Стиль фьюжн в інтер'єрі

Зміст
Стиль фьюжн в інтер'єрі, що він із себе представляє?
Стиль фьюжн в інтер'єрі, його основні риси
Сонцезахисні системи для стилю ф'южн, які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо більшість інтер'єрних стилів для вас нудні і ви не бачите своє життя в інтер'єрі, що нагадує каталог скандинавської меблів, то має сенс звернути увагу на більш яскраві, креативні варіанти. До одного з найбільш креативних стилів інтер'єру можна сміливо віднести стиль фьюжн. За фактом, він являє собою дуже еклектичний, буквально божевільний стиль з яскравою палітрою кольорів, поєднанням непоєднуваного, цікавими паттернами. А ще, його можна віднести до найбільш дорогим стилям, навіть незважаючи на відсутність колон і позолоти, такі дизайнерські рішення з огляду на наявність авторських аксесуарів, обходяться дійсно недемократично.

Стиль фьюжн в інтер'єрі, що він із себе представляє?

Стиль Фьюжн в інтер'єрі - вибір креативних людей, для яких повсякденне, рядове не має цінності, що не допускають нейтральності і невиразності, що сприймають побут як майданчик для безперервного творчості. При цьому, якщо ви цінуєте в інтер'єрах спокій і комфорт, то цей варіант точно не для вас, ви просто будете втомлюватися від всієї цієї строкатості. Фьюжн - стиль «божевільних» речей, ідеї яких виникають в екстравагантних мріях майстрів дизайну.

Іншими словами, концепція фьюжн - матеріалізована фантазія, вміщена у відповідний контекст. Зрозуміло, як уже було сказано вище, це один з найдорожчих стилів, адже мова йде про наповнення будинку авторськими роботами. Авторські аксесуари цілком можуть поєднуватися з речами хендмейд.

Стиль фьюжн в інтер'єрі, його основні риси

  1. З одного боку, в інтер'єрі домінує максималізм - щільні оббивки, громіздкі аксесуари, з іншого - викликає шик, додача повсякденних речей викликають рис. Саме тут дуже важливо все ж зберегти баланс і не зробити інтер'єр зовсім вже недоладним.
  2. Оббивка стін цілком може бути виконана зі штучної «леопардової» або «тигрячої» шкіри і сусідити з драпіруванням в стилі ампір. Але тут вже зорієнтуйтеся самі на те, наскільки такі рішення подобаються особисто вам і не набридне вам така стіна через півроку. Або ж навпаки, ви можете пофарбувати стіни в один тон, заштукатурити їх або обклеїти однотонними шпалерами.
  3. Важка класична меблі можуть бути оббита тканиною в стилі кантрі - наприклад, в кольоровий горошок, і сусідити з фіранками з органзи з елементами кристалів Сваровські. Таким чином, богемність повинна бути сусідами з простотою.
  4. У приміщенні повинно бути багато дзеркал.
  5. Ванну краще всього оформити за допомогою дрібної кольорової мозаїки.
  6. Розташування меблів - острівна, по центру приміщення, саме на цьому робиться основний акцент в приміщенні. При цьому можна
  7. Репродукція картини епохи Ренесансу може бути сусідами з сімейними фотографіями та дешевої аляповатой екзотичної картинкою, купленої в подорож. Максимальна еклектичність, поєднання непоєднуваного, все це про стиль фьюжн.
  8. В інтер'єрах стилю ф'южн має бути багато світла. Світло тут є абсолютно окремий, автономний арт об'єкт. Тому краще використовувати красиві, дизайнерські світильники, створюючи освітленням окремий дизайнерський ансамбль.
  9. У стилі ф'южн варто використовувати максимум яскравих кольорів. Нейтральні відтінки і пастель можна залишити, максимум, для спальні, а краще тільки для стель і підлоги.

Сонцезахисні системи для стилю ф'южн, які краще вибрати?

Це той рідкісний випадок, коли підійде абсолютно будь-яка сонцезахисна система, крім зовсім нудних варіантів в пастельних відтінках. Яскраві пластикові або алюмінієві горизонтальні жалюзі, чорні вертикальні, цікаві ролети з тканин з текстурними паттернами, ви можете вибрати абсолютно будь-який варіант. Для спальні краще всього вибирати штори блекаут, вони виглядають технологічно, прекрасно захищають приміщення від сонця і збережуть ваш здоровий сон вранці. А ще, це саме той випадок, коли ви можете замовити дизайнерську сонцезахисну систему за індивідуальним проектом.

Задати питання
Опубликавано: 28.09.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Екатерина
02.10.2019 в 12:50
new comment
На такой интерьер придется раскошелиться. Он подходит молодым и активным. Большая психологическая нагрузка. Расслабиться и отдохнуть в таком жилище сложно.
Федор
03.10.2019 в 16:16
new comment
Почему же?! Наоборот этот стиль показывает веселый и активный нрав хозяина, подчеркивая его космополитизм. Такой дизайн точно не будет скучен и тем более нагружать как визуально, так и психологически.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі в Шкільному класі
Часто можна почути таку думку, що «Школа - це другий дім для наших діточок». І це правда, адже значну частину часу наші діти проводять в шкільному класі, особливо ті які залишаються на додаткові заняття або займаються в продовженої групи.
Детальніше
Жалюзі для дитячої кімнати
Жалюзі для дитячої кімнати
Фото приклади дитячих жалюзі для дівчинки і хлопчика, різнокольорові жалюзі з малюнком для дитячої кімнати. Які жалюзі і штори вибрати для дитячої кімнати читайте в нашій статті. Тканини та комплектуючі повинні бути найвищої якості.
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Відкрита і закрита система рулонних штор: в чому відмінності і як зробити правильний вибір. Тому перед тим, як встановити рулонні жалюзі на пластикові вікна вам потрібно визначитися з типом тканинних штор і видом їх установки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень