• Головна
  • Блог
  • Ролети на нестандартні вікна: які бувають і як вибрати?

Ролети на нестандартні вікна: які бувають і як вибрати?

Зміст
Внутрішні жалюзі
Тканинні жалюзі
Денні та нічні жалюзі
Римські штори
Жалюзі плісе
Фоторолети
Зовнішні ролети
Електричні ролети

У сучасному світі існує величезна безліч типів сонцезахисних ролет Ролети складаються з планок з тканини, пластика, металу або дерева, які регулюються шляхом повороту з відкритого положення в закрите, дозволяючи планок перекривати один одного. Існують також внутрішні віконні жалюзі, які виготовлені з цілісного матеріалу. Вони також відомі як віконні штори.

Існує величезний вибір різний жалюзі і ролет для дому, офісу, школи, і тд ....

  • Горизонтальні жалюзі (бувають алюмінієві, дерев'яні, бамбукові) складаються з горизонтальних смуг (ламелей), які повертаються навколо своекй осі і піднімаються вгору
  • Тканинні ролети: складаються з суцільного полотна тканини, які при підйомі намотуються на вал. Є відкритого і закритого типу (закритого - вал в коробі, а з боків напрямні, по яких ходить тканину)
  • Римські штори: складаються з суцільного штороного полотна, яке при підйомі складається в гармошку. Може бути виготовлений виріб величезних розмірів
  • Ролети день-ніч: складаються з двох шарів тканини, мають темні і прозорі вставки. Світло може регулюватися навіть при повністю опущеній ролетами. Є відкритий і закритий тип як і у рулонних штор
  • Жалюзі плісе: складаються з плессірованной тканини, можуть бути встановлені на вікна практично будь-якої форми. Також мають безліч типів відкривання. Найцікавіший і передової на сьогоднішній день тип виробів.
  • Зовнішні ролети: антивандальна система, яка захищає не тільки від сонячного світла і спеки, а й від злому і проникнень в будинок / спорудження. Встановлюються назовні вікна або дверного отвору. миє управлятися
    як вручну, так і за допомогою пульта або настінного клавіші завдяки електродвигуна.

Внутрішні жалюзі

Внутрішні жалюзі виконують дві важливі функції. Перш за все, вони повинні захищати внутрішні приміщення вдень від надмірного нагрівання в сонячну погоду і від штучного світла, наприклад, вуличних ліхтарів, в нічний час, а також захищати їх від сторонніх поглядів, забезпечуючи тим самим інтимну обстановку для жителів. Друга важлива функція внутрішніх ролетів - обробка і стиль, в якому вони оформлені. Вони повинні гармоніювати з дизайном інтер'єру - прикрашати і доповнювати. Тому пропозиція побудовано таким чином, щоб ви легко могли підібрати ролети під ваш інтер'єр.

Тканинні жалюзі

Тканинні жалюзі відрізняються способом кріплення - непомітним або дюбелями до стіни або стелі. Ступінь відкривання регулюється за допомогою ланцюжка управління.Вироби виготовляються з суцільного полотна тканини, яка при підйомі намотується на Вал. Існує величезна безліч тканин, які відрізняються щільністю, варіантом плетіння, кольором. Ви завжди зможете підібрати варіант, що ідеально підходить під ваш інтер'єр.

Денні та нічні жалюзі

Денні та нічні жалюзі вважаються одним з найсучасніших методів віконної обшивки. Вони складаються з двох шарів матеріалу; тому на них видно характерні декоративні смуги. Один шар прозорий, а інший непрозорий, обидва ковзають щодо один одного. Залежно від погоди, часу доби або інтенсивності сонця ми налаштовуємо відповідну систему смуг. Скільки коштують денні та нічні штори - залежить від параметрів замовлення, наприклад від розміру. Денні та нічні рулонні штори виготовляються за індивідуальним замовленням, тому ними можна закривати нестандартні вікна.

Римські штори

Вони виділяються серед внутрішніх ролет тим, що виготовлені з натуральних матеріалів. Крім іншого, з цієї причини вони вважаються ідеальним доповненням інтер'єрів, оформлених в скандинавському стилі, і пов'язаних з ним декору, заснованих на використанні натуральних тканин і сировини. Таким чином, ексклюзивні римські штори відмінно вписуються в сучасні дизайнерські проекти інтер'єру. Римські штори можуть замінити штори, в залежності від товщини обраного вами матеріалу. У всі моделі вшиті спеціальні Мантінєє або тасьма, щоб підтримувати матеріал і полегшувати його посадку. Римська штора затемнююча з тканини з більш щільною текстурою ідеально підійде, наприклад, в спальні, а штора з більш тонкої і ніжної тканини стане відмінним рішенням у вікнах вітальні. Римські ролети на замовлення закриють вікна різних, в тому числі нестандартних розмірів - це перевага замовлення рулонних штор під індивідуальне замовлення, а не в готовому вигляді.

Жалюзі плісе

Жалюзі плісе - продукт для людей, що шукають оригінальні рішення в області віконних покриттів. Вони відрізняються своїм зовнішнім виглядом і при цьому ефективно захищають інтер'єр від сонця. Їх неповторний зовнішній вигляд є результатом самої конструкції - між декоративними планками поміщений пліссірованний матеріал. Поручні можна переміщати як знизу, так і зверху. Виглядає оригінально, і в той же час дозволяє встановити всю кришку точно в тому місці, де світить сонце в заданий

час доби (регулювання кута падіння світла). Жалюзі плісе призначені для горизонтальних вікон або мансардних вікон. Велика колірна гамма дозволяє підібрати рулонну штору під стиль оформлення інтер'єру. Жалюзі плісе на замовлення виготовляються відповідно до розмірів, зазначеними при оформленні замовлення.

Фоторолети

Цей тип жалюзі може також забезпечувати зменшення яскравості; фотоелемент затемнення має спеціальний клейкий матеріал, який гарантує 100% затемнення. Для кожного типу внутрішніх ролетів ви можете вибрати різні типи матеріалів з точки зору їх текстури та кольору, щоб покриття відповідало функцій і дизайну приміщення.

Зовнішні ролети

Зовнішні ролети встановлюються зовні вікна і тому вважаються кращим захистом від некомфортно високих температур всередині, коли на вулиці спекотно. Зовнішні сонцезахисні шторки діють як тепловий екран і запобігають потраплянню сонячних променів на скло.

У класичних зовнішніх ролетах їх броня повністю перекриває потік світла всередині будинку. Опущена рулонний штора ізолює кімнати від шуму, а також є дуже хорошим захистом від злому. Зовнішні рулонні штори сітчастого типу являють собою рулонні штори, які дозволяють природному світлу проникати в інтер'єр при опусканні. Облицювання віконниці створює з'єднання високоякісні скляні та пластикові волокна, сплетені в дуже дрібну сітку, яка розсіює сонячне світло, але не блокує його перебіг. Ролети такого типу також можуть виступати в ролі москітної сітки.

Електричні ролети

Електричні ролети управляються за допомогою пульта дистанційного керування або інтегровані з домашньою автоматикою. Електричні ролети також збільшують звукоізоляцію, помітно знижуючи рівень шуму в приміщеннях. Вартість електричних ролетів залежить від параметрів замовлення, наприклад, їх розміру, кількості і т. д.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 13.08.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сині ролети
Сучасні сонцезахисні системи - такі як жалюзі і ролети, дуже здорово виконують не тільки свою основну функцію, власне, захист від сонця, але і можуть вдало прикрасити інтер'єр і стати в ньому основним акцентом. Природно, це працює тоді, коли жалюзі або ролети виконані в досить яскравих, контрастних відтінках.
Детальніше
Дерев'яний будинок мрії в стилі кантрі
Дерев'яний будинок мрії в стилі кантрі
Кантрі - досить своєрідний стиль в інтер'єрі, який часто називають «сільським», особливість в тому, що він залежить від традицій певних країн. Останнім часом стає все більш популярним, так як характерний для заміських будинків.
Стиль кантрі в інтер'єрі
Стиль кантрі в інтер'єрі
Сьогодні стиль кантрі залишається надзвичайно популярним. У ньому добре все: універсальність, практичність, відсутність зайвого пафосу, а ще - можливість спроектувати інтер'єр в такому стилі самостійно, без запрошення дизайнерів. У чому ж полягають основні особливості стилю кантрі?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00