Філії
руукр

Техніки управління ролетами

Зміст
Ручний привід
Електропривод
Ролети з пультом управління
Яку техніку управління краще вибрати

Захисні ролети призначені для додаткового захисту дверей і вікон. Від грат, які часто встановлюють на прорізи, вони відрізняються тим, що їх можна відкривати і закривати при необхідності. Завдяки цьому, ви зможете отримати не тільки захист, а й забезпечити кімнату світлом і теплоізоляцією.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Під час придбання конструкції варто правильно визначитися з її системою управління. Існують вироби з такими техніками управління:

  • Ручний привід.
  • Електропривод.
  • Управління біля ролети.
  • Радіокерування.

Ручний привід

Такий вид є найбільш популярним серед всіх технологій, завдяки своїй вартості. Технологія є порівняно простий і управляється за допомогою фізичної сили. Ви повинні піднімати і опускати рольставні, використовуючи фізичну силу.

Як правило, ролети з ручним керуванням нескладно відкрити або закрити, так як вони повинні бути підйомні людиною.

Існує кілька способів відкриття рольставней за допомогою ручного приводу:

  • Використовуючи трос при вазі конструкції до 12 кг. При піднятті системи, вона ховається в спеціальну касету, яка є непомітною.
  • Пружиною для конструкції, яка важить від 10 до 60 кг, ця технологія спрощує процес підйому.
  • Касета з ручкою, ви самостійно опускаєте і піднімаєте виріб, повертаючи її.

Електропривод

Електропривод в ролети дозволяє піднімати і опускати їх за допомогою певної системи, яка не вимагає фізичних зусиль. Спеціальний електричний кабель підводиться до рольставням, і не займає багато місця. Блок управління варто встановлювати всередині будівлі, щоб шахраї не могли отримати до нього доступ, і не проникли в приміщення. Система може відкриватися:

  • За допомогою кнопки, встановленої біля конструкції.
  • За допомогою пульта управління.

Кожен з видів управління має свої переваги і недоліки, які залежать від приміщення, в якому встановлюються ролети.

 

Ролети з пультом управління

Пульт на дистанційному управлінні – найкращий варіант для тих, хто бажає одним кліком відкривати рольставні. Деякі моделі управляються лише одним ролетів, коли існують пульти, спрямовані відразу на кілька систем.

Ролети на радіокеруванні – ідеальний варіант для магазинів, офісів або будинків, в яких рольставні встановлені на кожному вікні. Саме цей спосіб більш ефективний і дозволить вам заощадити час.

Яку техніку управління краще вибрати

При покупці конструкції часто виникає питання, яку технологію управління вибрати. Ваш вибір залежить тільки від вас, так як потрібно враховувати особливості конструкції, приміщення, в якому буде розташована технологія.

Але якщо ви бажаєте заощадити, то варто вибрати механічний спосіб, так як він є бюджетним. Але більш комфортний і ефективний метод – автоматичний, який здатний при одному натисканні впоратися з труднощами відкриття рольставней.

Популярні питання наших клієнтів
Для захисних ролет установка електроприводу буде досить для надійної роботи?

Ні. Для страховки від непередбачених випадків, необхідно передбачити додатково, як мінімум пружинний привід.

Де встановлюється електропривод на гаражні ворота?

Зазвичай, при замовленні воріт, намагаються заощадити на системі управління і встановлюють тільки механічний привід. Експлуатуючи ворота в подальшому, приходить бажання полегшити процес відкрити / закрити ворота і встановити електродвигун на ручний привід.

Якщо самостійно змонтувати систему управління ролетами, чи дає фірма гарантію на ролокасети?

Якщо ви замовили автоматичне керування спочатку, то гарантію ви отримаєте після повного монтажу вироби нашими фахівцями і перевірці його роботи. Якщо у вас з'явилося бажання внести зміни після закінчення гарантійного терміну, то виконати його ви можете на свій розсуд.

Як часто ламаються автоматичні системи управління?

На надійність роботи автоматичної системи управління, в цілому, впливає: виробник, правильність монтажу, загальна система захисту від перенапруг встановлена в будинку, правильна експлуатація та інші фактори.

Яка система управління найнадійніша?

Сама надійна та, яка містить мінімальну кількість вузлів - ручна, але вона і сама трудомістка для користувача.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 13.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Оксана 07.09.2019 в 00:15
new comment
Скажу честно, что встречала у нас в городе только ручное управление. Скорее всего это бюджетно и наши продавцы не хотят много тратить. Конечно, электропривод намного удобнее и круче.
Отменить
Додати коментар
Установка сантехнічних рольставней
Набирають все більшої популярності у клієнтів рольставні в туалет свідчать про головне: ролети - це оптимальний вибір для всіх покупців, що віддають перевагу якість і естетичність.
Детальніше
Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?
Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?
"Мій будинок - моя фортеця" - вираз, яке виникло не на порожньому місці. Це порівняння свідчить про те, що будинок, як і справжня фортеця, повинен бути неприступним для ворога, і що таким він стане лише тоді, коли буде надійно захищений.
Шпалери для спальні
Шпалери для спальні
Для спальні підійдуть шпалери будь-якого виду - паперові, флізелінові, текстильні або вінілові. Третину життя - саме стільки ми проводимо в спальні. Тому оформлення цього приміщення слід приділити найпильнішу увагу. А почати потрібно з того, щоб визначитися, які шпалери вибрати для спальні. У цьому питанні продумати треба буквально все: тип, колір і малюнок подібного декору, а також подбати про його сполучуваності з дизайном всієї кімнати. Як це зробити найкраще?

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.