Філії
руукр

Техніки управління ролетами

Зміст
Ручний привід
Електропривод
Ролети з пультом управління
Яку техніку управління краще вибрати

Захисні ролети призначені для додаткового захисту дверей і вікон. Від грат, які часто встановлюють на прорізи, вони відрізняються тим, що їх можна відкривати і закривати при необхідності. Завдяки цьому, ви зможете отримати не тільки захист, а й забезпечити кімнату світлом і теплоізоляцією.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Під час придбання конструкції варто правильно визначитися з її системою управління. Існують вироби з такими техніками управління:

  • Ручний привід.
  • Електропривод.
  • Управління біля ролети.
  • Радіокерування.

Ручний привід

Такий вид є найбільш популярним серед всіх технологій, завдяки своїй вартості. Технологія є порівняно простий і управляється за допомогою фізичної сили. Ви повинні піднімати і опускати рольставні, використовуючи фізичну силу.

Як правило, ролети з ручним керуванням нескладно відкрити або закрити, так як вони повинні бути підйомні людиною.

Існує кілька способів відкриття рольставней за допомогою ручного приводу:

  • Використовуючи трос при вазі конструкції до 12 кг. При піднятті системи, вона ховається в спеціальну касету, яка є непомітною.
  • Пружиною для конструкції, яка важить від 10 до 60 кг, ця технологія спрощує процес підйому.
  • Касета з ручкою, ви самостійно опускаєте і піднімаєте виріб, повертаючи її.

Електропривод

Електропривод в ролети дозволяє піднімати і опускати їх за допомогою певної системи, яка не вимагає фізичних зусиль. Спеціальний електричний кабель підводиться до рольставням, і не займає багато місця. Блок управління варто встановлювати всередині будівлі, щоб шахраї не могли отримати до нього доступ, і не проникли в приміщення. Система може відкриватися:

  • За допомогою кнопки, встановленої біля конструкції.
  • За допомогою пульта управління.

Кожен з видів управління має свої переваги і недоліки, які залежать від приміщення, в якому встановлюються ролети.

 

Ролети з пультом управління

Пульт на дистанційному управлінні – найкращий варіант для тих, хто бажає одним кліком відкривати рольставні. Деякі моделі управляються лише одним ролетів, коли існують пульти, спрямовані відразу на кілька систем.

Ролети на радіокеруванні – ідеальний варіант для магазинів, офісів або будинків, в яких рольставні встановлені на кожному вікні. Саме цей спосіб більш ефективний і дозволить вам заощадити час.

Яку техніку управління краще вибрати

При покупці конструкції часто виникає питання, яку технологію управління вибрати. Ваш вибір залежить тільки від вас, так як потрібно враховувати особливості конструкції, приміщення, в якому буде розташована технологія.

Але якщо ви бажаєте заощадити, то варто вибрати механічний спосіб, так як він є бюджетним. Але більш комфортний і ефективний метод – автоматичний, який здатний при одному натисканні впоратися з труднощами відкриття рольставней.

Популярні питання наших клієнтів
Для захисних ролет установка електроприводу буде досить для надійної роботи?

Ні. Для страховки від непередбачених випадків, необхідно передбачити додатково, як мінімум пружинний привід.

Де встановлюється електропривод на гаражні ворота?

Зазвичай, при замовленні воріт, намагаються заощадити на системі управління і встановлюють тільки механічний привід. Експлуатуючи ворота в подальшому, приходить бажання полегшити процес відкрити / закрити ворота і встановити електродвигун на ручний привід.

Якщо самостійно змонтувати систему управління ролетами, чи дає фірма гарантію на ролокасети?

Якщо ви замовили автоматичне керування спочатку, то гарантію ви отримаєте після повного монтажу вироби нашими фахівцями і перевірці його роботи. Якщо у вас з'явилося бажання внести зміни після закінчення гарантійного терміну, то виконати його ви можете на свій розсуд.

Як часто ламаються автоматичні системи управління?

На надійність роботи автоматичної системи управління, в цілому, впливає: виробник, правильність монтажу, загальна система захисту від перенапруг встановлена в будинку, правильна експлуатація та інші фактори.

Яка система управління найнадійніша?

Сама надійна та, яка містить мінімальну кількість вузлів - ручна, але вона і сама трудомістка для користувача.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 13.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Оксана 07.09.2019 в 00:15
new comment
Скажу честно, что встречала у нас в городе только ручное управление. Скорее всего это бюджетно и наши продавцы не хотят много тратить. Конечно, электропривод намного удобнее и круче.
Отменить
Додати коментар
Як кріпити рулонні штори
Штори рулонного типу часто застосовуються при оформленні житлових будинків, квартир, а також офісних приміщень. Вони виглядають стильно і акуратно, не займають додаткове місце і надійно захищають кімнату від небажаного сонячного світла. Існують певні варіанти кріплення рулонних фіранок, які використовуються для вікон різних форм, типів і розмірів.
Детальніше
Що краще встановити на кухонних вікнах
Що краще встановити на кухонних вікнах
Сьогоднішнє різноманітність різних сонцезахисних систем для будинку досить велике. Проте, конкуренція між ними і класичними шторами існує до цих пір: і досить серйозна.
Як підібрати римські штори для спальні?
Як підібрати римські штори для спальні?
Чи доречні римські штори в інтер'єрі спальні? У яких випадках вони краще довгих? Як вибрати римські штори в спальню і як поєднувати їх з іншими шторами

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень