Техніки управління ролетами

Зміст
Ручний привід
Електропривод
Управління біля рольставней
Ролети з пультом управління
Яку техніку управління краще вибрати

Захисні ролети призначені для додаткового захисту дверей і вікон. Від грат, які часто встановлюють на прорізи, вони відрізняються тим, що їх можна відкривати і закривати при необхідності. Завдяки цьому, ви зможете отримати не тільки захист, а й забезпечити кімнату світлом і теплоізоляцією.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Під час придбання конструкції варто правильно визначитися з її системою управління. Існують вироби з такими техніками управління:

  • Ручний привід.
  • Електропривод.
  • Управління біля ролети.
  • Радіокерування.

Ручний привід

Такий вид є найбільш популярним серед всіх технологій, завдяки своїй вартості. Технологія є порівняно простий і управляється за допомогою фізичної сили. Ви повинні піднімати і опускати рольставні, використовуючи фізичну силу.

Як правило, ролети з ручним керуванням нескладно відкрити або закрити, так як вони повинні бути підйомні людиною.

Існує кілька способів відкриття рольставней за допомогою ручного приводу:

  • Використовуючи трос при вазі конструкції до 12 кг. При піднятті системи, вона ховається в спеціальну касету, яка є непомітною.
  • Пружиною для конструкції, яка важить від 10 до 60 кг, ця технологія спрощує процес підйому.
  • Касета з ручкою, ви самостійно опускаєте і піднімаєте виріб, повертаючи її.

Електропривод

Електропривод в ролети дозволяє піднімати і опускати їх за допомогою певної системи, яка не вимагає фізичних зусиль. Спеціальний електричний кабель підводиться до рольставням, і не займає багато місця. Блок управління варто встановлювати всередині будівлі, щоб шахраї не могли отримати до нього доступ, і не проникли в приміщення. Система може відкриватися:

  • За допомогою кнопки, встановленої біля конструкції.
  • За допомогою пульта управління.

Кожен з видів управління має свої переваги і недоліки, які залежать від приміщення, в якому встановлюються ролети.

Управління біля рольставней

Якщо конструкція встановлена ​​в одній з кімнат вашого приміщення, то варто вибрати варіант на кнопці. Іноді це є витратним за часом, так як досить важко підходити до кожного вікна і натискати на кнопку для відкриття ролетів. Це особливо незручно в тому випадку, якщо ви бажаєте відкривати і закривати конструкцію щодня.

Ролети з пультом управління

Пульт на дистанційному управлінні – найкращий варіант для тих, хто бажає одним кліком відкривати рольставні. Деякі моделі управляються лише одним ролетів, коли існують пульти, спрямовані відразу на кілька систем.

Ролети на радіокеруванні – ідеальний варіант для магазинів, офісів або будинків, в яких рольставні встановлені на кожному вікні. Саме цей спосіб більш ефективний і дозволить вам заощадити час.

Яку техніку управління краще вибрати

При покупці конструкції часто виникає питання, яку технологію управління вибрати. Ваш вибір залежить тільки від вас, так як потрібно враховувати особливості конструкції, приміщення, в якому буде розташована технологія.

Але якщо ви бажаєте заощадити, то варто вибрати механічний спосіб, так як він є бюджетним. Але більш комфортний і ефективний метод – автоматичний, який здатний при одному натисканні впоратися з труднощами відкриття рольставней.

Задати питання
Опубликавано: 17.07.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Оксана
07.09.2019 в 00:15
new comment
Скажу честно, что встречала у нас в городе только ручное управление. Скорее всего это бюджетно и наши продавцы не хотят много тратить. Конечно, электропривод намного удобнее и круче.
Отменить
Додати коментар
Африканський стиль в інтер'єрі
Різного роду етнічні інтер'єри сьогодні стають все більш і більш популярними. Але тут дуже важливо враховувати одну річ. Непорушне правило пристрою інтер'єрів в етнічному стилі.
Детальніше
Установка жалюзі в Ужгороді
Установка жалюзі в Ужгороді
Якщо ваші звичайні штори або портьєри встигли вам неабияк набриднути, то установка жалюзі або ролет стане в цьому випадку відмінним рішенням. Саме жалюзі і ролети дозволяють додати будинку затишку і комфортності.
Де на жалюзі ціна найнижча?
Де на жалюзі ціна найнижча?
Великий вибір декору для вікон пропонує компанія Nikoss. Представлений асортимент тут дозволяє знайти жалюзі ціна, функціональність і дизайн яких будуть ідеально відповідати очікуванням клієнта. Ми працюємо з кожним замовником індивідуально,
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень