Стиль лофт в сучасному інтер'єрі

Зміст
Особливості стилю лофт
Кому підійде лофт
Переваги стилю інтер'єру

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Визначення інтер'єру «лофт» все частіше зустрічається серед рекомендацій і порад дизайнерів з облаштування інтер'єру. Цей напрямок закликає використовувати мінімум стін в квартирі, надаючи по максимуму простору. Спочатку стиль лофт на увазі квартири, які перероблені з складів, майстерень, заводів та інших робочих приміщень. Зараз же багато будівельних компаній зводять будинки з урахуванням використання лофт напрямки в інтер'єрі. Насправді не обов'язково переїжджати в новий будинок, ви зможете реалізувати лофт в своєму будинку, досить тільки дотримуватися деяких рекомендацій.
 

Особливості стилю лофт

Основна ідея інтер'єру в стилі «лофт» - з'єднання протилежних архітектурних і дизайнерських рішень. Найчастіше це грубі стіни з необробленого цегли, відкриті системи комунікацій і сучасна техніка, скло і метал. При цьому дизайн важко назвати еклектичним, так як результат виглядає максимально гармонійно.
 
При реалізації лофт інтер'єру, необхідно дотримуватися наступних моментів:
 
  • максимально проста і функціональна меблі;
  • вітаються кольору холодних відтінків;
  • мінімальна кількість декору і аксесуарів;
  • в ідеалі великі вікна.
А такі елементи як необроблена цегляна стіна, штукатурка і дерев'яна підлога тільки додає своєрідної родзинки. Не варто забувати і про захист від світла на вікнах. Найкраще з простором лофт поєднуються вертикальні жалюзі з тканини. Вони прості, мінімалістичні.
 

Кому підійде лофт

Лофт ідеально підійде таким людям:
 
  • представники творчих професій - в просторій квартирі можна легко обладнати майстерню або виставковий зал;
  • любителям економії - мінімум меблів і максимум простору дозволяє з комфортом проживати в квартирі, набуваючи меблів у міру необхідності;
  • власникам квартир з вільним плануванням - просторі вікна уздовж стіни і багато простору найкраща основа для реалізації лофт.
Лофт підходить всім, хто бажає виділитися і привертати увагу. Необхідно мінімум зусиль і отриманий результат не залишить вас розчарованим.
 

Переваги стилю інтер'єру

Серед переваг планування варто виділити:
 
  • мінімальна кількість перегородок і стін, а всі функціональні зони розділяються між собою за допомогою кольорових акцентів, світлового освітлення;
  • ефект цегляної стіни досягається за допомогою декоративних елементів і фальш цегли, що дозволяє домогтися візуального розширення простору;
  • комбінація непоєднуваних предметів дозволяє домогтися максимально привабливого ефекту, особливо на тлі використання відкритих систем електрики, води і газу разом з сучасною технікою.
Меблі в стилі лофт виконує в першу чергу функції зберігання речей і зонування простору. Причому сама меблі можуть бути виконані з будь-яких матеріалів. Улюблений прийом дизайнерів - об'єднання низького м'якого дивана і дерев'яних стільців з пуфами. Ви можете не обмежувати себе у використанні різних аксесуарів - плакати, картини, постери тільки вітаються.
 
Поєднуючи простір і комфорт ви отримуєте максимально комфортне житло на довгі роки.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Андрей 27.10.2019 в 16:54
new comment
Как раз обустраиваю себе в таком стиле загородный дом. На днях нашёл в интернет магазине бра, по форме напоминающие трубы. Думаю, будет круто смотреться.
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні на дачі
Дачна кухня, навіть найменша і проста, має великий декоративним потенціалом. Адже тут завжди більше світла і дерев'яних поверхонь, а вид з вікон набагато приємніше міських джунглів. З іншого боку, складнощів в облаштуванні кухні на дачі теж буває чимало. У цьому матеріалі ми представили 5 підказок, які допоможуть вам спланувати дизайн, ремонт і декор дачної кухні, їдальні або кухні-вітальні, а також 60 фото красивих інтер'єрів для натхнення.
Детальніше
Дизайн маленької кухні в сталінці
Дизайн маленької кухні в сталінці
Будинки, побудовані в 30-х - наприкінці 50-х років минулого століття, в просторіччі звані сталинками, завжди цікавили покупців вторинки завдяки своїм безперечних переваг: високим стелям, великим вікнам, хорошою площі. Однак ремонт в сталінці вимагає великих вкладень, і причина тому - зношені інженерні комунікації, необхідність заміни проводки і серйозні роботи з вирівнюванням підлоги і стін.
Як з'явилися штори Blackout
Як з'явилися штори Blackout
Новинкою і справжньою революцією на текстильному ринку стала поява світлонепроникного і жаростійкого матеріалу Blackout. Штори блекаут: що це таке і чим вони відрізняються від звичайних портьєр?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00