотримуватися кількох нескладних правил по догляду за ними. А саме:

  • Щоб прибрати плями з ролет використовуйте м'яку щітку. Господині, які хочуть щоб їх штори прослужили довго, шиють навіть чохли.
  • Якщо ви бачите на тканинах ролет плями, потрібно акуратно їх почистити губкою. Потрібно взяти губку з миючим засобом і нанести на поверхню круговими рухами.
  • При пранні потрібно дотримуватися всі поради, щоб не нашкодити вашим штор. Адже неправильно виконана прання може сильно зіпсувати штори.
Популярні питання наших клієнтів
Як легко прибрати сліди від кави і інших забруднень з тканинних ролетів?

Можна скористатися спеціальним миючим засобом на основі натуральних речовин або сухий порошок, нейтральний миючий засіб. Перед очищенням протестуйте засіб на невеликій ділянці

Що ні в якому разі не можна робити, намагаючись очистити ролет?

Прати ролети в пральній машині - не найкраща ідея, адже так з штори може змитися захисне покриття, якщо ж прання не уникнути, виберіть делікатний режим без віджиму. А при сушінні намагайтеся щоб не виникали заломи.

Як прибрати пляма від жиру з тканинних ролетів і не зіпсувати їх?

Для очищення ролетів від слідів жиру можна скористатися крохмалем або сіллю (місце з плямою засипають і дають деякий час вбратися) далі протирають забруднене місце спиртом. Інший варіант - натерти забруднену ділянку сумішшю соди, оцту і аміаку.

Чи можна вивести з тканинних ролетів забруднення від ягід?

Усунути таку пляму можна наступним чином - під забруднену ділянку зі шторою підкладаємо миску або тазик і акуратно, точно в місце забруднення наливаємо окріп, через пару хвилин від плями не залишиться і сліду.

Чи можна чистити тканинні ролети за допомогою пароочисника?

Використовуючи спеціальну насадку можна з легкістю очистити тканинні ламелі пароочищувачем. Їм проходять зверху вниз, плями обробляють кілька разів, додатково протираючи м'якою щіткою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 6
Коментарі
Диана 22.10.2020 в 15:24
new comment
Почистить ролеты пылесосом не составляет труда. Главное чтобы у пылесоса регулировалась мощность и была соответствующая насадка. А что касается пятен, я предпочитаю обращаться к специалистам. Хотя, приведенные здесь советы мне понравились, при необходимости попробую ими воспользоваться.
Руслана 19.08.2019 в 00:57
new comment
Некоторые советуют использовать для чистки тканевых ролетов паровый очиститель, а я почему-то думаю, что он может напросто испортить данные ролеты. Поэтому предпочитаю использовать специальную поролоновую губку.
Ирина 10.08.2019 в 20:00
new comment
Как бы там не было, но все равно тканевые ролеты или шторы со временем запыляются и их приходится чистить. Я бывает на малой мощности прохожусь по ним пылесосом. А если приходится стирать, то в подвешенном состоянии с использованием простого хозяйственного мыла и проточной водой с мягкой щеткой мою.
Тоня 13.08.2019 в 17:16
new comment
В данном случае можно использовать специальный мини-пылесос с вытяжкой. Именно стирать я бы их не решилась, но вот чистку производить стоит регулярно, зато как красиво они смотрятся тканевые ролеты!
Вика Т 13.08.2019 в 12:23
new comment
Ну а не проще в вашем случае, чтобы не уставать так с процессом чистки, просто сдать их в химчистку, где их тщательно почистят и отдадут в отличном состоянии. Лично мне бы, было бы сложно чистить самостоятельно тканевые ролеты.
Данкова 24.08.2019 в 02:06
new comment
Вика Т, мне например накладно сдавать в химчистку такие роллеты для постоянной чистки. Уж намного проще будет купит паровой очиститель и проводить такую чистку в домашних условиях самостоятельно.
Отменить
Додати коментар
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
На загальну думку, коричневий вважається нудним і занадто простим, тому його часто не приймають до уваги при оформленні інтер'єру. Але це поширена помилка, адже в поєднанні з правильно
Детальніше
Як прати і чистити тканинні ролети
Як прати і чистити тканинні ролети
Пластикові та металеві жалюзі в будинках і квартирах - це стара тенденція, яка почалася ще в 1760-х роках. Вони мають трохи іншими пріоритетами, в порівнянні з тканинними жалюзі. Однак пластикові та металеві жалюзі не завжди підходять для інтер'єру, у них немає додання почуття зручності і улаштованості, як у жалюзі з тканини. В такому випадку ідеально підійдуть тканинні ролети.
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень