Філії
руукр

Стиль лофт в сучасному інтер'єрі

Зміст
Особливості стилю лофт
Кому підійде лофт
Переваги стилю інтер'єру

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Визначення інтер'єру «лофт» все частіше зустрічається серед рекомендацій і порад дизайнерів з облаштування інтер'єру. Цей напрямок закликає використовувати мінімум стін в квартирі, надаючи по максимуму простору. Спочатку стиль лофт на увазі квартири, які перероблені з складів, майстерень, заводів та інших робочих приміщень. Зараз же багато будівельних компаній зводять будинки з урахуванням використання лофт напрямки в інтер'єрі. Насправді не обов'язково переїжджати в новий будинок, ви зможете реалізувати лофт в своєму будинку, досить тільки дотримуватися деяких рекомендацій.
 

Особливості стилю лофт

Основна ідея інтер'єру в стилі «лофт» - з'єднання протилежних архітектурних і дизайнерських рішень. Найчастіше це грубі стіни з необробленого цегли, відкриті системи комунікацій і сучасна техніка, скло і метал. При цьому дизайн важко назвати еклектичним, так як результат виглядає максимально гармонійно.
 
При реалізації лофт інтер'єру, необхідно дотримуватися наступних моментів:
 
  • максимально проста і функціональна меблі;
  • вітаються кольору холодних відтінків;
  • мінімальна кількість декору і аксесуарів;
  • в ідеалі великі вікна.
А такі елементи як необроблена цегляна стіна, штукатурка і дерев'яна підлога тільки додає своєрідної родзинки. Не варто забувати і про захист від світла на вікнах. Найкраще з простором лофт поєднуються вертикальні жалюзі з тканини. Вони прості, мінімалістичні.
 

Кому підійде лофт

Лофт ідеально підійде таким людям:
 
  • представники творчих професій - в просторій квартирі можна легко обладнати майстерню або виставковий зал;
  • любителям економії - мінімум меблів і максимум простору дозволяє з комфортом проживати в квартирі, набуваючи меблів у міру необхідності;
  • власникам квартир з вільним плануванням - просторі вікна уздовж стіни і багато простору найкраща основа для реалізації лофт.
Лофт підходить всім, хто бажає виділитися і привертати увагу. Необхідно мінімум зусиль і отриманий результат не залишить вас розчарованим.
 

Переваги стилю інтер'єру

Серед переваг планування варто виділити:
 
  • мінімальна кількість перегородок і стін, а всі функціональні зони розділяються між собою за допомогою кольорових акцентів, світлового освітлення;
  • ефект цегляної стіни досягається за допомогою декоративних елементів і фальш цегли, що дозволяє домогтися візуального розширення простору;
  • комбінація непоєднуваних предметів дозволяє домогтися максимально привабливого ефекту, особливо на тлі використання відкритих систем електрики, води і газу разом з сучасною технікою.
Меблі в стилі лофт виконує в першу чергу функції зберігання речей і зонування простору. Причому сама меблі можуть бути виконані з будь-яких матеріалів. Улюблений прийом дизайнерів - об'єднання низького м'якого дивана і дерев'яних стільців з пуфами. Ви можете не обмежувати себе у використанні різних аксесуарів - плакати, картини, постери тільки вітаються.
 
Поєднуючи простір і комфорт ви отримуєте максимально комфортне житло на довгі роки.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Андрей 27.10.2019 в 16:54
new comment
Как раз обустраиваю себе в таком стиле загородный дом. На днях нашёл в интернет магазине бра, по форме напоминающие трубы. Думаю, будет круто смотреться.
Отменить
Додати коментар
Основні риси стилю рококо в інтер'єрі
Якщо вам не до душі сучасні, мінімалістичні інтер'єри, які виглядають так, як ніби ожилий каталог меблів, то цілком варто звернутися до класичних, ретро інтер'єрів, які допоможуть вам перетворити вашу квартиру або будинок в справжнісінький палац.
Детальніше
Стиль неопластицизм в інтер'єрі
Стиль неопластицизм в інтер'єрі
Правильно підібраний стиль в інтер'єрі - це не менш важливо, ніж правильно і якісно виконаний ремонт в цілому. Саме стиль інтер'єру відповідає за настрій будинку, саме правильний стиль здатний налаштувати на релакс, або ж, навпаки, заряджати енергією.
Які жалюзі зараз в моді?
Які жалюзі зараз в моді?
Вибір інтер'єру - це завжди надзвичайно відповідально. Саме цей вибір буде в подальшому потужно впливати на ваш настрій і в цілому, на комфорт в будинку. Тут грають роль всі нюанси: від колірного рішення до розташування меблів. У будь-якому випадку, все інтер'єри так чи інакше піддаються поточної моді.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень