Філії
руукр

Світильники в японському стилі

Зміст
Особливості японських світильників

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Коли стандартні рішення набридають своєю банальністю і хочеться чогось нового, екзотичного, то відмінним вибором стане використання елементів декору в японському стилі. Тренд на запозичення національних і етнічних декорів активно розвивається, адже це дозволяє впровадити в інтер'єрі щось оригінальне.

 

Японський стиль, на відміну від інших Східних, виділяється своєю витонченістю і аскетизмом, що привертає велику увагу. Це свого роду втілення скандинавського стилю, але в азіатській інтерпретації. Тому він так подобається любителям мінімалізму і практичності в оформленні житла. Особливо інтерес викликають світильники виконані в японському стилі.

 

Особливості японських світильників

Унікальність японського оформлення полягає в тому, що історично японська культура формувалася в закритості. Її відокремленість і ізоляція дозволили створити впізнаваний і «чистий» стиль, який властивий тільки цій країні. Основний принцип японського стилю - кожен предмет повинен бути простим у виготовленні і при цьому максимально зручним для користувачів. При цьому простота виготовлення зовсім не означає, що він буде негарним.

 

Основне, чим характеризуються японські світильники - мінімальне використання підвісних конструкцій і максимальна простота кольорової палітри. При цьому використовуються настільні, настінні і стельові моделі світильників. Поділяються японські світильники н кілька класів, які в свою чергу залежать від форми виконання, а саме:

 

  • Андон - найбільш популярний вид японських світильників. Характеризується тим, що каркас виконується в формі прямокутника з відкритим низом і верхом. Зверху каркас обтягається за допомогою шовку або рисового паперу. Кольори можуть бути класичними або пастельних відтінків. Застосовується також і червоний колір. Використовуються в якості підлогових світильників або приліжкові каганців. Каракас, як правило, виготовляється з дерева або бамбука. Можуть також декоруватися каліграфією;
  • тетин - ще один популярний вид японських світильників, але вже підвісного типу. Це ті самі «червоні ліхтарі». Виконуються в формі овалу або кола. Конструктивно прості, каркас виконується з бамбука, який зверху обтягається пофарбованої в червоний папером. Застосовується каліграфія. Зверху розташовується спеціальна ручка за допомогою якої його можна переносити в руках або підвішувати до стелі;
  • бомборі - це також світильник, який за конструкцією схожий з Андоні. На відміну від останнього, бомборі виконується в формі шестикутника. За рахунок своєї конструкції створює рівне розсіяне освітлення. Завдяки цьому в приміщенні стає затишно;
  • торо - такий варіант найбільш складний у виготовленні і тому рідко зустрічається в інтер'єрах. Його каркас виконується з каменю або металу. Строгих обмежень за формою немає.

 

Вибираючи відповідний під ваш інтер'єр японський світильник, керуйтеся власним смаком. Якщо замість штучного освітлення ви бажаєте використовувати свічки, то потурбуйтеся про техніку безпеки. В такому випадку краще віддати перевагу не папері або бамбуку, а склу або металу.

 

Якщо ж в японському світильнику з бамбука і паперу буде використовуватися звичайна лампочка, то не використовуйте лампи розжарювання або галогенні. Вони виробляють занадто багато тепла при світінні, що небезпечно. Використовуйте світлодіодні лампи потужністю до 8-10 Вт.

 

Для доповнення атмосфери приміщення також рекомендується використовувати бамбукові рулонні штори, дерев'яні жалюзі або тканинні ролети.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Карина 29.10.2020 в 23:58
new comment
Очень популярный стиль. Благодаря своей утончённости и направленности на тонкие материи. А светильники -- это настоящая гармония. Они на самом деле энергичны..
Эмма 23.10.2020 в 19:46
new comment
Как раз искала какое-то интересное решение для освещения гостиной. Понравилась идея с напольными светильниками.
Отменить
Додати коментар
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.
Детальніше
Виробники механізмів для рулонних штор
Виробники механізмів для рулонних штор
Різноманітність виробів на сучасному ринку вводить в замішання: як вибрати краще рішення, яке не переплативши? Тут все просто: приділіть належну увагу тканини, з якої виготовлені рольштори і бренду-виробнику роллетного механізму.
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Які є способи чистки вертикальних штор, як вибрати і де купити якісні вертикальні жалюзі для вікон. Догляд за вертикальними жалюзі набагато складніше, ніж за жалюзі будь-якого іншого типу. При дотриманні цих нескладних рекомендацій, вертикальні жалюзі будуть радувати Вас довгі роки.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень